А я женатая• 13 марта 2023
Хто хоче перевірити свої надприродні здібності?
Чи просто хорошу інтуїцію?
Скажіть щось про мене, а я скажу так/ні
Наприклад:
1. Вік
2. Заміжня/чи ні
3. Робота
4. Заповітна мрія
Чи ще щось таке))
Скажіть щось про мене, а я скажу так/ні
Наприклад:
1. Вік
2. Заміжня/чи ні
3. Робота
4. Заповітна мрія
Чи ще щось таке))
Творог для розжига• 13 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
По цьому опису і для мене потрапляння в 100% )
Так это любимые формулировки всех этих аферисток, которым хочется читать себя уникальными и волшебными. Из серии ’ Я такая разная, то капризная, то несчастная’
Пьяная вишня• 13 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Так отож, набір фраз на всі випадки життя.
Стильная штучка• 13 марта 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
переменчивый характер, стремительная, витаете в облаках, хорошая фантазия. Думаю этой фантазии не можете дать выход.
Личная жизнь, все сложно. Или расстались, или паузу взяли.
Работа не приносит удовольствия, да и перспектив тоже
Мечта у вас тоже с выбором связана, но вы в сомнениях решиться или нет.
Молодец!хорошо таро,читаете
Жертва интернета• 13 марта 2023
40+
зайва вага
чоловік не поряд, але він є
шатенка
мрія : щоб все було, як раніше
зайва вага
чоловік не поряд, але він є
шатенка
мрія : щоб все було, як раніше
А я женатая
• 13 марта 2023
1. 32
2. Розлучена, але продовжили стосунки далі, живемо разом. Але зараз - знову на паузі, якщо можна так сказати. Одним словом - все складно.
3. Бухгалтер
4. Конкретної мрії немає, хочеться в село і дистанційну роботу, відкрити ресторан і написати книжку, плести прикраси з бісеру і пекти яблучні цукерки) тому так, моя буйна фантазія немає виходу, і це дається взнаки.
Волосся русяве, але темне
3. Бухгалтер
Волосся русяве, але темне
А я женатая
• 13 марта 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Може я наглію, але можна ще щось про особисте, або про роботу?
Або і про те, і про те?