Девочки, рассудите нас. Кому сколько лет. Кто старше? Кто младше? Спасибо🥰
Бентливуман• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ні) в Житомирі
Боже, які знайомі обличчя))) тільки відфільтрувала відповіді автора і виявилось, що ми з одного міста. Я бачила цих людей, але не можу згадати де))))
Бабуся мороз• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Брату 38, мені 39
Мне так и показалось, что разница небольшая. Оба выглядите прекрасно
Бентливуман• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Я Була в 37 країнах , може десь і зустрічалися)
Ні я з під Житомира і я вас бачила десь))))
Бентливуман• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ага) ну Дениші?
Ні))) але якби ми особисто поспілкувались, то згадала б))) мені ближче Калинівка чи Левків, можливо Глибочиця - та сторона)
ГоловнаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Дякую, трохи старші. Але дякую. Він сказав що я жирна і виглядаю старою. Мені 39, йому 38😀
Он прав, и вы выглядите старше. Он+/- на свой возраст
Вірші на замовлення• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ну з грошима у нього все прекрасно, а от щодо порад то я йому так і казала сьогодні🤬
Грошей завжди може бути більше, машина може бути краща, будинок шикарнішим) ви зрозуміли напрямок думок?)
Простоваля• 12 марта 2023
Метелик• 12 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
А брат женат? Симпатишный такой
Вы это серьезно?
Простоваля• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Так я) але я не живу в Катовіце. Ну у мене житло в Польші, але не в Катовіце, а живу в Житомирі
Капець. Який тісний світ ))
Боюсь признаться• 12 марта 2023
Ответ дляМетелик
Вы это серьезно?
Ну да. Прямо замутила бы не глядя
Метелик• 12 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Ну да. Прямо замутила бы не глядя
Не в обиду автору, мне вот вообще не привлекательный. Женщина по энергетике на фото приятнее.
Простоваля• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
То вже признавайтеся хто ви) я була в Катовіце 2-3 рази❤️
Особисто ми не знайомі. Пересікались в групі Наші в Катовіце. Я Таня