Замулена ріка• 20 марта 2023
вʼязальниці потрібна ваша порада)
дівчата, хочу спробувати вʼязати своїм котикам кофтинки. будь ласка, порадьте яки нитки обрати для початку, бо я не вмію взагалі, буду вчитись з 0. які спиці, розмір? може порадите якісь канали на ютубі де гарно пояснюють як вʼязати. в яких інтернет магазинах купуєте матеріали?
Без образів• 20 марта 2023
Добрый вечер.
Пряжу берите детскую. (Чтоб не кололась)
Касаемо уроков, так весь ютуб вам в помощь.
Если есть возможность, попросите у соседки/сотрудницы/знакомой показать базу.
Т.е лицевые, изнаночные петли, накид, закрытие петель.
Удачи, все получится!
А коты, сфинксы наверное?
Удачи, все получится!
А коты, сфинксы наверное?
Замулена ріка
• 20 марта 2023
Ответ дляБез образів
Добрый вечер.
Удачи, все получится!
А коты, сфинксы наверное?
Удачи, все получится!
А коты, сфинксы наверное?
добрий вечір!
дякую, подивлюсь таку пряжу! я впо і працюю вдома, тому тут тільки інтернет в поміч)
ні, киця персидська, але їй видалили на днях комок шерсті зі шлунка (робили операцію, різали шлунок
). ветеринар сказав що краще за все її тепер стригти. хочу для неї в першу чергу, а два інші в нас ’дворянє’ короткошерстні, але може їм теж сподобається одягатись)
Без образів• 20 марта 2023
Ответ дляЗамулена ріка
добрий вечір!
Пусть дружочек ваш поправляется!
Касаемо ниток: может беби акрил, они мягенькие мягенькие, а по спицам в магазе подскажут
А хотите, я вам могу нитки и спицы выслать? (Я нитки с собой брала, когда выезжала.тот еще хомяк. Могу поделиться)
Я тоже впо, вязание очень помогает отвлечься.
Замулена ріка
• 20 марта 2023
Ответ дляБез образів
Пусть дружочек ваш поправляется!
дякую, пішли ускладення у неї, сподіваємось, що все здужає!
така мила пропозиція, дуже дякую, ви мене прямо розчулили чесно кажучи!
хібащо викупила б у вас якщо є зайве, ви на досвіді зможете мені і потрібну довжину порадити думаю)
Качка в тапцях• 20 марта 2023
Якщо не вмієте, купіть саму дешеву пряжу - акрил, наприклад. В АТБ чи Аврорі. Потренуєтеся, навчитесь петлі в´язати. Бо пряжа зараз не дешева.
Спицями мене мама навчила, гачком я сама ,по книзі. Це не важко. Головне, вміти розраховувати правильно. І це прийде з часом.
Купую в Навяжем, Кенді ярн, Бонітка. Де акції є і дешевше.
А котику одужання. В мене теж киця волохата і ми її стрижем.
Замулена ріка
• 20 марта 2023
Ответ дляКачка в тапцях
дякую за пораду і за перевірені магазини!
скажіть, а ваша киця нормально переносить ’лисе’ життя?
Качка в тапцях• 20 марта 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Нормально. Вона не зовсім лиса. Ну, стрижуть її не під нуль, лишають пуху трохи. Мені було трохи не звично, а їй добре.
Замулена ріка
• 20 марта 2023
Ответ дляКачка в тапцях
дякую!
Ответ дляЗамулена ріка
Оранжевый это хлопок
Остальное полушерсть
Для учебной тестовой версии вполне.
Если нужно, пишите.
Я отправлю (никаких выкупить, это для котейки ;)
Остальное полушерсть
Для учебной тестовой версии вполне.
Если нужно, пишите.
Замулена ріка
• 22 марта 2023
Ответ для_Nastja_W
Оранжевый это хлопок
Остальное полушерсть
Для учебной тестовой версии вполне.
Если нужно, пишите.
Остальное полушерсть
Для учебной тестовой версии вполне.
Если нужно, пишите.
Сьогодні присипили нашу дівчинку, відмовляли легені, не могла дихати(( дякую вам дуже за пропозицію віддати пряжу, впевнена, що їй би дуже пішли в’язані кофтиночки.