Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так на яких дітей, у мене їх нема, поки що Так і я ж не бронювала нічого.
Мне, кстати, тоже пришло 8 числа направление смской, а в хелси в кабинете ничего нет
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
нет, ну понятно, что никто из живых людей не может быть перманентно в одном ’железном’ состоянии. просто кто-то чаще более стрессоустойчив, а кто-то чаще раскисает. кто-то больше действует, кто-то - мечтает. я лично меланхолию понимаю как никто(
Зараз всі у таких станах перманентно. Але треба якось витягувати себе із того і рухатись далі.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Колега
Ну це по-факту. Юридично 7 числа, щоб в один день з братом було.
Это Как?
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Это Как?
Так ми двійнята. Я попросилися на світ 6 і народилася близько до 00.00, а ’молодший’ брат🤣, вже 7 народився. І тоді як-то домовилися, щоб ось таке провернути в один день. Принаймі я таку історія народження знаю.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Можна його бити на правах старшої сестри!!!
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ого, я ще таке не чула
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ніколи не билися. Дуже дуже близькі. Я навпаки билася за нього з хлопцями, коли лізли до нього.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я знаю, что Вы двойнята
Просто не сообразила,что Вы ночью родились.
И Вы вдвоем 7.01.записаны?
И,кстати, Как Ваш брат?
Он,вроде,на войне был?И у него ранение?
Или я опять всё перепутала?
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Я знаю, что Вы двойнята
И Вы вдвоем 7.01.записаны?
И,кстати, Как Ваш брат?
Он,вроде,на войне был?И у него ранение?
Или я опять всё перепутала?
Так, записані одним днем.
Втрата здоров´я, не тільки по пораненням, там ще і хроніка зі спиною і іншим. Була знову операція, реабілітація. Відвоював своє. Боремся щоб була змога виїзду.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так, записані одним днем.
Пусть оформляет инвалидность
При группе, вроде,выпускают
Искренне желаю ему здоровья
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Пусть оформляет инвалидность
При группе, вроде,выпускают
Искренне желаю ему здоровья
Ось цим невістка і займається.
Дякую.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ось цим невістка і займається.
Дякую.
Приятные Вы двойняшки🌷
Вашим родителям повезло
Inna Medvetska• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ви ж не вибрили собі пів голови?
Якби так, то до майстра було б не трета іти. Що він виправити то може тоді?
Іншу половину збрити?🤭
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Приятные Вы двойняшки🌷
Вашим родителям повезло
Дякую🥰
Я б сказала трійня, тільки одна старша аж на 2 роки чи ми це так запізнилися
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Мені здається, що вночі можуть бути ракети... дуже гудять двигуни вертольотів, вдень було тихо, чоловік каже, що винищувачі пролітали в нас, з тої сторони де я працювала, а я майже не чула винищувачів, дуууже далеко гуділр, а він каже з твоєї сторони гуділо добре...
Ясно. Важное наблюдение. Приму к сведению. Спасибо.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так я і не знаю ні того лікаря, і нічого в нього не бронювала ніякого прийому. І направлення від нього на всі ті аналізи, які я робила платно і мій лікар таких направлень не давав. І зявляється це пізніше. Наперед, як я це робою немає. Я спершу думала що якийсь збій в додатку. Але далі бачу що не збій. Може щось таке що я не знаю. Хто знає просвітіть.
Сто процентов что то мутят. Пока попробуйте отморозиться, посмотрите, что из этого получится.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
У мене кума козеріг. Позавчора звонила мені, не дуже твереза: Юляяяяя, мене ніхто не любить ((((.
Щось козерогів вибірково зараз тужить і бентежить.
Я козерог. Меня тяжело чем то утужить и взбентежить.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Ти теж козерог. Ясно.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ти теж козерог. Ясно.
Шо тебе ясно?
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Шо тебе ясно?
Я скорпіон. Я знаю, ви ніжні, ранимі.
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Меня тоже))
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Меня тоже))
Та ви заіпали уже ті козіроги!
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я скорпіон. Я знаю, ви ніжні, ранимі.
Нежно раним любого, кто против попрет😁
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я скорпіон. Я знаю, ви ніжні, ранимі.
Вот. А ты мне пишешь, что Танька Ван лав!?. Нипращу никада
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та ви заіпали уже ті козіроги!
Одевайся.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Нежно раним любого, кто против попрет😁
Та вас без проблем із психікою може витримати тільки скорпіон. Ви ж якогось рака в петлю загоните.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Одевайся.
Та лєхко бля
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та лєхко бля
И иди домой
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У меня муж телец. И ничего
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та ви заіпали уже ті козіроги!
Я овеняка