У ребёнка на фоне орви влажный кашель, который проявляется в основном когда ест и когда…. Ложится спать. Уже и температура спала, насморк есть ещё. Кашель начался вчера, на 4 день болезни.
Как можно облегчить сон ребёнка с кашлем? Дома прохладно, работает увлажнитель, днём много пьёт, в том числе грудной сбор.
Ответ дляIr4uk_M
То ви ж змінили купу лікарів, судячи по опису вашої теми. Одна почула і назначила. Інша заборонила. Тому кажу, що ваша дитина надто мала, що місяць барахтається в кашлях. Це не добре. Перелік толкових лікарів я написала. Вам вже приймати рішення щодо своєї дитини.
А де, не бачу списка
А що я можу зробить ще, тільки шукати. Я ж не сиджу не жду з моря погоди. Що кажуть вме роблю; альтернативну думку також шукаю. Скоріш за все поведу до ЛОРа ж
А скілтки кашель зазвичай тривать має?
Ответ дляIr4uk_M
Такі масажі вже треба було робити в процесі, а не через місяць і боятися інгалятора. Маленька дитина не вміє викашляти як дорослі. Ось де є проблеми які тягнуться так довго.
Я робила. Но самостійно. Там не так важко. Але хай профі робить
Я робила так: інгаляція, через хв 15 масаж, а потім провокування кашлю
А потім знов масаж
Бо інгаляції було 2р в день , а масажа більше
А потім знов масаж
Ответ дляTeonaa
Ну а чого воно буде?
От того і боюся, не хочу залежності від них.
Но поки це не остаточне рішення.
Якщо робити, то по конкретних показах. А наразі - ні діагноза, нічого. Завтра я випитаю все конкретно вже.
А подружка, що порадила завтрашнього лікаря, це вона мене застерегла від надмірних інгаляцій.
Ну дивіться логічно: небулайзер доставляє препарат в легегі. А проблема - вище десь. То яка доцільність?
Хіба що немпє інших варіантів..
Но поки це не остаточне рішення.
Хіба що немпє інших варіантів..
Тому що у маленьких діток всі процеси хвороби протікають надто швидко. Надто!
Залежності від інгалятора немає, якщо ваша дитина не алергік і не астматик.
Якщо прийшли за порадою навіть сюди, то явно відповіді у вас нема та й довіри до лікарів. Тому з самого початку і написала вам - шукайте толкового педіатра. Толковий це той, який зможе вам пояснити тип хвороби дитини і як з цим справитися.
В мене все! Я не на прийомі, кажу свій досвід. В мене тяжко хворіли діти і на пошук лікаря я витратила 3 роки. Вам вже написала все.
Ответ дляIr4uk_M
Вчорашня лікар сказала що їй все сподобалося, що по опису вона уявляла гірше. Ьогодні писала їй знов, каже заспокоїтись і дати 5 днів, що чам треба. Но я так ждать теж якось не можу, і записалась до подружкіного ще
Ответ дляTeonaa
Вам не потрібно бігати від одного до іншого! Вам потрібен один і адекватний, який вилікує вашу дитину! Все! А ви ходите по черзі від одного до іншого і фактично ніхто не знає як лікували дитину.
Ответ дляIr4uk_M
Так я не сперечаюся - гемає лікаря. Я ж не радію, що їх 10 шт а ясності нема.
Иак а як ви бачете лікування? І підкажіть будьласка,завтра лікарю які можна поставити питання КОНКРЕТНІ. Що ви питали, щоб пересвідчитися, що лікар розумвє , що він призначає, і упевнитися, що ВИ точно в курсі про те, що відбувається з дитиною
Ответ дляIr4uk_M
Я вище відповіла, пишу зе раз): я чого бігаю - бо нема. Лікаря. Хіба це просто - адекватного знайти.а ви так написали «і все..» - це і є самим важчим, знайти його. Перша дитина, перший раз хворіє
Ответ дляIr4uk_M
Його не можна різко відміняти, особливо маленьким діткам. Мій син був з 7 місяців довго на Пульмікорт.
