Дуболом• 20 марта 2023

Мирена и воздержание. Мирена и грудь

Сколько вам предписывал врач и сколько на самом деле продержались?)
И еще вопрос - какие-то изменения в отношении груди имели место быть? Нагрубание, выделения, аденомы и т.д.?
автор Дуболом • 20 марта 2023
Уточню: воздержание после установки Мирены.
Ща как дам• 20 марта 2023
Тижня два десь…груди були гарні, налились, але іноді боліли.
Русланка з гілки• 20 марта 2023
Воздержание не говорили. Грудь как при беременности напухла
автор Дуболом • 20 марта 2023
Ответ дляРусланка з гілки
без выделений или корочек?
А я кумедна• 20 марта 2023
Груди щбільшились були супер,за рік в грудях все ок,без змін,а от щитовидка полетіла
автор Дуболом • 20 марта 2023
Ответ дляА я кумедна
В мене її немає, так шо неактуально, а ось за груди можна попереживати.

Найцікавіше, шо мірена стоїть у багатьох з форумчанок, бо її наполегливо рекомендують по протоколах наших вікових проблем 40+) А про тиждень чи два без сексу - ніхто не зайде написати)
Адюла• 20 марта 2023
Мені лікар казала неділю ні ні,але в мене кровило і пару днів боліло після установки. Груди перший місяць були налиті( давно вже такого не відчувала), а зараз буває болять соски, прям неприємно торкатись.
А я кумедна• 20 марта 2023
Ответ дляДуболом

А якщо немає,то думаю на груди не вплине,у вас тиждень чи два,а в мене цілий прикол,поставила тижнів 3 виділення,не було звісно ніякого сексу,далі чоловік поїхав на8 місяців,приїхав було пару раз і я вибрала,знов ніякого сексу,надійна контрацепція у моєму випадку,хоча я не з тих причин ставила,так і поїхав знову,отак і живу без сексу
Тану на сонці• 20 марта 2023
Грудь напухла? С Миреной 2 срок. Грудь никак не изменилась
Ашотакоя• 21 марта 2023
Ответ дляА я кумедна
Вибачте, що значить полетіла щитовидка? Мені поставили Мірену минулої суботи тільки.
А я кумедна• 21 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Проблеми було і до,але виросла у розмірах ,так що стала заважати,шия як у індюка,це за рік,стало заважати так,що футболка мішає з горловиною,вузли виросли,у мене є всі дані до і після узд,я все робила,по грудях без змін,по матці покращення,а тут треш,вибрала,незнаю як далі лікуватись,але не підійшло вона моїй щитовидці
Ашотакоя• 23 марта 2023
Ответ дляДуболом
Поставила 18 марта, в субботу. Сказал 10 дней покоя полового, тяжелого не поднимать.
Як ухурделю• 02 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Щитовидка полетела на фоне спирали?
А я кумедна• 02 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Щитовидка полетела на фоне спирали?
Були проблеми до того,на фрні спіралі ситуація стала гірша за рік,дуже виросла в обємі і вузли збільшились