Ваша прЭлесть• 14 марта 2023

Ковід. Лоскоче в грудях від того хочеться постоянно кашляти.

Спочатку був фарингіт тепер перейшло на груди.який сироп попити щоб заспокоїти то лоскотання.кашлю немає а воно мене дре(((
Дякую
Принцепесочка• 14 марта 2023
Смокчіть цукерки) Холс гарно допомагає

автор Ваша прЭлесть • 14 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Смокчіть цукерки) Холс гарно допомагає
Так і роблю трохи помагає
Ананомчикус• 14 марта 2023
Я випила смертельну кість ліків і нічого не взяло, взагалі нічого.
автор Ваша прЭлесть • 14 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
А я щей годую ....терплю
В танке• 14 марта 2023
Я нічого не пила. Імунітет поборов.
Майор Медуза• 14 марта 2023
Гаряча вода з медом (пиття), дає полегшення на пару годин. Інгаляція із содою.
Маю рацію• 14 марта 2023
Было такое недели 2 после ковида. Ничего не помогало. Само прошло.
Ананомчикус• 14 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А я щей годую ....терплю
Терпіти. В мене смысла в 100 препаратів не було. Єдине, що ригать було чим, сиропами і таблетками.
автор Ваша прЭлесть • 14 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А скільки соди давати
Йду спробую??

Майор Медуза• 14 марта 2023
Я зазвичай роблю так: доводжу до кипіння півлітра води, потім кидаю туди бальзам ´Зірочку´ десь розміром із сірникову голівку, або пару крапель ефірної олії (чайне дерево, евкаліпт, сосна) і 2-3 столові ложки соди. І дихаю цим паром хвилин 5-10, накрившись рушником. І в тепле кубельце, нічого холодного після цього не пити і на ходод не виходити.
Анонім Перший• 14 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
блин, у меня такое уже 3 недели...
мне уже кажется,что у меня там пневмония(((
вздохнуть полной грудью не могу, болит, печет, лоскоче, все время Т 37,1- 37,3 (( может таки сходить сделать флюшку
Майор Медуза• 14 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А скільки соди давати
Йду спробую??
Тохи вище відповіла, 2-3 столові ложки десь на півлітра окропу ( всипати перед самим диханням, бульбашки відразу йдуть).
So_so• 14 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
блин, у меня такое уже 3 недели...
Вы за сатурацией следите?
Vona-7d6b• 14 марта 2023
Якщо відчуваєте, що є шо відкашляти, але не відкашлюється, то нам допоміг пульмолор
ТихоЯ• 14 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
блин, у меня такое уже 3 недели...
Я болела восполением лёгких раньше скажу что при ковиде оно не такое(, очень сильная боль - у меня была в районе печени под ребром там был очаг. Ещё и сатурация низкая. Если болит и больно дышать лучше к врачу, говняная болячка
Майор Медуза• 14 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
В моєї знайомої був біль один в один, як Ви описали. Тому лікар поставив неправильний діагноз і направив на узд печінки. За пару тижнів тільки з´ясувалося заралення легенів. Але сатурація при цьому була в межах норми. Пневмонія може бути і з нормальною сптурацією.
Анонім Перший• 14 марта 2023
Ответ дляSo_so
Вы за сатурацией следите?
да, сатурация в норме,ниже 94 не бывает
и усталости и слабости нет
Анонім Перший• 14 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
вот блин(
запишусь завтра на флюшку..
Майор Медуза• 14 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
вот блин(
запишусь завтра на флюшку..
Досвідчені лікарі можуть і фонендоскопом на слух визначити запалення. В моєї приятельки рентген нічого не показав, але рентгенолог відразу попередила, що таке може бути, якщо ділянка запалення ще невелика. Сімейний лікар, мужчинка у віці, на слух визначив, що є запалення і виписав антибіотики.

Контрольница• 14 марта 2023
Ой, у меня с горлом такая же фигня была. Несколько недель драло в горле ужасно. Кашель был именно от драпанья, горловой. Потом появился ком в горле, стал мешать глотать. Помог только антибиотик. Человеком себя сейчас чувствую. Что это было-не знаю. Врач наугад выписал антибиотик)
Рентген делала, все нормально.
На ковид тест не делала, но вокруг все болеют ковидом, и на работе тоже
Майор Медуза• 14 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
вот блин(
запишусь завтра на флюшку..
Поки Ви ще не записалися до лікаря, можете допомогти собі дихальною гімнастикою. Погугліть ´гімнастика Джоан Роулінг´. Це авторка ´Гаррі Поттера´´, а чоловік в неї лікар і порадив їй дихальні вправи і лежання на животі, щоб покращити кровообіг в легенях. В мене знайомі, родичі робили ці вправи, казали, що дихати ніби легше після них.
Анонім Перший• 14 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
дякую, подівлюся
So_so• 14 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
да, сатурация в норме,ниже 94 не бывает
и усталости и слабости нет
94 это уже очень тревожно
ТихоЯ• 15 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
да, сатурация в норме,ниже 94 не бывает
и усталости и слабости нет
К врачу сходите, пугать не хочу но пневмония быстро развивается.
Оце так цабе• 15 марта 2023
У мене ковід був в листопаді. Типовий з кашлем, запамороченням, слабкістю і т.д. Сказали, що легка форма, тому що температура не підвищена, а навпаки 35.2-36.2, нічого не вислуховується, на УЗД легень і рентгені - нічого немає.
Але я продовжувала себе погано почувати, продовжувала кашляти ( і зараз кашляю-5 місяць!!!). Кашель страшенно неприємний, без мокроти, просто кашель надсадний до рвоти.
Консультації пройшла всі можливі-нічого не знаходять, діагнози і призначення-ні про що. Повторно роблю на початку лютого повний рентген-нічого в легенях немає.
Йду на чергову консультацію в інститут пульмонології-теж нічого не знаходять, але категорично настоюють на КТ. Роблю КТ-пневмонія по типу матового скла (ковідна)!!! У мене до цього часу залишки перенесеної 5 місяців тому пневмонії!!! Це просто жах! Призначили інгаляційні гормони-лише на них роздихалась і кашель зменшився.
Липка-прилипка• 15 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Це була ковідна пневмонія?
Липка-прилипка• 15 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
да, сатурация в норме,ниже 94 не бывает
и усталости и слабости нет
В мене при сатурації 94 було 25% ураження легень. Ковідна пневмонія. Без АБ.
Майор Медуза• 15 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Це була ковідна пневмонія?
Ніби так.Принаймні, тест був у неї позитивний.
Липка-прилипка• 15 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А нащо тоді АБ? По аналізам бак.інфекція приєдналась?
Майор Медуза• 15 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Їй два тижні не могли поставити правильний діагноз, так, за цей час приєдналася бак. інфекція. Після АБ біль під ребром минув.