Страхованная• 12 марта 2023
Пиріг з рибою
Дайте будь ласка гарного смачного рецепта пирога з рибою з досвідом власного приготування. Буду вдячна)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 марта 2023
А яка риба у Вас? Мені найпростіший і найсмачніший кіш з червоною рибою та шпинатом.
Регионщица• 12 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Оксана?)
Бойцовская• 12 марта 2023
я обожнюю з с оселедцем скандинавський пиріг. Є рецепт, загугліть. Тісто дріжджове. Кістки з оселедця не виймаю, хребет винула і потім все перемолола блендером.
Большой секретик• 12 марта 2023
Ответ дляБойцовская
Я колись пробувала пекти пиріг з оселедцем, але запах був вбивчий. Якось можна його позбутися?
Love_Love_Love_• 12 марта 2023
Тут одна дівчина давала рецепт пирога з консервованої скумбрії, дуже смачний, хочу його спекти
Я_канеша_извиняюсь• 12 марта 2023
Ответ дляdaryl
Я теж такий готую))) Тісто купувала готове листове
То листове чи філо? Рибу сиру в пиріг? Чи то вже все тушене?
Регионщица• 12 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
І я такий готую, не Оксана 😂
Дайте рецепт, будь ласка)
Бойцовская• 12 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
В мене все було добре, ніякого вбивчого запаху, навпаки, змели за лічені хвилини.
Я_канеша_извиняюсь• 12 марта 2023
Дівчата, дайте рецепти перевірені, будь ласка. Бо я раз намагалась, то шпинат чи риба пустили воду, і низ був мокрий і не пропікся. Як ви начинку робите сухішою?
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Листове то було тісто. Шпинат був свіжий, я його стушкувала й воду оту злила, рибу свіжу до шпинату додала на 2 хвилини буквально. Також зелень кропу, варені яйця (щоб начинки було побільше😝)сіль, перець.
Dimonsan 03• 12 марта 2023
Я роблю з листовим тістом, на низ даю тушковану капусту, зверху рибу, та ще один пласт тіста
І все
Якось пробувала додати вершків трохи - не сподобалось
І все
Регионщица• 12 марта 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В обох відео тісто спочатку трохи пропікають:
IQ 80• 12 марта 2023
Улюблений пиріг з мого дитинства з тріскою. Ще люба жирна риба підходить, мойва наприклад. З морським окунем теж добре. Моя сестра ще іноді робить з річковою і додає картоплю, то не те пальто. Маминого рецепту в мене немає.
Принцепесочка• 12 марта 2023
Ответ дляРегионщица
Дайте рецепт, будь ласка)
Ось за цим робила. Можна відкритий кіш, можна зверху тістом закрити. Тісто й магазинне можна бездріжджове
Большой секретик• 13 марта 2023
Ответ дляБойцовская
Спробую ще раз) Дякую!