❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Yellow berry• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Купила мівіну в сільпо якусь в‘єтнамську, іноді хочеться дряні)
З вужами чи що?
Yellow berry• 15 марта 2023
Ответ дляrybka21
Бляха, нічого не встигла сьогодні з за цих довбойобів
Нарід під цнапом товчеться, прийому сьогодні майже нема. Добре що мені хоч їхати не треба, 100 метрів від дому
А обіду там нема?
Yellow berry• 15 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Є люди яким хвилювалочка подобається. Ось заскрінила вчора)
То свої піарять
Просто Галюня• 15 марта 2023
Ответ дляrybka21
Ага, наш ЦНАП тоже так, ще й після відбою мають право 15 хв зійтися, самі люди чекають до 20 хв, я зимою там так промезла за тих 20 хв....
Ответ дляПросто Галюня
Нагадали, треба паспорт новий зробити закордонний. То світла не було, то відра літають, хз коли в той цнап попасти. Але у нас ще наче овір працює, окрім цих трудяг.
Yellow berry• 15 марта 2023
Ответ для Просто я
Нафига
. После таких пиаров нашествие придурков в хвылювалочке, только успевай отмахиваться
То, щоб не розслаблялись