Маргарита и Мастер• 12 марта 2023
Як зробити фарш з кролика? Він як резина, нормально не ріжиться - чому він корисний
Купила я половину кроля тепер маю хобіт(
Як його готувати дітям
Катастрофа.. гроші на вітер
Як його готувати дітям
Катастрофа.. гроші на вітер
Апрель Ивановна• 12 марта 2023
Ой, как же легко мне живется) ем только свинину и курицу. Не надо заморачиваться)
Парасюха• 12 марта 2023
Какой ужас. Купить труп несчастного милого зверька, еще и резать его и тут об этом писать… детям своим покажите, кого вы им тут даете зарезанным
Пописанная парта• 12 марта 2023
Не понимаю почему люди тек балдеют от мяса кролика. Никогда не покупаю
Ленне-Рейма• 12 марта 2023
Значит , такой кролик , явно не домашний, мясо очень мягкое, отличные котлеты
Маргарита и Мастер
• 12 марта 2023
Ответ дляКопуша
Зачем такое милое животное есть? Нет
Не знаю
Лікар сказала що перший прикорм кролик
Мона_Лиса• 12 марта 2023
очень любит кроликрв, и дочка.
Обычно задрие ноги тушим. общариваю на масле до корочки, наливаю пол стакапа белого вина, добавояю чеснок и розмарин - очень вкусно. 2 передних лапки на суп.
Остальное иногда тушу спинку, иногда отвариваю с овощами и травами и делаю начинку на равиоли.
КликОЛЬКА• 12 марта 2023
Запечіть і готове м´ясо обберіть з кісток. Кріль дуже перебірливий у їжі.
КликОЛЬКА• 12 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не знаю
Лікар сказала що перший прикорм кролик
Маргарита и Мастер
• 12 марта 2023
Блін а я вибрала верхню частину кроля щоб там печінка була
Треба було нижню взяти?
Копуша• 12 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не знаю
Лікар сказала що перший прикорм кролик
Я только птицу. Кролика не стала бы покупать и есть.
winter2011• 12 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не знаю
Лікар сказала що перший прикорм кролик
зтушкуйте в мультиварці з овочами,блендером перебийте і давайте дитині
Маргарита и Мастер
• 12 марта 2023
Ответ дляwinter2011
Цибуля
Морква
Шо ще додати?
Морква
Шо ще додати?
ЖивунаБагамах• 12 марта 2023
В мене бабуся скільки себе пам´ятаю робила котлети з кроля дуууже смачні). Кролів дід тримав. Я лінуюся тільки тушкую
Маргарита и Мастер
• 12 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А з чим ви їх тушкуєте
Розкажіть детально
Дуболом• 12 марта 2023
Якщо це маленькій дитині, то треба не фарш, а зварити і вже готове перемолоти.
Кролик дійсно дуже корисне м´ясо, і на відміну від птиці майже ніколи не викликає алергії.
Маргарита и Мастер
• 12 марта 2023
Ответ дляДуболом
Тушити в мультиварці?
Бо коли я на пару готувала воно якесь резинове
Дуболом• 12 марта 2023
Ответ дляПарасюха
А корова или свинья не милый зверек? Детям для роста необходимо мясо. Кролик самое диетическое.
ЖивунаБагамах• 12 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
А з чим ви їх тушкуєте
Розкажіть детально
Рубаю на невеликі шматочки, обжарюю в оливковий олії і в чугунок в духовку з білими грибами мороженими, все заливаю сметаною, через 1,5-2 години дістаю і смакота
Дуболом• 12 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тушити в мультиварці?
На пару не знаю, не пробовала. Просто варила в воде. Возможно кроль очень старый попался?
Дуболом• 12 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Но такие рецепты явно не для грудничка, как автору надо.
ЖивунаБагамах• 12 марта 2023
Ответ дляДуболом
Спитали з чим тушкую то я відповіла. Бабуся робила звичайний фарш і котлети смачні. Але то треба заморочитися що не про мене. Ще суп смачний
Маргарита и Мастер
• 12 марта 2023
Ответ дляДуболом
Походу да
Того кроля родичі дали (тримають своїх кролів)
А цього я сьогодні купила то надіюсь шо не резиновий
Вчителька з мікрорайону• 12 марта 2023
Свекровь вымачивает в воде с уксусом, очень нежное мясо потом. Мама просто долго тушит, тоже вкусно.
Бентливуман• 12 марта 2023
Да, кролик считается диетическим мясом. Подходит для детского и диетического питания. Хорошо усваивается и переваривается. Я на лечебной диете. В небольшом количестве воды варю любые части кролика не меньше 3 часов, даже иногда 4 часа он у меня томится. Добавляю при варке лук и морковку.