Jave• 16 марта 2023

"Мрія" мала полетіти в Німеччину. Там її чекали за місяць до війни – Bild

Увечері перед початком війни екіпаж і пілоти сіли в повністю заправлений вантажний літак, але, за заявами капітана Дмитра Антонова, їм не дозволили злетіти за вказівкою вищого керівництва". Джерело: https://censor.net/ua/n3406250
Супутникові знімки аеродрому в Гостомелі свідчать про те, що найважливіші літаки навмисно залишили під ударом, оскільки решта повітряних суден залишилася недоторканою.

Капітан екіпажу Антонов це підтвердив: "Ті, хто приходив на аеродром, точно знали, які літаки справні, а які першими треба було збити".
https://www.pravda.com.ua/news/2023/03/16/7393818/
Зрадник на зраднику і зрадником поганяють...
Тетяна23• 16 марта 2023
Re1ne• 16 марта 2023
А за месяц до войны вы знали, что будет война?
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Ні, я слухала зеленського він про шашлики говорив, пам´ятаєте?
Ваш психолог• 16 марта 2023
Впевнена,що Мрію точно мали б зберегти.Як і інші літаки.Тому і залишили на їх постійному місці.
Не тому,що зрадили,а тому,що були впевнені в безпеці і не очікували такого навалу за декілька годин.
Але сталося не так,як гадалося.
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляJave
И Путин говорил, и Лавров, и Песков
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Але сталося не так,як гадалося.
23.02 ввечері пілоти сиділи за штурвалом літака і мусили перегнати літак в Німеччину їм не дозволило ! керівництво
Під ураженням в аеропорту в Гостомелі залишили самі цінні літаки і саме по ним били ті, хто прийшов захопити аеропорт, вони навіть знали куди бити
Alve• 16 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Але сталося не так,як гадалося.
Архивы вывозили, посольства вывозили, а тут неожидали? Правда?
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
И Путин говорил, и Лавров, и Песков
І путін і лавров не є керіаниками моєї держави, мені до сраки що вони там вЄщають
птицаворона• 16 марта 2023
Боляче.
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляJave
А если бы она полетела в Германию, то что? Это как либо сыграло решающую роль в боевых дествиях?
Ваш психолог• 16 марта 2023
Ответ дляJave
Це так подано в новинах.А чи це правда?Хто може довести,що пілоти там взагалі були,не кажучи вже про те,що прям сиділи вже за штурвалом.
Ввечері?Пізно?Чого вони там сиділи?Наказ був прибути на аеродром,сісти за штурвал,а потім відбій?
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Я знала на 100% ще в грудні, обговорювала з сестрою всі варіанти, купила валюту на всі гривні. Була готова. Багато хто не вірив ( мій чоловік був одним з цих довбнів). Так це я, просто на аналізі новин для широкого загалу. Керівництво знала про все, агентурні мережі є не лише у кацапів. Не можу не погодитися з висловом: Зрада на зраді ( і страшно, бо невідомо що буде далі.
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Вы хоть знаете ее стоимость, адвокат дияволов?
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Це транспортний літак, у нього інші задачі, зараз би доставляв військову техніку. Аналогів немає.
Реверанс• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
28 попереджень від союзників було
o_ma• 16 марта 2023
Якась дивна стаття. Яке вище керівництво не дозволило? Керівництво чого?
Далі: ’Речник аеропорту Уве Шухарт підтвердив виданню, що ’переміщення Ан-225 та Ан-124 було заплановано на 25 лютого.’ Якщо на 25 було заплановано, то хто і чого сів в літак 23-го?
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляleka_l
Воздушное пространство Украины закрыто, куда ему доставлять технику?
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Білд пише, Укрправда пише, Цензор цитує Білд, а ви далі пишіть що це так подано в новинах і сумнівайтесь чи це правда..
Реверанс• 16 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Але сталося не так,як гадалося.
Ні.
З неї спеціально зняли мотор за 4 дні до вторгнення кацапів
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Ну по-перше закрито для цивільних літаків, а військові, в тому числі транспортні, літають, а по-друге хоча б зі штатів в Європу.
MarryV• 16 марта 2023
Как раз неделю назад около 2 часов слушала подробное воспроизведение событий от военного находившегося там и принявшего бой. Кто не знает английский, есть субтитры
https://www.youtube.com/live/VPfh8sjBQaw?feature=share
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляleka_l
А какие траспортные самолеты у нас летают над Украиной?
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляo_ma
23.02 уже мали летіти а потім перенесли на 25.02, про що повідомили німців, стаття написана дууже просто. Керівництво підприємства, якому належала Мрія, також здавалОсь що це автоматом має бути зрозумілим, ну не керівництво ж АТБ має дати дозвіл перегнати літак..
leka_l• 16 марта 2023
,
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
В Польшу б доставляв а потім привозили б
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Військові транспортні летають, навіть медичної евакуації.
Чашечка кофе• 16 марта 2023
Ответ дляleka_l
Мрія звичайно була легендою, але вже декілька десятків років цей аналогів нет по світу у транспортній авіації майже не в використовували...
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляleka_l
В западной Украине? Просто у нас ничего такого не летает
Чашечка кофе• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Літають, а флайрадар не відображає 100% ситуації у повітряному просторі
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Тому й не треба було її берегти)) а мости до Херсона, через Дніпро, не підривали бо жалко було вони ж грошей коштують?