po_li_na-49a8• 17 марта 2023

Хорошие новости. Судді МКС видали ордер на арешт Володимира Путіна

https://www.theguardian.com/world/2023/mar/17/vlad...

❗Международный суд в Гааге выдал ордер на арест путина, – BBC.
Вторая палата досудебного разбирательства Международного уголовного суда обвиняет (https://www.bbc.com/russian/news-64990654) его в ответственности за военные преступления, совершенные в Украине с 24 февраля 2022.

Интересно что будет дальше
never_ending• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Да нет, к признанию преступником, от ’ взять киев за 3 дня’ до преступника всего 13 месяцев
На жаль, не 13 місяців, якщо пригадати Чечню, Сирію, Грузію і Крим з Донбасом. Нам пощастило і не пощастило одночасно, що ми кордон Європи. За все що далі за нами вони б і розбиратись не стали, а тут доводиться втручатись, нікуди не подінешся
Be_me• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
И да

Цікаві події

ООН: Наша комісія не знайшла докази геноциду українців

МКС: видає ордер на арешт Путіна та Львовоі-Беловоі через депортацію українських дітей.

Саме цей кейс може стати ключовим для нас в МКС та довести якраз- таки злочин геноциду

🤷‍♀️
Дякую за ваші дописи, завжди цікаво почитати.
Підкажіть, які паралелі між цими 2ма подіями? Бо в мене логіка зламалась об психіку.. вчора просто вибила ця новина з ООН. сьогодні наче б і порадіти треба, бо я так розумію, що тепер пуйло на одній сходинці з Бен Ладеном, Каддафі і тп. І це справді важливо. Але в голові купа знаків питання.
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляBe_me
Кейс , що зібрав Мкс допоможе далі працювати дипломатам при доказх в справах злочинів.
Вчора геноцид не визнали, але оон визнала - воєнні злочини.

Ось

До таких воєнних злочинів належать напади на цивільних осіб і на об’єкти енергетичної інфраструктури, навмисні вбивства, незаконне позбавлення волі, катування, зґвалтування та інші види сексуального насильства, а також незаконне переміщення і депортація дітей.

«Докази комісії свідчать, що у взятих під свій контроль районах російська влада вчинила навмисні вбивства цивільних осіб або осіб, які не беруть участі в бойових діях, що є воєнним злочином і порушенням права на життя», — заявили в комісії ООН

Крім цього, росіяни застосовували зброю вибухової дії у своїх нападах у населених районах, що є однією з головних причин жертв серед цивільного населення. «Комісія була вражена масштабами руйнувань, які вона побачила під час своїх поїздок», — зазначають розслідувачі.

За їхнім висновком, хвилі нападів Росії на енергетичну інфраструктуру України з 10 жовтня 2022 року можуть бути прирівняні до злочинів проти людяності.

Комісія рекомендувала розслідувати всі порушення і злочини та притягнути винних до відповідальності і на національному, і на міжнародному рівнях. Вона закликала до всеосяжного підходу до відповідальності, який передбачає і кримінальну відповідальність, і право жертв на встановлення істини та репарації.

https://detector.media/infospace/article/209037/20...
tetnes• 17 марта 2023
А заметили как пропали темы о перемирии и виноватости желания победы от ботов? Сейчас методички лихорадочно меняют.
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляtetnes
Да куда им

После выдачи ордера Международного уголовного суда Гааги на арест Владимира Путина уже сказано много слов, пропагандисты трясут ракетами, обещают ответочки и угрожают прочим, уже набившим оскомину, словоблудием. Но главное — не слова, а факты, а они следующие:

🧟🧟🧟ещё никогда в истории России её правители не находились в такой изоляции, никто не доводил ситуацию до момента, когда вся политическая элита полностью исключена из мировых процессов, а всё руководство огромного государства сведено к статусу отщепенцев. Просто какое-то фантастическое фиаско, при котором весь МИД РФ должен не в соцсетях смеху@ чать , а бежать в самые глухие леса, залезать на самые высокие горы, прятаться в самых глубоких монастырских катакомбах, где угодно, только бы скрыться от этого величайшего позора, которого, до настоящего момента, эта земля не видела никогда
С тг
боригнув• 17 марта 2023
Ответ дляtetnes
є таке!! певно нове іпсо готують.
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляборигнув
є таке!! певно нове іпсо готують.
Ядерку? Чтоле
LudaSHS• 17 марта 2023
Эти детки выскользнули с рук той потворы с бантом