Я пишу вам на вибір до кого зручніше. Наша, яка добре знає моїх дітей зараз не в Україні, тому пишу тих, хто має такі ж здібності і гарний досвід.
Клініка Привітна Бразилович або Купченко.
Ще в Оберігу якщо ближче є теж гарна педіатр Ященко.
Ага, бачу
Я поняла. Почала читати, потім покачать дитину довелось, і видно не дочитала пост до кінця
Ответ дляIr4uk_M
Почитайте 17 пост.
От припумтимо завтра звєнлв лікар скаже «нічого критичного не бачу, хрипів нема, трлхи жорстке дихання, но то із-за того, що мокрота, вона має її викашлять, днів 4-5 ще, і все пройде» (АЛЕ. Я ж знаю, зо кашель вже дуже довго. Тобто якби було вме ок, він би уже пройшов»
Як добитися щоб лікар дала призначення. Або якщо раптом дійсно не треба нічого, то як вона має це обосновать?
Бо вони всі мені кажуть що вме ок, а дитина кашляє.
Та що пульмікорт призначила на 3-5 днів, не змогла прийти на контроль, по тел сказала продовжувати ще 5 днів, що я зробила. І щнов вона на контроль не змогла!!!!! Ну як це так. Лікар з добробута, консультація 900 грн!!! Ну що це
Ответ дляTeonaa
Складно пояснити тому що зараз втрачена динаміка через декількох лікарів.
Відповім відразу на все і йду спати))
Я вже неозброєним оком бачу толкового лікаря, змінила їх безліч.
Зараз ваша задача, або прислухатися до того лікаря, що вже дивиться дитину і більш менш вас заспокоює в тому, що все гаразд. Але якщо не гаразд пояснює причину. Згідно того самого доказового питання лікування.
Не завжди треба призначення. Завжди повинна бути динаміка та покращення. Місяць для малюка то забагато. Є одне але. Ви, як мама теж можете бути панікер, і у дитини все Ок, а вам наче не Ок. Кашель теж є не продуктивний, а нормальний. А може тут алергія присутня чи сухе повітря дома? Причин купа. Особливо коли не знаєш куди копати. Я перші 7 місяців за другою дитиною була кожних 2 тижні у лікаря. Було надто складно, але причин була купа. І кожен раз мені наша лікар пояснювала адекватно що сталося і як. Ми разом вирішували питання. Хоча інколи під кабінетом я чекала години, але в лікареві я була впевнена. Маю вже досвід)) і хочу сказати, що ніхто не приходить додому. Всі приймають по місцю. Не маю звичку кликати, тому що це їх час.
Тому спробуйте дослухатися до того що вже дитину бачив хоча б в динаміці. Якщо не стає краще - прізвища у вас є. До Бразилович попасти складно, але можна. Вона мега профі. Ми з дітьми за раз у Купченко - я дуже задоволена. Ященко теж наша права рука була, коли наша педіатр була зайнята. Тому вибирайте до кого зручніше вам.
Надіюсь, автор, не була проти цієї бесіди))
Відповім відразу на все і йду спати))
Ответ дляIr4uk_M
Відповім відразу на все і йду спати))
Я взагалі забула, що це не моя тема)
Спасибі
Я сьогодні відмітила на 30% покращення. Но піду піду , вже ж записалася
А кличу додому, бо я в пригороді. Тут одна алініка, де мені в перший тиждень хвороби сказали, що все ок, то слюні. І тиждень часу бало взагалі втрачено. Я ходила і забирала гроші за прийом взагалі, лишила письмову скаргу.
І мені з дитиною непросто в київ добратися , я не уявляю як в метро з коляскою. Черги, люди кругом не факт що здорові. Того й викликаю
Спасибі