Дівчина заглядєніє• 19 марта 2023
Кухня матова чи глянцева?
Яка кухня більш практична?
Результат:
вже голосів:
59 (54.63%)
Матова
25 (23.15%)
Не знаю
24 (22.22%)
Глянцева
Дівчина заглядєніє
• 19 марта 2023
Ответ дляБез образів
В мене глянцева, в мами матова, мою треба частіше мити, бо видно все.
Які кольори в вас і в мами?
Кукусики• 19 марта 2023
Вчора вибирали - матова 3000 грн за кв м, матеріал не дереться, прикольний
Глянцева виглядає круто, але ціна 5000 грн за кв м
Вибрали матову, бо зараз не готові надто капітальні інвестиції робити, прикинули, що тільки на фасади 20000 грн піде
Без образів• 19 марта 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
У мене теж беж
О, у мене схожа))) верх беж, а низ шоколадний)) і теж глянцева. А в мами така ж матова. Глянець виглядає більш вишукано, але витирати потрібно частіше, звичайно.