Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Погано на душі(
Переезжать не хотите?
Или душа не лежит к парню?
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Переезжать не хотите?
Или душа не лежит к парню?
Їхати не хочу зі свого маленького світу. Старша сестри від мене не хотіла йти гуляти. Вони погуляли і ось напросилася залишитися на ніч. У сестри очі на мокрому місці, у мене також. Я вже сумую за всіма. Тут у мене все.
Не так я все уявляла...
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Та не, меня обидеть трудно. И тем более мне прикольно, когда вы на меня злитесь
.
Но реально, с вами что то не то
. Но реально, с вами что то не то
Ответ дляfrumoasa17
Не так я все уявляла...
Вам потрібно зрозуміти, що ви - окрема доросла людина. Зараз, слава Богу, є купа засобів відео-спілкування і можливість пощупати один одного, аби гроші були на квитки.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не так я все уявляла...
Так Вы же приезжать будете
Или сестру в гости со временем пригласите
Это не родная сестра, а Та,которую Вы много лет не видели?
Все вечерочка!
Смотрела вчера передачу, где военный эксперт объяснял что каждый взлет на болотах, с фальш целями или без , и полетать слегка пугая нас своими бооховозками обходятся болотам минимум 200 тысяч гривен за одну .
При этом запуганные беларусские погранцы боятся палки с формой якобы убитого Валеры , от наших пагранцов - знака вам пиндец и среднего пальца руки!
И нашим это обходится в 0 денег!!!
Как грится зачем платить больше!
И нашим это обходится в 0 денег!!!
Как грится зачем платить больше!
Ответ дляfrumoasa17
Не так я все уявляла...
Ви ж зможете приїжджати в гості. І ці зустрічі будуть найтепліші...
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та я й не кавоман. Вірніше, мені дуже важко вгодити з кавою. Є одна в зернах, яку я можу пити, а більш ніяка не заходить, то я вже краще розчинного чамуру ковтну.
сдается мне, не в марке кавоварки дело))
вам надо вот что:
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Не знаю
Я в чашке запариваю)
На вид прикольная)
Я в чашке запариваю)
На вид прикольная)
И я в чашке. И мне вкуснее всего он