Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Так Вы же приезжать будете
Или сестру в гости со временем пригласите
Это не родная сестра, а Та,которую Вы много лет не видели?
Щось ви наплутали. Це дв.сестра, але як рідна. Ми з братом-двійнятом і вона разом з дитинства.
Я вже в більше запропонувала. Якщо так важко. У нас є, де жити для неї і її дітей, потім і її чоловік підтягнеться. Також і для брата та його сім´ї, якщо зможуть дві сім´ї жити разом в одному будинку, але там складніше поки що.
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У нього ж гейзерна!!!
да какая разница, какая посуда)) абы готовил мужчина!
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
сдается мне, не в марке кавоварки дело))
вам надо вот что:
В мене є і точно така, і ще така
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Ух, краса яка)
Хочу глечик тепер... під квіти)
Мені там кольори подобаються ) бо емальованого посуду такого плану багато зустрічається, але кольори )
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
В мене є і точно така, і ще така
мда... весна к вам точно еще не дошла((
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
вам надо вот что:
Ну, не Степан Гига, не Степан😂😂😂
Алёна-01• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Так, кольори то взагалі любов)
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
вы вернулись! хотела спросить, там на фото была футболка в оленятки - а что это за ТМ?
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
То тунічка, асос )
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
мда... весна к вам точно еще не дошла((
Я, звісно, зрозуміла, але не цікавлюсь)
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ну, не Степан Гига, не Степан😂😂😂
viika65• 13 марта 2023
Ответ дляJsolo
нє, щось живе треба
тещин язык, монстера, фикус, и все лиановые. первые три еще и поливать редко можно.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Та ви праві, у мене тож татуїровка, але гейзерної кавоварки нема(
LudaSHS• 13 марта 2023
Делала сканы своим
Вот про депрессию и питание
Полезно знать
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Делала сканы своим
Вот про депрессию и питание
Полезно знать
Тут майже все викликає депресію. Це що не їсти тепер
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Фкусняшок принесла я вам!
ЛЮБА• 13 марта 2023
Слышали что певцов вещал ???? Что они там курят , нюхают ? Или таки на таблетках????
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Дівчата, а ну, потрібен колективний разум. Це мені щось втірають чи це я в лижах на асфальті взута стою. У мене є додаток хелсі мі де запусуюсь до лікарів. І останнім часом у мене в додатку зявляються записи і направлення до лікаря якого я не записувалась і аналізи які не здавала і мій гінеколог в ЖК теж такі направлення не давала. Ну думаю, що за фігня. І у відгуку до цього лікаря написала що цей лікар не є лікарем і нв прийомі я у нього не була. Все, більше нічого. Ось щойно дзвонить мені моя гінеколог і каже тут прийшла скарга від вас, що ви у дікаря не були а це наш завідуючий і це таке правило і це так треба що завідуючий може в кабінеті бронювати дату і час прийому. І видавати направлення, ну наприклад є направлення на сифіліс, але цей аналіз здавала платно і мій лікар такого напоавлення мені давала. І Чи можу я відмінити відгук в додатку, а якщо ні то то завтра від руки написати спростування. Яке спростування? Що я була у цього лікаря? Так я ж не була в нього.
Що це хєрня? Я щось не доганяю своїм вагітним мозком? Може мені хоось розяснити?
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Погано на душі(
Може віскаріка тяпнуть?
Jsolo• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
А шо? І де?
savalena• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Може щось мутят))))
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Век живи, век крутись
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мій мозок теж не варить зараз, але мені здається що просто записують мертві душі, від кількості пацієнтів начебто залежить їх зарплатня, але може помилятися. Якщо що, то дівчата виправлять мене.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Може віскаріка тяпнуть?
Не п´ю.
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляJsolo
А шо? І де?
В телеге ,все человечество выжило благодаря рашке мачехе !
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не п´ю.
Солоденьке щось? Нє?
Вірте, що у Вас нові можливості нове життя. Я в принципі така як і Ви, важко щось змінювати. Але все то на краще.
ok1904• 13 марта 2023
Мені здається, що вночі можуть бути ракети... дуже гудять двигуни вертольотів, вдень було тихо, чоловік каже, що винищувачі пролітали в нас, з тої сторони де я працювала, а я майже не чула винищувачів, дуууже далеко гуділр, а він каже з твоєї сторони гуділо добре...
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Солоденьке щось? Нє?
Вже булочки умяла, десь шоколадка була.
Сестра щодо змін
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вже булочки умяла, десь шоколадка була.
Сестра щодо змін
Ну правда, я важко сприймаю все що міняєються, але слава Богу все мінялось все на краще. Ну посумуйте трошки і харе, вперед з еовими силами в нове життя. Все буде якнайкраще. Будьте певні
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
по-дурному виглядае якось сварити мертві душі, якщо вони не прийшли на прийом...