Коварная Зая• 14 марта 2023
Кто выбрал Германию для "переседеть", или остаться жить? Почему именно Германия?
ellllena.ua• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Так в Німеччині в будь-якому місті житло коштує однаково?
Конечно не одинаково, но фишка в том, что работа есть везде.
ellllena.ua• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Так ті, хто буде оплачувати рахунки, не заробітчанами будуть? А ким?
Придумают название, не переживайте. Какой же это заробитчанин, если его семья с ним, и дети в немецкой школе...
Ирина Веселуха• 14 марта 2023
Ответ дляsvitirok
Якому директору треба такий ризик? Вона( главбуху) в 90х перевчилася на якихось курсах з інженера,так як зараз перевчаються на айти і пережила купу директорів та власників
А ви кадровик? Чи це з її слів? Навіть нещасний соцстрах при виплаті мені декретних вимагав копію диплому, тому що оплачувався лікарняний згідно штатного розпису по окладу головбуха. А головний бухгалтер може бути тільки з вищою освітою бухгалтерською (економічною).
ellllena.ua• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
так вже ж є начебто - заробітчани..
Вы сначала определитесь, что вы вкладываете в это понятие. До войны наши заробитчане, в основном, ездили по всему ЕС по польским визам и работали нелегально. Как вы себе представляете нелегально жить в Германии всей семьёй?
Ответ дляellllena.ua
так всім, хто працює в магазині на касі, прибиральницею, на конвеєрі заводському видадуть в Німеччині потім робочі візи?
Ответ дляИрина Веселуха
Ссьілку на закон дайте,где ето написано,я покажу на работе
Ответ дляsonata
А ким будуть наші біженці після того, як знімуть тимчасовий захист?
Вони будуть працювати офіційно. До війни більшість українців на некваліфікованих роботах, тобто ті, кого прийнято назвати заробітчанами, працювали тут з польськими або чеськими документами. Тобто вони були робітниками польської або чеської компанії, яка надавала послуги в Німеччині.
Ответ дляAnnaOst
на якій підставі?
Ответ дляsonata
Нет. Не существует рабочих виз для неквалифицированной работы. Вы можете работать только пока есть 24 параграф, но получить рабочую визу под такую работу невозможно. Есть виза для квалифицированных работников. Для этого нужно подтвердить диплом и найти постоянную работу по профессии.
Ответ дляsonata
В Німеччині+/- однакові зарплати в будь якому місті. Нє, звичайно в Мюнхені вони вищі і житло там коштує захмарних грошей. Але от умовно в Лейпцигу з населенням в 300 тисяч і Мерзебургу з населенням 30 тисяч зарплати +/- однакові
Ответ дляLiubov_22
Да. Почитайте о недавней ассамблее ЭС. Не знаю насколько это авторитетный источник. Но разговоры уже пошли
Ответ дляsonata
Зараз Німеччина жваво обговорює зміни до законодавства про трудову міграцію. Проект закону передбачає саме це, видача робочих віз некваліфікованим працівникам. Ну це дуже грубо, там звичайно буде багато нюансів, якщо закон приймуть.
Ответ дляAnnaOst
Це вже інше питання. Але ви правда думаєте що країна, у якої дефіцит робочої сили у 800! Тисяч працівників і яка зараз вкладає стільки грошей в інтеграцію українців,візьме і відправить додому тих хто вивчив мову в знайшов роботу?
а чому раніше не пом´якшували законодавство, якщо такий дифіцит?
Ответ дляAnnaOst
Квалифицированных работников. Неквалифицированных, кассиров, работников склада, уборщиц, уже во всю заменяют роботами.
Ответ дляLiubov_22
Це де так?
Я без бажань інших віз, робочих чи подібного питаю.
Просто, питаю де роботи на касах, і щоб клінінг роботи ? Цікаво, не дуже люблю людей
Поки бачила єдиного робота то була лікарня, зробив знімок і поїхав
А ось щоб прям роботи
Працюю зі складами, логістика - всюди люди
А ось щоб прям роботи
Ответ дляСнегурочко
для 98% цього достатньо для ’щасливого’ життя, лише 1-2% обирали з позиції можливої роботи і заробітків. Тут кожна перша тема про Німеччину ’в Україні у мене була мінімалка, а там пАсобія більші за зп дома’
…Лише забули згадати, що і витрати в Німеччині так само більші за ті ж витрати в Україні.
Ответ дляСhanelKa
Це де так?
А ось щоб прям роботи
Амазон уже вовсю заменяет людей роботами. Дажа сайте Agentur für Arbeit есть разлел, нде можно ввести профессию и увидеть, на сколько процентов эту работу будут делать роботы.
Я не в Германии, но путешествовать на пособия реально. Много лоукостов в разные страны в обе стороны на выходные от 20 евро. Одну ночь можно и в хостеле переночевать за 15 евро +/-. И не всем важно в ресторанах есть. Многие едут посмотреть архитектуру. Ну пусть на всякие музеи еще до 60 евро уйдет и питание до 30.
Итого 2 дня с перелетом до 140 евро. Раз в месяц можно и поездить. За год 12 стран.
Ответ дляsonata
Розмови про це давно йдуть. У мене є припущення, але це ж не факти.
Як тут хтось недавно написав, сам Шольц ще не знає що робити з українцями, а порадниці вже точно знають)
В будь якому випадку жінка, що вирішила залишитися мислить в правильному напрямку: вивчити мову, перевчитися (поки вона буде вчитися +18 місяців після на пошуки роботи) її ніхто не депортує. А там навряд її попросять на вихід через стільки років
Ответ дляellllena.ua
Минимальная зарплата в Германии - 12€ в час брутто, чистыми это около 1500 в месяц при 8-часовом рабочем дне. Аренда трёшки с ком.услугами у нас до 1000 выходит. В Украине аренда квартиры на двоих это минус одна зарплата.
А все остальное, кроме аренды?
Проезд, услуги, медицина, учеба, связь, продукты.
Не знаю, что едят люди, которые пишут, что в Германии цены такие-же. Наверное это те, кто в двух Тафелях за день успевают побывать. Сегодня ехала в трамвае с нашими женщинами..с огромными сумками..не слышать их разговор было невозможно.
По теме-упаковка 500 гр куриных крылышек 2,75 евро в Лидл. Это самая низкая цена. Молоко-1, 25 бутылка. И так далее..
Ответ дляLiubov_22
Тільки всі німецькі сайти з пошуку роботи завалені вакансіями а амазону) за такою логікою ші скоро взагалі всіх нас лишить без роботи
Ответ дляLiubov_22
Ви писали всюди зараз роботи
В Інтернеті я можу шо хош написати, хоч що я королева, а по факту ?