Ольчик1998• Изменено 20 марта 2023

Київ чи Біла Церква

Прийняли рішення що будемо переїжати в інше місто. Розглядаємо Київ та Білу Церкву.
Хочу щоб підказати по цім містам, як там і тому подібне. Пс.розумію що Київ більший і там більше розвитку
Marty• 20 марта 2023
А почему именно эти два города?

irina _d• 20 марта 2023
Столица и райцентр)
Как можно сравнивать?)
Хотя БЦ вполне неплохой город.
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляMarty
А почему именно эти два города?
Ну там є знайомі хороші, млжна буде і робити з ними
Moco• 20 марта 2023
Хоть не была и там и там, но выбрала бы Киев
Marty• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Я бы прежде всего отталкивалась от наличия работы.
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляirina _d
Столица и райцентр)
Как можно сравнивать?)
Хотя БЦ вполне неплохой город.
Так ми ж не рівняємо їх
Kosulia15• 20 марта 2023
Белая церковь классный город.
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляKosulia15
Белая церковь классный город.
Дякую, ми його розглядали ще в 2019 році, но тоді так і ненаважились на переїзд
НатаГон• 20 марта 2023
Обирайте білу, в Києві дуже велике скупчення людей, машин,

irina _d• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Так ми ж не рівняємо їх
А что делаем?
Жить можно везде.
И везде будут свои + и -, опишите требования комфорта и мы ответим.
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляНатаГон
Дякую
Я якщо честно інколи дуже не люблю коли багато людей, но з іншої сторони це треба нам)
Kosulia15• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Есть новострои, тц, рестораны, школы, садики, парк Александрия, река рось, рынки и тд
Вообще прекрасный город.
Я там жила когда-то 2,5 года.
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляKosulia15
Вообще прекрасный город.
Я там жила когда-то 2,5 года.
Дякую за відповідь
irina _d• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Дякую
Вы были в этих двух городах, или для вас это абстрактные точки на карте?
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ми там не були, но розглядаємо ці варіанти, тому що чоловік зможе і далі працювати з тими людьми з ким працював коли були вдома
Гитаристка• 20 марта 2023
Звісно Київ
irina _d• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Я не знаю, как у других.
Но мой совет приехать сначала хоть на короткое время в эти города.
Может у кого-то по другому, а у меня есть какой-то встроенный датчик ’ моё- не моё’.
Работа связана с командировками раньше была, и у меня мало с какими городами срабатывало ’ нравится’.
Я даже не знаю как это правильно описать, но очень много городов, которые не мои, не трогают никакие струны в душе.
А есть города, что вот сразу понимаю, что моё. Их, кстати, не так и много, и часто совсем не связано с красотой города, удобством, и прочее.
Просто ощущение ’ моё’
begovelik• 20 марта 2023
автор, а у вас есть авто? где работа?
Alianna88• 20 марта 2023
Якщо ростите дітей то БЦ

автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я не знаю, как у других.
Просто ощущение ’ моё’
Дякую.
Ми зараз в Вінниці)
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляbegovelik
автор, а у вас есть авто? где работа?
Авто немає, робота буде що там що там
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляAlianna88
Якщо ростите дітей то БЦ
Діти є. 10 місяців і 4 роки
irina _d• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Дякую.
Ми зараз в Вінниці)
Вот Винница у меня не тэнькнула в душе)))
Из областных центров у меня сработал датчик только в Одессе и Ивано-Франковске)
А в Киев переехали когда-то давно как раз потому, что каждый свой приезд я понимала, что ’ люблюнемагу’)))
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я розумію) в мене теж є таке.
Ну мені Вінниця норм не погана, центр і вишенька правда)
irina _d• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Я розумію) в мене теж є таке.
Да я ж не о том, что плохие города. Просто вот не цепляют в душе струну, и всё.
Тот же Львов люблю, уважаю, была там не раз. Все хорошо, а не моё, и всё)
Perfect_Day• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Я б не надіялася на конкретних людей, а розглядала ринок в цілому. Якщо друзі не захочуть співпрацювати, переїдуть за кордон, збанкрутують, де краще перспективи не лишитися голим, босим і в віночку?
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляPerfect_Day
Повірте, ми зараз сидимо в Вінниці без грошей, бо в чоловіка одна робота залишилась а там копійки, і нас звали туди
В тих хто в Києві, вони не поїдуть закордон, в них тут бізнес свій
Alianna88• 20 марта 2023
Якщо заробіток буде +\- однаковий, то в БЦ ви тільки виграєте.
1. Темп життя не такий швидкий
2. Легше дітей у школи-садк влаштувати
3. Менші дистанції дім-робота= більше часу на життя
begovelik• 20 марта 2023
Ответ дляОльчик1998
Авто немає, робота буде що там що там
будете проводить по 3 часа в день в душных маршрутках (лето из каминг, как говорится)
автор Ольчик1998 • 20 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Це якщо вибрати Київ?