Знову відра злітають в бульбашів
Ответ дляok1904
Ну, то з адресою в Польщі, Ви реєструетесь допустім на укрейніан експрес , це досить швидко, і все готово , викупили, воно заходить на польський склад, далі проходить митницю і навіть через укрпошту за 2 дні з Рівного привозять . Оплата за вагу десь 8 злотих /кг
Розумієте, посередник робить без ваги, тому невигідно
Леди на мопеде• 17 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Приятно поговорить умным людям, да? Я сирано ниче не поняла
Леди на мопеде• 17 марта 2023
Ответ для Просто я
Её может разорвать ещё по пути к забору
Вот теперь я промолчу, а то скажут шо извращенка
Ответ дляZelenkа
То значить через пряму доставку, набирає корзинумна фрі шип . Я чоловікові по хоббі купую.всякого, то в мене викупи коли на 9 тис грн, коли на 12 тис...(мої 8% , магазин дає знижку як постійному клієнтові), не скажу, що це дохід, але чоловік собі спеціальні фарби , різні дрібнички по хоббі купує на цю маржу, розбити доставку 200-250 грн за вагу (бо в нас посилки дорогі, але легенькі) на 3-5 учасників , виходить дешевше, ніж НП по Україні.
Леди на мопеде• 17 марта 2023
Ответ для Просто я
Стало значительно яснее
Вапще.. как в атб сходить
Леди на мопеде• 17 марта 2023
Ответ дляalena2013
Может. Я сварила 3 яйца и порезала все 3 пучка. Поняла, что очень ядренный вкус будет и доварила еще 2 яйца и пучок редиски порезала.
А потом Доешьте кто-то салат
Леди на мопеде• 17 марта 2023
Ответ дляalena2013
Те, что летние, уже растут без химии.
Те, что в августе на поле?
Ответ дляZelenkа
Але зареєструюсь завтра, дякую! Бо на h&m часто футболки по 10 злотих, чому б не набрати
То Ви матимете у всіх країнах , що пропонують.адресу складу. В мене на ebay у профілі всі склади прописані... І з зміною країни складу викидає лоти то одної країни, то іншої.