Тішуся неперетішуся• 20 марта 2023

У кого есть гардеробная комната?

Полноценная, с окном. Подскажите, какие ее размеры и достаточно ли вам?
Еще любопытно, у кого там есть остров и тоже какой размер комнаты?
Астановитесь• 20 марта 2023
У мене з вікном,у мене їх дві одна на першому поверсі,а друга із нашої спальні окремий вхід.Але іі вже 8 років і на носі ремонт повинен бути ,але вже після закінчення війни.Тобто в мене просто полички знизу зверху штанги.
Да_Я_ТакаЯ_• 20 марта 2023
а чого повноцінна гардеробна саме з вікном?
БЦАшка• 20 марта 2023
У меня сейчас без окон и острова и маленькая - арендуем дом
В своём сделаю красивую, просторную, скорее бы)
Принцепесочка• 20 марта 2023
У меня есть, с окном. Точный размер не скажу, метров 5 квадратных. Мне хватает, было б у меня столько одежды) Первоначально там вообще должен был быть санузел, но вышла гардеробная. А вместо гардеробной без окна - теперь кладовка.
А что такое остров в гардеробе я не знаю.
Колупалочка• 20 марта 2023
Що таке острів?
Всех в сад• 20 марта 2023
А зачем гардеробная с окном? У меня их три, две в спальнях на втором этаже и внизу при входе для верхней одежды и обуви. Нигде окон нет
Ламборджини• 20 марта 2023
А окно зачем?
У меня в прошлой квартире была. Оказалось неудобно одна на четверых.
В новой сделали каждому свой шкаф.
Душка-свекрушка)))• 20 марта 2023
15 метров квадратных. С окном. По периметру шкафы зеркальные. Без островов)
4мама• 20 марта 2023
На дачі в одній є вікно, в одній - люк на горище.
Взагалі там робила у кожній кімнаті невелику гардеробну.
У міській квартирі дві гардеробні - без вікон обидві.
Вікна - то зайва пилюка у гардеробній.
Достатньо вентиляції.
Острів для чого? Навіть не можу уявити. Острів в мене лише на кухні.
Пополняю_Карму• 20 марта 2023
Якщо б я мала гардеробу, то по хатах би жодної шафи не було. Ех...
Раздражевская• 20 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я так і зробила. Мріяла, щоб шаф не було
ОбережнаЯ• 20 марта 2023
Залежить скільки у вас одягу.
В мене гардеробна з вікном 185*500
Там речі мої і чоловіка, дітей деякі на виріст, з старшого сина, з яких виріс і чекають до меншого. У них в дитячих свої шафки.
Ще в мене там пралка і сушарка. Рушники і постіль. Все поміщається. Більшої не треба для мене.
Кудрі кручу сама• 21 марта 2023
Окна нет, но сама гардеробная 15 квадратов, более чем просторная мне кажется, можно было бы и меньше ее. Ну или это у меня вещей так мало. Дополнительно есть комод для нижнего белья, носков, пижам в спальне. И постельное я в кровати храню, в гардеробную не ношу.
Смысл острова не понимаю, заполнить серединку?
все по ГОСТу!• 21 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
За трусами и носками все бегают в гардеробную))) вечером за халатами, утром очередь за джинсами
автор Тішуся неперетішуся • 21 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Бо зазвичай без вікна - це не повноцінна кімната, а просто шафа на максималках)
Ответ дляАстановитесь
А який розмір? Приблизно. І чи вистачає?
Ответ дляБЦАшка
От ми збираємось будувати і намагаюся всунути її в проект, але не знаю, скільки треба виділити
Ответ дляПринцепесочка
Отака няшка
Ответ дляЛамборджини
А окно зачем?
В новой сделали каждому свой шкаф.
А як вона виключає можливість поставити шкаф? Мені зараз шкаф незручно. Ну і відпарювач туди теж поставлю, бо нема для такого нормального місця по суті
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не завелика вам? Чи ви там час проводите також?
Ответ для4мама
Вікна - то зайва пилюка у гардеробній.
Достатньо вентиляції.
Вікно, щоб нормально подивитися у дзеркало. І підфарбуватися, туалетний столик теж там краще розмістити.
Ну і не знаю повноцінних кімнат без вікна)
На гардеробну Єлинецької слюні пускаю
Ответ дляПополняю_Карму
Ні, так незручно зовсім. Гардеробна повинна бути для вдягання і стосуватися тільки жителів однієї спальні в ідеалі
Ответ дляОбережнаЯ
Залежить скільки у вас одягу.
В мене гардеробна з вікном 185*500
От десь так само. Правда, для маленького одягу є гараж, а так думаю як використовувати (прасувати там, але прати в іншому місці)
Ответ дляОбережнаЯ
Залежить скільки у вас одягу.
В мене гардеробна з вікном 185*500
Але велике дякую. Приблизно 10м, то може і мені так підійде без пралки
Ответ дляКудрі кручу сама
Дополнительный комод (у меня это любимое место хранения), украшения удобно на виду, а главное - стол, разложить вещи посмотреть, и складывать их тоже. Сейчас на кровати это делаю, бррр
БЦАшка• 21 марта 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Отака няшка
Обидві подобаються
Пополняю_Карму• 21 марта 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну, нас вдома 4, двоє дітей, для трусів, носків, мильно-рильних можна мати комод, син в другу зміну, дочка в першу, я на щодень, чоловік добами, нам би супер було.
Ламборджини• 21 марта 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А какой смысл и шкаф каждому и гардеробную ещё ?
Ламборджини• 21 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Это очень неудобно. Одна гардеробная на к примеру 4ре человека.
Просто представьте насколько это неудобно
Ламборджини• 21 марта 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!