12 марта 2023

За місяць Пп мінус 4 кг з 68 кг

Було 68 кг , ріст 163 см перейшла на Пп та після 18-00 не їм за місяць мінус 4 кг , в об’ємах стегна мінус 3 см , живіт мінус 5 см …. На вигляд наче не змінилась …. Друге підборіддя не зникло …. Живіт великий залишився ( у мене просто ще не разу такого не було ))Це нормально чи треба ще калорії рахувати ?
Результат:
вже голосів: 97
73 (75.26%) Дуже класний результат
24 (24.74%) Нормально
0 (0%) Дуже мало
СкумбріяП8 12 марта 2023
Весьма неплохо.
Продолжайте в том же духе
Бибер-анонимер 12 марта 2023
Гарний результат.То Ви не рахували калорії цей місяць?Як приблизно харчувались?
Та_шо_ж_таке 12 марта 2023
4 кг за місяць- це мегакруто. Так тримати
Ашолюдискажуть 12 марта 2023
От скинете ще 4 і точно побачите результат
Аноним ФЕЯ 12 марта 2023
Успіхів.
Я навіть думала піти банан зїсти, прочитала вашу тему і не буду. Вип´ю водички
Червона калина 12 марта 2023
по кіло - це норм
сподіваюсь, спорт присутній
Анонимушка 12 марта 2023
Як приблизно харчувалися? з такою вагою -4кг це супер , чим менша початкова вага тим тяжче скидувати
Кудесница_с_пургеном 12 марта 2023
Я у 2021 вела щоденник схуднення. Інтервальне харчування плюс ще рахувала калорії.
Чики-брык 12 марта 2023
Автор, напишите, пожалуйста, как питаетесь
Спасибо
Санта Барбара 12 марта 2023
Послушаю
Подтяжка 12 марта 2023
У меня вес больше и за мес ушло 2.5 кг, заметно стало, мне даже легче стало наклоняться
Істеріомама 12 марта 2023
Ви молодець. Хороший результат.
буреЛОМКА 12 марта 2023
Хороший результат, у мене 162 зріст, було 68, 3 скинула. Може ззовні не сильно помічається. По своїм речам я бачу. Так що клас, помаленьку до цілі!)
автор Цикавенная 12 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Гарний результат.То Ви не рахували калорії цей місяць?Як приблизно харчувались?
Спочатку почала рахувати і не змогла ….
Сніданок на вибір 3 варіанта
1 яйця + авокадо чи лосось + 1-2 кусочка хліба
2 овсяно блин +кусочок чи навіть 2 хліба з Philodelfia
3 мюслі з йогуртом
Обід на вибір 4 варіанта
1суп з хлібом
2Гриби + спагетті
3 мясо + картопля
4 гречка + тунець ( консерва )
Вечеря на вибір
1 Мясо
2 тунець
3 Фасоль + буряк
Тільки до 18-00
Єдине , що мені дуже важко без хліба…. Все одно кусочок та візьму , буває і 2
автор Цикавенная 12 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Автор, напишите, пожалуйста, как питаетесь
Спасибо
Сніданок на вибір 3 варіанта
1 яйця + авокадо чи лосось + 1-2 кусочка хліба
2 овсяно блин +кусочок чи навіть 2 хліба з Philodelfia
3 мюслі з йогуртом
Обід на вибір 4 варіанта
1суп з хлібом
2Гриби + спагетті
3 мясо + картопля
4 гречка + тунець ( консерва )
Вечеря на вибір
1 Мясо
2 тунець
3 Фасоль + буряк
Тільки до 18-00
Єдине , що мені дуже важко без хліба…. Все одно кусочок та візьму , буває і 2
автор Цикавенная 12 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
От скинете ще 4 і точно побачите результат
Дуже чекаю …. Бо в зовнішності зараз зовсім не видно ….
автор Цикавенная 12 марта 2023
Ответ дляПодтяжка
У меня вес больше и за мес ушло 2.5 кг, заметно стало, мне даже легче стало наклоняться
А я зовсім не помічаю …. Як би не ваги та метр ….. і не знала б
автор Цикавенная 12 марта 2023
Ответ дляЧервона калина
по кіло - це норм
сподіваюсь, спорт присутній
Ні , тільки ходьба , іноді поспішаю… швидко хожу ) десь у середньому 8-10 тис , вчора 10 тис , сьогодні тільк. 5 в середньому за тиждень тільки 8 тисяч кроків ….
Привіт з ботойбіччя 12 марта 2023
У меня тоже рост 163, но было 78 кг. За месяц на ПП - 4 кг. По себе вижу, стало легчедвигаться, нагибаться. Мне бы хотя б до 65 кг похудать.
Я не ем совсем мучное, сладкое два раза в неделю по одной конфетке.
Забагаловка 12 марта 2023
Автор вы молодец худеть с небольшого веса сложно. Я не могу сбросить больше 2 кг(, а нужно 8.
Чики-брык 12 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Спочатку почала рахувати і не змогла ….
Сніданок на вибір 3 варіанта
1 яйця + авокадо чи лосось + 1-2 кусочка хліба
2 овсяно блин +кусочок чи навіть 2 хліба з Philodelfia
3 мюслі з йогуртом
Обід на вибір 4 варіанта
1суп з хлібом
2Гриби + спагетті
3 мясо + картопля
4 гречка + тунець ( консерва )
Вечеря на вибір
1 Мясо
2 тунець
3 Фасоль + буряк
Тільки до 18-00
Єдине , що мені дуже важко без хліба…. Все одно кусочок та візьму , буває і 2
Спасибо 🙏
Grekovna 12 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Сніданок на вибір 3 варіанта
1 яйця + авокадо чи лосось + 1-2 кусочка хліба
2 овсяно блин +кусочок чи навіть 2 хліба з Philodelfia
3 мюслі з йогуртом
Обід на вибір 4 варіанта
1суп з хлібом
2Гриби + спагетті
3 мясо + картопля
4 гречка + тунець ( консерва )
Вечеря на вибір
1 Мясо
2 тунець
3 Фасоль + буряк
Тільки до 18-00
Єдине , що мені дуже важко без хліба…. Все одно кусочок та візьму , буває і 2
Як вам це вдається ?)
Янка-угомонись 13 марта 2023
Автор скажіть будь ласка,солодке ви також виключили,чи іноді їсте? Дякую
Червона калина 13 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Ні , тільки ходьба , іноді поспішаю… швидко хожу ) десь у середньому 8-10 тис , вчора 10 тис , сьогодні тільк. 5 в середньому за тиждень тільки 8 тисяч кроків ….
у вас мало іжі і мало фіз активності. ви втрачаєте вагу переважно за рахунок мязів