Там-тарарам• 14 марта 2023

Потрібна порада щодо результатів зак, не все в нормі(

Жінці 67, до лікаря через тиждень лише, може поки ще щось доздати краще?
З хронічних має проблеми з суглобами
Буду вдячна за поради
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ще в жовчному і нирках камені на узд виявили

Стеклянная мышь• 14 марта 2023
За тиждень точно нiчого страшного не станеться.Покажете лікарю,бо я нічого не бачу,погане фото.
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Вибачте за якість, то такий фотограф робив, вона не поруч
Просто з того що знаю, то може кал ще на гельмінти здати, аби потім знову 2 тижні не чекати на візит до лікаря
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну то фотограф хай і консультує.А кал нащо?Чт вже зовсім зайнятися нічим?
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну то фотограф хай і консультує.А кал нащо?Чи вже зовсім зайнятися нічим?
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Не хочете, не відповідайте
Якби ви справді хотіли допомогти, то зрозуміли нащо кал
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Не хочете, не відповідайте
Ну реально нічого не видно,ви хочете,щоб люди очі ламали?Зробіть чітке фото.
Единорог помог• 14 марта 2023
для 67 лет ’с суставами’ абсолютно нормальный анализ
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Не хочете, не відповідайте
Поясніть.Не розумію.

автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую за відповідь
Жена аллигатора• 14 марта 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Я не розбираюсь в аналізах, але хочу сказати на захист автора, що все там нормально видно. було б бажання допомогти, а не доколупатись)

Ви ж бачите, що переживає. Може то близька людина. Пройдіть повз, якщо не можете допомогти.
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ще один аналіз прийшов, ттг і ат тпо також підвищені
Це мабуть пояснює чому все так
АгатаХристя• 14 марта 2023
З критичного бачу лише підвищене шое, може через камені в жовчному там холецистит
Летюча помилка• 14 марта 2023
Не переживайте дуже, може камені дають відхилення від норми
При паразитах ШОЕ лізе догори це точно, на власному досвіді колись переконалась…
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляЖена аллигатора

Дякую за підтримку, реально, дуже приємно шо не пройшли повз.
Близька людина, живе не поруч, як змогла так і зробила фото
Якщо не видно, то можна не дивитися, я нікого не силую, а якщо дійсно є бажання допомогти, то я можу надрукувати
Мені особисто видно з телефону, просто розтягую картинку
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Дякую
Так, все запущено, не лікувалася, а це надумала, то ловлю момент поки і неї є натхнення
АгатаХристя• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Дякую
Все буде добре, вона ще молода жіночка
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую за підтримку, нещодавно з іншою близькою людиною трапилося горе, не врятували,боляче...
Сподіваюсь тут просто хроніка і все буде добре
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Все буде добре, вона ще молода жіночка
Ага, саме городи почнуться, я квіток накупляла, цікавинок для городу, немає коли хворіти)
Моя бабуся в такому віці стала в черговий раз бабусею тільки і виховала онучку майже до повноліття

Стеклянная мышь• 14 марта 2023
У жi нки 67 років норма сое від 2 до 55.А враховуючи проблеми с суставами,то 53 то норма.
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Це мабуть пояснює чому все так
Ці аналізи до зак не мають жодного відношення.
Фруты_Буты• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
А жалобы какие, зачем оак сдавали?
Единорог помог• 14 марта 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
55 не норма ни для кого. А в анализе соэ 28, а не 55.
Единорог помог• 14 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты
А жалобы какие, зачем оак сдавали?
вот да. самое главное все бегут что-то сдавать просто потому что тревога кроет и надо куда-то бежать, а жалоб толком и нет. И обязательно что-то увидят не в норме ( а как правило это просто погрешность) и давай паниковать.
Никогда не пойму это вид развлечения если совершенно ничего не понимаешь в медицине, ну вот чтобы что?
Жена аллигатора• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Будь ласка, нехай скоріше одужує!
Единорог помог• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Це мабуть пояснює чому все так
Всё как?) Ничего ттг не поясняет. Это гормон с возрастом ВСЕГДА выше молодого - это естественное угасание функции щитовидной железы, какая именно цифра? Для диагноза гипотиреоз должны быть выражены жалобы. АТПО хоть какой большой это вообще цифра ни о чем, если нет гипотиреоза - человек просто носитель антител, возможно всю жизнь их носит и знать не знает. Если есть гипотиреоз, то это Хашимото, лечится простым приемом тироксина - полмира (причем молодого) так живет. Но назначать должен эндокринолог.
Желчный и суставы - это светит каждому в 67 лет.
Ваша мама для своего возраста здоровая женщина, успокойтесь пересаньте что-то искать толко потому что кто-то умер недавно. Лучше всего своим тревожным расстройством займитесь, а маму в огород к цветочкам)
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты
А жалобы какие, зачем оак сдавали?
Тиск, серце, печінка, нирки,все потроху турбує
Зробила узд , лікарі призначили
автор Там-тарарам • 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
До чого ваш пост, щоб що?
Людина має купу болячок, ніколи ними толком не займалася
Зараз надумала вперше, проходить обстеження в маленькому містечку куди ще треба щоразу доїхати з села, потім ще доїхати до лікарні, а перед тим ще записатися мінімум за 2 тижні на прийом
То хіба не логічно запитати поради на порадниці може варто щось ще доздати , аби не дуде здорова людина потім не втрачала зайвий час, гроші і сили на зайвий похід до лікаря?
Для мене то логічно, для вас привід написати гнівний пост бо хтось щось робить не так як то бачите ви, або ви щось не знаєте, бо я не написала детальний звіт, біографію і весь ланцюжок подій які змусили мене створити цю тему.
Фруты_Буты• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
До чого ваш пост, щоб що?
Вы ерунду пишите, врач назначил обследовпния, вы сделали , идите теперь с результатами к врачу
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Я ж пишу,що мені не видно.Тим паче,28 не привід для здачі калу.Взагалі дивна тема.Через тиждень лікар скаже,що все гаразд.