Ширли-Мырли• 18 марта 2023

Хто користується кисневим порошком?

Він тільки для ручного прання? В машинку не можна? А де ще використовуєте?
Донька подруги• 18 марта 2023
Використовую для всього. В машинку в тому числі
автор Ширли-Мырли • 18 марта 2023
Ответ дляДонька подруги
Тільки його в машинку чи і звичайний і кисневий? При якій температурі перете?
Дайте подуться• 18 марта 2023
Я користуюсь чистим перкарбонатом. Заливаю окропом в тазік та замочую білизну на ніч. Потім у пралку і воду в пралку, додаю гель для прання. Моя подруга тією водою, де була замочена білизна, миє всі поверхні. Я теж пробувала, дійсно гарно відмиває підвіконня та ванну. Пишу про підвіконня, бо в мене лиса кішка і вона пітніє на сонці, залишає плями
Дайте подуться• 18 марта 2023
Автор, про який саме кисневий порошок ви питаєте?
автор Ширли-Мырли • 18 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Оксібум
Рожайтретьего• 18 марта 2023
а кисневий порошок тільки для білих речей?
Дайте подуться• 18 марта 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Оксібум
За складом то чистий перкарбонат. Тобто це плямовивідник та відбілювач. Ще в ньому можна чистити деякий посуд. Можна додавати у пральну машину, як підсилювач. Але він працює при температурі не нижче 60 градусів