Дівчина заглядєніє• 19 марта 2023

Кухня матова чи глянцева?

Яка кухня більш практична?
Результат:
вже голосів: 108
59 (54.63%) Матова
25 (23.15%) Не знаю
24 (22.22%) Глянцева
Говорю-балакаю• 19 марта 2023
Залежить не від мату чи глянцю, а від властивості матеріалу поверхні.
Хата на мати• 19 марта 2023
За глянцевой проще ухаживать и смотрится она богаче.
Зайканалужайке• 19 марта 2023
У меня была матовая, глянцевая, матовая и вот опять глянцевая.

Какая вам больше нравится такую и ставьте.
Намазюкана нішою• 19 марта 2023
На глянцевой любой след видно
Треба підробіток• 19 марта 2023
Я не знаю… Була матова, замахалась відтирати бруд. Нову зробила глянцеву. Миється легко, але залапується хоча може якщо у вас дітей нема, то буде ок
Начальник Анонимов• 19 марта 2023
Ще від кольору залежить
автор Дівчина заглядєніє • 19 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ще від кольору залежить
Білий
Пожмаковна• 19 марта 2023
У меня тоже была и глянцевая и матовая. Матовая не так быстро ’замацивается’. Не так видно, что ли. Хотя и белая. Потому я за матовую
Ответ дляТреба підробіток
Ось. В мене старенька глянцева. Я задоволена.
Але результати опитування протилежні(
Для драки• 19 марта 2023
Я за матовую. Сейчас глянцевая- это нужно иметь много времени, чтобы за ней ухаживать. Каждое прикосновение видно
Без образів• 19 марта 2023
В мене глянцева, в мами матова, мою треба частіше мити, бо видно все.
Фиктивная• 19 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Білий
В мене білий глянець, я задоволена
Міняйловна• 19 марта 2023
Глянец конечно. Занимаюсь клинингом, перевидела кухонь очень много. И чистых и грязных и новых. Матовые это лотерея, есть норм моется, краска или дсп. А есть новое и уже ушатаное, что не отмывается
задумчивая мордочка• 19 марта 2023
Матова - протерти мильною ганчіркою - через 5 хв висихає і все. Більше нічого не потрібно робити і виглядає, як нова.
маска Ілона• 19 марта 2023
Вы хоть бы фото добавили для сравнения, а то вопрос как про ноутбук матовый или глянцевый дисплей. Ни о чем не говорит
Налогообложу• 19 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Білий
Мат
Люблю кетчуп• 19 марта 2023
У меня в квартире матовая, в доме глянцевая. Глянцевая меньше залапывается и легче мыть
Ответ длямаска Ілона
Якби в мене стояли ці дві кухні, я б тут не питала.
Агент Пинкертона• 19 марта 2023
Нравится больше матовая, шероховатая структура.
мегамоСГ• 19 марта 2023
Ответ дляХата на мати
🤣🤣🤣
Богаче🤦🏻‍♀️
оксюморон• 19 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Але результати опитування протилежні(
В мене зараз в користуванні і глянець, і мат. Обидві світлі. Мат на вигляд подобається більше. Заляпуються і залапуються однаково. На матовій важче відмити жирні плями. Глянець легко витирається містером мускулом.
Оч@ров@Шк@• 19 марта 2023
У мене глянець, але вже давно) Зараз би мат, напевно, обрала. Хоча ніяких зусиль не потребує в догляді. Трохи зволожена мікрофібра і все чисто
Оч@ров@Шк@• 19 марта 2023
Ответ дляоксюморон
Навіть водою легко відтирається
оксюморон• 19 марта 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Навіть водою легко відтирається
Ну, мені більше подобається ММ. Я ним і плиту протираю, і стіл скляний, і підвіконня. Він висихає без розводів. А з водою не завжди так.
Цибулька зла• 19 марта 2023
Матова практичніша
Глянцева гарніша але і ніжніша
Цигарний шланг• 19 марта 2023
Ответ дляХата на мати
Це спірне питання про Богаче…
Автор, все залежить від самого матеріалу. Адже матовий фарбований та фенікс матовий це ж зовсім різні речі.
Оч@ров@Шк@• 19 марта 2023
Ответ дляоксюморон
У мене теж ніколи нема розводів від води, справа в ганчірці, і я ледь кінчик змочую.
Цигарний шланг• 19 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Цей шматочок матової кухні мацала просто неймовірна кількість людей, на ньому взагалі не залишається відбитків. Дивіться лише на сам матеріал. А матовий чи ,,бохатий,, глянцевий то вже як душа лежить.
СережкинаЯ• 19 марта 2023
Ответ дляХата на мати

повеселили
Зайканалужайке• 19 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Білий
Вот у меня така была предыдущая глянцевая белая. Отличная