Люблю порядок• 18 марта 2023

Наверное у меня дальнозоркость

У меня - 3,5
Но в последнее время я плохо вижу вблизи, приходится наводить резкость при переводе взгляда .
И как мне быть если я ношу линзы? Это мне придется перейти на две пары очков?
Да будет так• 18 марта 2023
Может прогрессировать близорукость. Я уже не могу писать без очков. У меня минус.

автор Люблю порядок • 18 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Я летом проверяла зрение , было - 3,5
Zara Zara• 18 марта 2023
Йдіть до окуліста
Зараз взагалі не має проблем з лінзами на любий смак з різними діопріями кольорові
Да будет так• 18 марта 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Я летом проверяла зрение , было - 3,5
Почти год прошел. Все может быть.
Таракашечка• 18 марта 2023
Сходите к врачу проверьтесь. Сколько вам лет? После 40 ка, когда возрастные изменения и плохо видно вблизи и еще вдаль плохо. Линзы не подходят. Нужно будет либо две пары очков, или можно заказать очки с разными диоптриями в разных зонах.
автор Люблю порядок • 18 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
Раздражевская• 18 марта 2023
У меня так,но мне уже слегка за 40))),так что списываю на возраст,думаю,что нужны очки для чтения
Я Головна• 18 марта 2023
З роками розвивається пресбиопия. І це - жах.
В мене зараз - 9 і + 2. Одночасно.
В лінзах можу ходити тільки в комплекті з +окулярами.

Зараз в ходу в мене 4 пари окулярів: прогресуючи (вони і на + і на - ). Але в них неможливо даже голову вбік повернути. Но зручно сидіти на конференціях и подібних мероприємствах.
Друга пара в мене для керування машиною -7. Але я в них не можу нічого читати.
Третя пара в мене для дому -5. В них я далеко не бачу, але найзручніше в них дома.
Четверта пара плюсові в парі з лінзами. Лінзи -5,5.
автор Люблю порядок • 18 марта 2023
Ответ дляЯ Головна
В мене зараз - 9 і + 2. Одночасно.

Блин, ну и нафига это все))
Почему так все сложно

Чупокабра• 18 марта 2023
Мультифокальні лінзи 🤷
Не всі можуть носити, я переживала, чи зайдуть, але недавно спробувала вперше - норм.
Чупокабра• 18 марта 2023
До того пробувала нормальні діоптрії на ведуче око, щоб воно відповідало за даль, і менші на інше око, щоб воно відповідало за близь. Місяць поносила такі лінзи - не зайшло. Ще варіант - лінзи, щоб міопія була повністю скорегована, + окуляри для читання. Лікар казав, що незручно і бісить, бо ті окуляри треба всюди шукати.
Словом, треба йти до лікаря і шукати свій варіант.
Крайня невістка• 18 марта 2023
и в меня давно давно было - 1,5
а сейчас и в близи смазано ((
надо идти к окулисту