Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Так Вы же приезжать будете
Или сестру в гости со временем пригласите
Это не родная сестра, а Та,которую Вы много лет не видели?
Щось ви наплутали. Це дв.сестра, але як рідна. Ми з братом-двійнятом і вона разом з дитинства.
Я вже в більше запропонувала. Якщо так важко. У нас є, де жити для неї і її дітей, потім і її чоловік підтягнеться. Також і для брата та його сім´ї, якщо зможуть дві сім´ї жити разом в одному будинку, але там складніше поки що.
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У нього ж гейзерна!!!
да какая разница, какая посуда)) абы готовил мужчина!
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
В мене є і точно така, і ще така
мда... весна к вам точно еще не дошла((
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
сдается мне, не в марке кавоварки дело))
вам надо вот что:
Ну, не Степан Гига, не Степан😂😂😂
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Мені там кольори подобаються ) бо емальованого посуду такого плану багато зустрічається, але кольори )
вы вернулись! хотела спросить, там на фото была футболка в оленятки - а что это за ТМ?
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Делала сканы своим
Вот про депрессию и питание
Полезно знать
Вот про депрессию и питание
Полезно знать
Тут майже все викликає депресію. Це що не їсти тепер
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Дівчата, а ну, потрібен колективний разум. Це мені щось втірають чи це я в лижах на асфальті взута стою. У мене є додаток хелсі мі де запусуюсь до лікарів. І останнім часом у мене в додатку зявляються записи і направлення до лікаря якого я не записувалась і аналізи які не здавала і мій гінеколог в ЖК теж такі направлення не давала. Ну думаю, що за фігня. І у відгуку до цього лікаря написала що цей лікар не є лікарем і нв прийомі я у нього не була. Все, більше нічого. Ось щойно дзвонить мені моя гінеколог і каже тут прийшла скарга від вас, що ви у дікаря не були а це наш завідуючий і це таке правило і це так треба що завідуючий може в кабінеті бронювати дату і час прийому. І видавати направлення, ну наприклад є направлення на сифіліс, але цей аналіз здавала платно і мій лікар такого напоавлення мені давала. І Чи можу я відмінити відгук в додатку, а якщо ні то то завтра від руки написати спростування. Яке спростування? Що я була у цього лікаря? Так я ж не була в нього.
Що це хєрня? Я щось не доганяю своїм вагітним мозком? Може мені хоось розяснити?
Ответ дляmmi583@mail.ru
Може щось мутят))))
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мій мозок теж не варить зараз, але мені здається що просто записують мертві душі, від кількості пацієнтів начебто залежить їх зарплатня, але може помилятися. Якщо що, то дівчата виправлять мене.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не п´ю.
Солоденьке щось? Нє?
Вірте, що у Вас нові можливості нове життя. Я в принципі така як і Ви, важко щось змінювати. Але все то на краще.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Солоденьке щось? Нє?
Вже булочки умяла, десь шоколадка була.
Сестра щодо змін
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вже булочки умяла, десь шоколадка була.
Сестра щодо змін
Ну правда, я важко сприймаю все що міняєються, але слава Богу все мінялось все на краще. Ну посумуйте трошки і харе, вперед з еовими силами в нове життя. Все буде якнайкраще. Будьте певні
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
по-дурному виглядае якось сварити мертві душі, якщо вони не прийшли на прийом...