Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Там зоч би на памперси вистачило. Будете мене без жубів терпіти.
Ай, ладно. Потерпим
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Та не
Ну какой жиночке такая муть в голову прийдет?
Тоді хворе
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
О, чашка, як у мене, тільки я в Новусі вже забрала ті дві, що без малюнків залишились:(
Я на ФБ в якомусь магазинчику купвала )
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Погано на душі(
Переезжать не хотите?
Или душа не лежит к парню?
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Тоді хворе
Вот с этим согласна полностью
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вибачте, якщо зачепила.
Та не, меня обидеть трудно. И тем более мне прикольно, когда вы на меня злитесь.
Но реально, с вами что то не то
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я на ФБ в якомусь магазинчику купвала )
Це якось перед НР в Новусі шастала, а там 1+1 акція на чашки і якраз аж дві. Мені ця форма нагадує той кухлик із дитинства.
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ага, всі думають, що вона емальвана )
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Погано на душі(
Зараз будем лікувати. Абракадабра, кадабраабра, в душі розвидняється, радість повертається
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ага, всі думають, що вона емальвана )
Бо вона 100% така як і та! Зараз залишки емальованого навіть АТБ продав. Іноді там випливає, я кружку хочу на літр, чаї ганять.
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ага, всі думають, що вона емальвана )
Перше враження, що емальована, а малюнок сучасний, значить кераміка.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Переезжать не хотите?
Или душа не лежит к парню?
Їхати не хочу зі свого маленького світу. Старша сестри від мене не хотіла йти гуляти. Вони погуляли і ось напросилася залишитися на ніч. У сестри очі на мокрому місці, у мене також. Я вже сумую за всіма. Тут у мене все.
Не так я все уявляла...
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Но реально, с вами что то не то
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
В інстаграмі бачила продають гарний емальований посуд, каструльки, ковшики, кувщини, кружки. Пошукати?
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не так я все уявляла...
Вам потрібно зрозуміти, що ви - окрема доросла людина. Зараз, слава Богу, є купа засобів відео-спілкування і можливість пощупати один одного, аби гроші були на квитки.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
А давайте, бо я згадала ще за одну палатку на базарі, але не думаю, що вони не розпродали)
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не так я все уявляла...
Так Вы же приезжать будете
Или сестру в гости со временем пригласите
Это не родная сестра, а Та,которую Вы много лет не видели?
ЛЮБА• 13 марта 2023
Все вечерочка!
Смотрела вчера передачу, где военный эксперт объяснял что каждый взлет на болотах, с фальш целями или без , и полетать слегка пугая нас своими бооховозками обходятся болотам минимум 200 тысяч гривен за одну .
При этом запуганные беларусские погранцы боятся палки с формой якобы убитого Валеры , от наших пагранцов - знака вам пиндец и среднего пальца руки!
И нашим это обходится в 0 денег!!!
Как грится зачем платить больше!
Алёна-01• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
С удовольствием вам отдам. На новые зубы будет
И на парикмахера
Детских? На зубы?)
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Детских? На зубы?)
Не хватить? Чи шо?
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
https://www.instagram.com/nonka_decor/
Алёна-01• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Не хватить? Чи шо?
Ну может я чего-то не знаю и детские уже не 860 грн))
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
https://www.instagram.com/nonka_decor/
О, дякую! Бо мені той час з 350 мл, наче муху собаці понюхати)
Алёна-01• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не так я все уявляла...
Ви ж зможете приїжджати в гості. І ці зустрічі будуть найтепліші...
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та я й не кавоман. Вірніше, мені дуже важко вгодити з кавою. Є одна в зернах, яку я можу пити, а більш ніяка не заходить, то я вже краще розчинного чамуру ковтну.
сдается мне, не в марке кавоварки дело))
вам надо вот что:
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Детских? На зубы?)
Ну крейду прикольну купила і зуби намалюємо,я знаю бетонні паркани
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
вам надо вот что:
У нього ж гейзерна!!!
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Не знаю
Я в чашке запариваю)
На вид прикольная)
И я в чашке. И мне вкуснее всего он
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
я теж люблю півлітра чаю )))
Алёна-01• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
https://www.instagram.com/nonka_decor/
Ух, краса яка)
Хочу глечик тепер... під квіти)