Марс атакует• 13 марта 2023

Термін ремонту (шпатлівка) - як довго, підкажіть

Підкажіть, будь ласка, в кого робили ремонт в новобудові - за який час робилась фінішна шпатлівка та фарбування однієї кімнати (16-20 кв.м)?
Чому питаю - в мене чорнова вже є, зроблено під шпалери. Робилось до війни, і ті , що робили, виїхали. Зараз буду шукати інших, то хочу уточнити з термінами. Вже обпеклася з плиткою - санвузол 4 кв. м, і коридор в новобудові - рівна стяжка, проста укладка робили 2 місяці, розповідали, що ніяк швидше, приходили на пару годин. То хочу розуміти, як нормально мадяри працюють. Дуже буду вдячна!
автор Марс атакует • 13 марта 2023
Ой, помилка - мадяри - маляри))
Кундалина• 13 марта 2023
Мадяри - швидкі люди
Кундалина• 13 марта 2023
Два дні шпаклювання, чотири щоб висохло, за день пофарбували
автор Марс атакует • 13 марта 2023
Ответ дляКундалина
Мадяри - швидкі люди
Та я в центральній області, де я тих мадяр візьму?
А звичайні за який термін роблять?
Пожарник• 13 марта 2023
Ответ дляКундалина
Плюсуюсь, тільки після шпаклювання - грунтовка, шліфовка, потім на фарбування 2 дні
Страхованная• 13 марта 2023
За тиждень мають зробити. Я сама один день грунтовала, два дні фарбувала, в 2 слої.
На иголках• 13 марта 2023
У мене 4 працівника ремонт зробили за місяць!... шпатлювання десь 2 тижні, паралельно робили ванну... потім тиждень ставили плитку на підлогу на всю квартиру (плитка була дрібна), потім покраска

44 кв м
МаТраСы• 13 марта 2023
нам зробили за 4 дні.
день чухали щось там, грунтували. два рази шпатлювали .потім десь три дні сохло. а потім фарбували. але зробили гарно.не спішили
автор Марс атакует • 13 марта 2023
Дуже дякую всім за відповіді, хоч буду орієнтуватися! А то як згадаю ці затягування, то аж трусить.