«Тату, нас хочуть усиновити. У тебе 5 днів»: як український батько повернув депортованих Росією дітей
https://www.radiosvoboda.org/a/deportatsiya-mariup...
боригнув• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ядерку? Чтоле
фіг знає, побачимо. я особисто хочу про отріцательноє наступленіє рашистів. дуже!!
iryna _b• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ядерку? Чтоле
Нє. Не посміють . Через ядерку можна не перейматися. А ось ніч і ранок ракетами сьогодні нам можуть зіпсувати.
Samch• 17 марта 2023
Для мене це нвйкращий день, є вірогідність справедливості для нас, за те що з нами зробили.
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляnever_ending
Да оно ’ беснуется’ с начала 2000(
owl62• 17 марта 2023
Ответ для vihola
Скільки ще треба відвертостей від Собчак?це відверта російська фашистка.
А кого ще міг похрестити пу?
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляiryna _b
Будем надеяться на пво.
Гадить женщинам и детям, это по его, пацанячему, преступник херо@
8ludasha• 17 марта 2023
Ответ дляiryna _b
Вы предполагаете, что могли так быстро накопить ракеты? Я очень надеюсь, что ракет не будет 🙏
БеллаДонна2014• 17 марта 2023
Bejza• 17 марта 2023
Ответ дляПтеродактиль
Симоньянша уже кричит, что ударят ядеркой по стране, которая посмеет арестовать плешивого
Ага, ударят, оно тогда издохнет от радиации.
Be_me• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS

Ось

Блін, але чому не сказати чітко і одразу, що це геноцид. Адже саме цей факт більш ніж очевидний. Рік пекла, свідків, відео-доказів. Я розумію, що є протокол, що вони дуже кропіткі в своїй роботі. Але ж все відбувається в режимі ріал-тайм, на очах в усього світу. І хай навіть «поки не визнали», воно боляче б’є по кожному українцеві тут і зараз. Звісно, це більше про емоції..
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляBe_me
Так
Але там все по ’бумагам’
iryna _b• 17 марта 2023
Це рішення прийняте саме вчасно. Візит китайця дуже важливим був. А зараз китай вдвічі подумає, що робити.
Cvet_ОК• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Путин стал четвертым главой государства, ордер на арест которого выдал Международный суд в Гааге.

На самом деле, это уже не про Украину.

Путина выпилили из цивилизованного мира. Он теперь чумной, прокаженный… И уже не важно, выйдет ли он на границы Донецкой области или отведет войска.
Може це і стане врешті-решт початком розвалу рф, цій потворі не місце на планеті
промокашка• 17 марта 2023
Ответ дляiryna _b
А що китай? Вже давав якісь коментарі ? Іде іхній пінь чи ні?
всем надо• 17 марта 2023
Ответ дляпромокашка
Китаю это до лампочки.
kokos_ka• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Тааак!

’Якщо серьйозно, то для Путіна це все. Чорна мітка. Для того, хто думав що йому усе можна. Що він вичекає. Пережде. Домовиться потім. Розрулить.
Ні. Не вичекає. Не пережде. Не розрулить. І це вже не про Україну. Щоби не було далі з нами - ніякої поблажки для людини, яка вирішила всрати увесь світовий порядок. Сіла грати в чакаєва на шахівниці. Коли навпроти тебе - не шпана підворотнья, а стовпи, в руках яких знаходиться увесь глобус.
Шлях від члену елітного світового клубу до парії та багна за дев’ять років. Рекорд. Безпрецедентний рекорд.
Ми живемо в постійному пеклі. Але його внутрішня пекло зараз більше в тисячу разів. Бо тепер до самого кінця одна думка: хто з його ж людей вдарить в спину першим. Хто подумає про те, що розмін одного підстаркуватого ідіота на життя - це добрий розмін. Страх. До кінця, до останнього подиху - страх, страх і страх…’
Ні,пекло в нас.
Його внутрішня хрінь це дріьниці порівняно з тими жахіттями ,які пережили і переживають звичайні люди, які хоронять,які чекають,які вірять і які розуміють що ніколи не дочекаютьсч.
Це мільйони людських трагедій.
Я сьогодні у Лачена дивилася фото з псих лікарні,куди првозять хлопців і таке зло бере-там умови такі,що не про яку реабілітацію мови немає,все старе і страшне.Сука,ну чому не можна цим хлопцям віддати санаторії в Карпатах,щоб був спокій і затишок.
Це така біль,що ніякий пу зі своїми соплями і поруч не стояв.
Тому не треба порівнювати горе матері,яка голими руками риє могилу доя дитину і ’страданія’ цієї мразоти
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляkokos_ka
Ні,пекло в нас.
Це мільйони людських трагедій.
Я писала о геополитике.
Никто не сравнивает наше горе.
кенгуруша• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Я не уверена, что Си не поедет
Думаете поедет? Нафиг оно ему надо?
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляCvet_ОК
Скорее холодной войны и закрытия страны
УгничТоня• 17 марта 2023
Ответ дляBe_me
Бо це не геноцид 🤷‍♀️ хто переходить на їх сторону, той живе поки
Oksiz• 17 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
а интересно почему мы не ратифицировали этот статут?
Угадайте с трех раз сколько наших бывших можновладцев осели в Европе
космея• 17 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
посмотрим
не думаю что ничего
Ви така наївна