19 марта 2023

Який спорт костюм краще?

Доброї ночі, порадниці.
В декреті наїла аж на 58 розмір. Треба для прогулянок з дитиною.
Який краще?
І ще як вилюр на пишних формах виглядає? Чи не повнить ще бвльше?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 53
28 (52.83%) Інше
19 (35.85%) Фото 2
5 (9.43%) Фото 1
1 (1.89%) Фото 3
Настасья Пицун 20 марта 2023
Простите, а зачем вы так много ели? Это же тяжело такой груз носить на себе.
автор Нашли в капусте 20 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Простите, а зачем вы так много ели? Это же тяжело такой груз носить на себе.
Це стрес, 80% наїла за останній рік.
В процесі схуднення.
автор Нашли в капусте 20 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Як варіант- джинси для вагітних, у яких одна велика резинка на весь живіт. Або інші комфортні штани з достатньо цупкої тканини.
Дякую, гляну
Настасья Пицун 20 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Це стрес, 80% наїла за останній рік.
В процесі схуднення.
Понятно( надеюсь, у вас все получится
Вероятненько 20 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Дякую, гляну
Хто скільки важить- це справа кожного і не стосується інших, мене в тому числі. Але судячи зі стартпосту і фраз «щоб не повнило ще більше», вас це парить. І з огляду на це я дуже не рекомендую вам спортивний костюм саме тому, що він буде підкреслювати все. Навіть хай в оверсайз, але він окреслить за рахунок м‘якості тканини, все. Всі стегна, все, що на них. Кожну складку, коли ви будете нахилятися, кожну випуклість. Більш цупка тканина не буде давати такого ефекту. Та сама сорочка не в обтяжку, а, наприклад, надіта на футболку, буде трохи приховувати силует і дасть вам в той самий час свободу руху.
автор Нашли в капусте 20 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Понятно( надеюсь, у вас все получится
Дякую.
автор Нашли в капусте 20 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Хто скільки важить- це справа кожного і не стосується інших, мене в тому числі. Але судячи зі стартпосту і фраз «щоб не повнило ще більше», вас це парить. І з огляду на це я дуже не рекомендую вам спортивний костюм саме тому, що він буде підкреслювати все. Навіть хай в оверсайз, але він окреслить за рахунок м‘якості тканини, все. Всі стегна, все, що на них. Кожну складку, коли ви будете нахилятися, кожну випуклість. Більш цупка тканина не буде давати такого ефекту. Та сама сорочка не в обтяжку, а, наприклад, надіта на футболку, буде трохи приховувати силует і дасть вам в той самий час свободу руху.
Щиро дякую. А Підкажіть будь ласка, яку сорочку маєте на увазі, бо я нікоди сорочки не носила, лише плаття, тому важко вибрати.
І який низ вибрати? Чкщо джинст, то які? Завужені, рівні?
Щиро буду вдячна за допомогу.
Вероятненько 20 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Щиро дякую. А Підкажіть будь ласка, яку сорочку маєте на увазі, бо я нікоди сорочки не носила, лише плаття, тому важко вибрати.
І який низ вибрати? Чкщо джинст, то які? Завужені, рівні?
Щиро буду вдячна за допомогу.
Про сорочку як на зло не можу знайти адекватних фото для прикладу. Але я маю на увазі щось таке. Сорочка може бути як більш тепла флісова/ байкова, так і бавовняна. Можна сміливо купувати в чоловічих відділах, вони там адекватні за кроєм для цієї мети і кольорів однотонних. Якщо під низ щось вдянти контрасне, то взагалі візуально буде здаватися, що фігура тонша, ніж є. Джинси- дивіться по собі і міряйте, що до душі припаде. Я би обирала прямий крій, але тут правда дивіться як що сяде і як вам буде подобатись.
автор Нашли в капусте 20 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Про сорочку як на зло не можу знайти адекватних фото для прикладу. Але я маю на увазі щось таке. Сорочка може бути як більш тепла флісова/ байкова, так і бавовняна. Можна сміливо купувати в чоловічих відділах, вони там адекватні за кроєм для цієї мети і кольорів однотонних. Якщо під низ щось вдянти контрасне, то взагалі візуально буде здаватися, що фігура тонша, ніж є. Джинси- дивіться по собі і міряйте, що до душі припаде. Я би обирала прямий крій, але тут правда дивіться як що сяде і як вам буде подобатись.
Дякую.
ПироженкА 20 марта 2023
Я крупна дівчинка, маю досвід по костюмам. Трикотажні костюми на флісі треба вибирати тільки з якісних тканин і дорогого сегменту, бо дешеві кашлатяться а якщо у вас ще й ляшки труться, то за декілька прогулянок з дитиною штани в паху протруться до дирок. Велюр носиться краще, в мене були для дому недорогі велюрові костюми Tchibo, їх на Кашалоті раніше валом було, вони дуже навіть нормально виглядають і вийти в люди можна в них. Я б вам радила все ж таки обрати зручні джинси чи штани і свтшот, худі.
автор Нашли в капусте 20 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Я крупна дівчинка, маю досвід по костюмам. Трикотажні костюми на флісі треба вибирати тільки з якісних тканин і дорогого сегменту, бо дешеві кашлатяться а якщо у вас ще й ляшки труться, то за декілька прогулянок з дитиною штани в паху протруться до дирок. Велюр носиться краще, в мене були для дому недорогі велюрові костюми Tchibo, їх на Кашалоті раніше валом було, вони дуже навіть нормально виглядають і вийти в люди можна в них. Я б вам радила все ж таки обрати зручні джинси чи штани і свтшот, худі.
щиро дякую, вде дивлюся в сторону джинсів. а які порадите? рівні, завужені?
ПироженкА 20 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
щиро дякую, вде дивлюся в сторону джинсів. а які порадите? рівні, завужені?
Джинси собі купую прямі повної довжини або моми. І ще люблю штани завужені до низу щоб на поясі резинка була, такі як на фото внизу.