Девочки, рассудите нас. Кому сколько лет. Кто старше? Кто младше? Спасибо🥰
МЕСТО_Встречи• 12 марта 2023
Не знаю по сколько вам лет, но вы классные, обаsmile]l_daisy[/smile]
Простоваля• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Мене видалили з тієї групи чогось) я шукала і не змогла найти ту групу ((
Хм... странно. Шкода
Метелик• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
А скільки мені кг?
Если ростом 170, то до 70кг, если ниже то меньше.
Мона_Лиса• 12 марта 2023
Ви дуже класна! І брат теж, але скажіть що обзиватись жирною коровою йому не личить, навіть якщо він так до вас хоче донести своє бачення. Щасти вам!
Пиши-пропало• 12 марта 2023
Я вас бачу жінкою 28 років. А брату б дала 36-37.
Ви точно не виглядаєте старшою, і тим паче, жінкою 40+.
Максимум, який б я вам дала, 32 роки.
Але брат все одно на фото старший за вас
Максимум, який б я вам дала, 32 роки.
Примарочка• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Я такого не пам’ятаю)
Писали свои данные, вот даже сейчас нашла в вашей теме. Ц.Л.
Я б тоже не помнила, если б столько тем строчила
Примарочка• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Я Була в 37 країнах , може десь і зустрічалися)
А ничего, что вы из одного города?))
рукиЖимолости• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Дякую, трохи старші. Але дякую. Він сказав що я жирна і виглядаю старою. Мені 39, йому 38😀
Нормально Ви виглядаєте
Звожу з розуму• 12 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Женщина старше лет на 5 минимум. Нависшее веко, лапы вокруг глаз. У него нету такого, хотя у мужчин кожа плотнее, но всё-равно он явно младше.
Она улыбается, он нет. Вот уже больше морщинок собралось у девушки.
Звожу з розуму• 12 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Сходил бы с Вашим братом на свидание
Юра, уймись уже. Тут видно, что парень не твоей песочницы
Звожу з розуму• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Він такий противний, живе у Варшаві. Можу познайомити. Можемвін заспокоїться і від мене відстане зі своїми порадами 😂😂😂
Вы не хотите племянников? Бо то гей местный. Пожалейте брата
Не пью, не курю• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Він щє живий? Тіло куди дінете? Тетерів зараз замілкий
Цвіту і пахну• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Я вгадала вік вашого брата) а за вас думала, що ви трохи молодша, 35+
Не пириживай• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Мені вже висилали пояснювальну бригаду з цього приводу )
Что-то вы такая позитивная и добрая, шо аж противно....
Завидую по-доброму.... Как вам удалось сохранить такой настрой?
Туфли в чешуе• 12 марта 2023
Та блин , дело даже не в том кто как выглядит:) на ваших лицах по выражению лица понятно, что это старшая сестра и младший брат! Не по возрасту, а по мимике. Не знаю почему, но вот так мне.
Звездолётчица• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Так посварилася з братом що довелося паролі він кідстафа згадати 😂😂😂😂
Якраз сьогодні вас згадувала. Думала, що ви аесь цей час під анонімом писали.
Ви хоч читали нас?))
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Що за дурниці. Зайва вага нікого не красить, його теж ні