Фляшка на трьох• 18 марта 2023

Для чого говорити - біф, рент

Я в США давно, сьогодні зустріла знайому, вони тут 7 місяців. Купила вона добрий біф, зрентували будинок, платять великий такс, це приблизно за 25-30 хвилин розмови, словечок було більше, зараз і не згадаю.
Слава Богу не взяла мій номер, ми в одному місті, зараз от пише в соц мережі що забула взят мій телефон, я не читаю….
Раніше думала вона нормальна
Голубая фишка• 18 марта 2023
Грибной_Дождик• 18 марта 2023
У меня все так знакомые говорят
Когда говоришь на нескольких языках, то в голове все смешивается.. а вы по мелочам придираетесь, интересно что вас сподвигло целую тему создать 🤷🏻‍♀️
Лапка• 18 марта 2023
А что ненормального?)
До того, как я переехала в США, у меня тоже были дедлайны, работала я проджект менеджером, брейнстормила с коллегами и т.д. и т.п. И как-то меня ненормальной за это не считали.
Может у вас что-то не в порядке?
Лапка• 18 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
У меня все так знакомые говорят
Автор любит здесь темы создавать про безграмотных украинцев, американцев-засранцев, как она компоты их учит варить, на путь истинный наставляет.
И вот этом она искренне считает, что не в порядке не она, а все вокруг.
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
У меня все так знакомые говорят
Я розмовляю англійською, польською і французькою, до того жила 2 роки в Парижі.
Для мене дивно коли якісь дурні слова вигадують типу: зрентувала🤦🏼‍♀️
Купила біф
Але тут як завжди
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляЛапка
Який ще компот?
Хвець-тець• 18 марта 2023
Ответ дляЛапка
А что ненормального?)
Может у вас что-то не в порядке?
Ржу чего-то))
Еще писали фидбеки и занимались кейсами?🤣🤣
Лапка• 18 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Ржу чего-то))
Вы знали)))
Грибной_Дождик• 18 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Купила біф
Але тут як завжди
Мені ваша тема виглядає дивною
Ост я вчора написала повідомлення
Потрібні пруфи? Можете віднести мене в категорію вашої знайомої, потіште себе, а то бачу це єдине ваше щастя 😂
Хвець-тець• 18 марта 2023
Ответ дляЛапка
Вы знали)))
13 лет работы в интернациональных компаниях, всегда было смешно это все читать и слышать))
ДаЗдраПерма• 18 марта 2023
Часто заменяют на слово, которое короче. На каком языке слово будет короче - то слово и говорят.
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Ржу чего-то))
Ну кейси і фітбеки це швидше сприймається як слова іноземного походження, як на мене трішки не так як « зрентувала», такси поплатила і тд
О, згадала: біф по 7 доларів за лебе + такс
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Мені ваша тема виглядає дивною
Ост я вчора написала повідомлення
Ну так, ви всі мої щастя через екран телефону бачите.
Я вас нікуди не буду відносити бо мені пофіг на вас
Хвець-тець• 18 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я уже 5 лет живу заграницей, я знаю о чем вы.
Так обычно общаются незанятые ничем домохозяйки. Типа «влилась» и ассимилировалась😬
Грибной_Дождик• 18 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
А що ж не пофіг на знайому? Заздрите їй? Завджи, коли вас щось чіпляє у людині, треба шапмтати себе, а чому ?
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
А 7 доларів за ЛЕБе 😂😂😂😂😂
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Так, я заздрю її біфам за лебе
Лапка• 18 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Да ладно есть старющее видео про хозяйку магазина одежды в Канаде, если не ошибаюсь. Она там такое отжигает. Куда там тому бифу)
Лапка• 18 марта 2023
Автор, только в обморок не падайте)
Хвець-тець• 18 марта 2023
Ответ дляЛапка
Так тут прямо на лице все написано)
Лапка• 18 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Так тут прямо на лице все написано)
Тем ни менее это не домохозяйка, а владелица бизнеса)
Хвець-тець• 18 марта 2023
Ответ дляЛапка
Тем не менее, она не в интеллектуальной сфере задействована:)
Лапка• 18 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Ну вы не об этом писали, отсюда и мой аргумент.
У меня есть приятельница, которая в научной лаборатории работает.
Она тоже может сказать:
Usually я то роблю так.
Так что вопрос не в характере труда или статусе, а совсем в другом)
Твоя космішна• 18 марта 2023
Спілкуйтесь з рівними собі.
Я пані прохана...• 18 марта 2023
Ответ дляЛапка
Автор, только в обморок не падайте)
https://youtu.be/Kqd7k5F-YBI
О ви мене випередили)))
Мама Чели• 18 марта 2023
Я, когда говорю по- русски, и иногда могу сказать какое-то слово на украинском, или наоборот. Так делают билингвы.
автор Фляшка на трьох • 18 марта 2023
Ответ дляМама Чели
Ага, білінгви зрентовують і читають паунд- ЛЕБе 😂😂😂
мегамоСГ• 18 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
У меня все так знакомые говорят
А вас коментувати
очки_ннадо• 18 марта 2023
Русинглиш