размахер• 15 марта 2023

Дівчата, як замовити таксі Уклон на 3 год ночі?

автор размахер • 15 марта 2023
Ответ дляЦібаФу
Поділіться вартістю і тривалістю поїздки чи км)
Ок, пізніше напишу
Весела моль• 15 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Йти можна с паспортом, білетом на поїзд, щоб показати якщо хтось зупинить.
Не допоможе, на те й комендантська година, щоб її дотримуватися. Навіть, якщо ви булете в таксі і у водія буде спец пропуск, вас він не спасе, бо ви дозволу не маєте
Огірок та Помідорчик• 15 марта 2023
Ответ дляВесела моль
В мене нещодавно подруга везла дочку після 12-00 в лікарню, то дзвонила в поліцію і їй сказали що може їхати, просто мати при собі паспорт, ніхто навіть не спинив, проїхала через пів міста. І вона говорила що і машини їздять і людей декілька бачила, не так як раніше, но все ж таки і ходять і їздять.
Весела моль• 15 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну в лікарню і на вокзал - це різні речі. Просто мені таксист говорив, що навіть якщо і приїде таксі (деякі дійсно їздять, водій має спец пропуск, але і тариф не дитячий), то при зупинці до водія питань не буде, а от до пасажира будуть. Це вде як повезе