Завжди недо...• 20 марта 2023
Весіннє рівнодення коли?
Знаю є тут дівчата які розбираються в цьому. В які конкретно дні буде проходити весіннє рівнодення і що треба просити, як просити за відношення з чоловіками. Хочу кохання щоб сталося. Дякую тому хто підкаже
Даю справку• 20 марта 2023
Так сьогодні начебто. В гуглі пише, що 20 березня 2023. Просіть те чого Ви бажаєте більше всього. Спробуйте сформулювати детальніше, що саме бажаєте. Я взагалі в це ніколи не вірила, загадай бажання і воно здійсниться, але минулого року загадувала, як раз на рівнодення. І воно здійснилось, що для мене було справжнім дивом і за що я дуже вдячна)