Хто худнув на дефіциті ккал, що ви їли? Хочеться смачної та здорової їжі , яку можна буде їсти і після схуднення.
База_птеродактилей• 12 марта 2023
Овсянку, салаты, хумус себе делала, курицу запекала, рыбу, творог зернистый, хлебцы.
Все это я ем и тогда, когда не худею.
Флюорография гуся• 12 марта 2023
я їла різноманітні супи з овочами, бобовми, м`ясом або рибою. Важливо щоб вони були без жиру. На супах було легко худнути бо швидко приходило відчуття ситості.
Флюорография гуся• 12 марта 2023
перестала пити калорійні напої - капучіно, лате, соки. Пила лише чай або каву без цукру. Значйна частина денної норми ккалорій потрапляє через напої, тому важливо на це звернути увагу.
Ответ дляФлюорография гуся
Так, саме так. Я п’ю тільки воду, іноді чай без цукру. Шкода що фрукти і соки або калорійні, або високий ГІ мають
Дружная семейка• 12 марта 2023
Ем практически всё. Но блюда определяются также простотой подсчёта калорий.
Яйца (отварные, омлет), рыбу (хек, сельдь, лосось), мясо (курицу, делаю буженину из свинины), все овощи, из фруктов (яблоки, мандарины, редко банан), немного мёда, орехов, зерновой хлеб и лаваш, творог, кефир, йогурт.
Например на завтрак омлет из 2х яиц и брокколи, свежий огрурец и лаваш с хумсом. Всё очень вкусно, сытно, полезно.
Ответ дляЯ_з_Франека
А дієтолог що вам радила виходячи з ваших аналізів
Я не зверталась до нього, в мене не дуже багато зайвої ваги + аналізи всі в нормі на даний момент, зимою обстежувалась. Просто хочу більш правильно харчуватись і за рахунок цього скинути зайве
Флюорография гуся• 12 марта 2023
Ответ дляFly-15fd
Їх можна буде підкючити пізніше. Я після втрати 14 кг вже 1,5 роки тримаю вагу і звикла їсти все, тільки потрошки. Алкоголь дуже рідко. Бо він збуджує апетит і тоді важко контролювати харчування. Крім цього алкоголь сам по собі дуже висококалорійнийю.
Ответ дляДружная семейка
Я на днях пробувала їсти яйця, вони мені досі неприємні після ковіду, нажаль( Тому я їх дуже рідко їм. Зате їм рибу та курку
Флюорография гуся• 12 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Свинина, буженіна, мед, банани - висококалорійні продукти. Включивши їх до раціону навіть в маленькій кількості, треба буде перекривати підвищенною фізичною активністю.
Я_з_Франека• 12 марта 2023
Ответ дляFly-15fd
Правельне харчування і від групи крові залежить!!!
І ще від багатьох параметрів/аналізів!!!
Дружная семейка• 12 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
И тем не менее я похудела на 17 кг и удерживаю вес достаточно легко.
Я не собираюсь есть траву всю жизнь. Мёд к творогу, банан и кусочек буженины прекрасно помогают удерживаться в рамках моего питания.
Дружная семейка• 12 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Нет. Имеет значение только дефицит калорий. Дефицит есть - Вы худеете.
Я_з_Франека• 12 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Худієти і хворієте
Дружная семейка• 12 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Худієти і хворієте
А чем Вы болеете? У меня наоборот здоровье очень улучшилось.