БогдаРуся• 21 марта 2023

Зараз нормально плясати під російські пісні? Демократія ж, особливо в Європі.

Я виїхала з України як всі. Від війни. Чоловік був в АТО, брат військовий з 2014 р., зараз в Донецькій обл.
Тут в нас багато українців, ми всі постійно спілкуємось, робимо українські вечори, ярмарку, різне, збираємо гроші для ЗСУ, є волонтери свої, збираємо речі/їжу/спальники/різне.
От в суботу був вечір знову, і залишились українці свої і почали танцювати. Спочатку наші, потім під русню. Це Ок і я дарма псіхую? Кажуть що я висосала проблему з пальця і не маю права указувати більшості що робити і взагалі якщо патріотка і щось не подобається- їдь в Україну!
В тому і питання- я не права і тануювати під русню можна?
Хто хоче подробиць багато тексту.
Вперше ми танцювали восени, я прямо там розридалася , бо в Україні гинуть, а мені так було добре, так захотілося танцювати, та чи маю я право? Європейці знайомі хто був там побачили, заспокоювали, казали що я маю право, що це нічого не змінить ну і таке.
Потім на Різдво був великий вечір, для європейців платний, ми самі готували, пішли танці і пару людей почали скандалити що російські пісні, я підключилася, пояснювала без скандалу, годин до 3 ночі. Настрій був зіпсований, я не танцювала вже коли і українські ставили, ще й дорікали чого це ми тепер не танцюємо?
І от знову танці, спочатку все було добре, потім почали проскакувати русняві, ну ОК, я не всі мабуть помітила, бо не всі пісні ідентифікую. Але через пару пісень ті що я знала я перестала танцювати, потім почала закипати, потім пішли підряд тупо русняві сучасні пісні, я схватила речі, наорала на дітей щоб швидше збиралися і вискочила. В дверях мене спитали що сталося, я крикнула що я ненавиджу цю русню і вискочила. Поки чекала дітей розмовляла з однією українкою, яка в минулий раз з мамою почала казати за ці пісні, а моя дитина 12рокі в підішов до головної, яка все це нам влаштовує, допомагає, її найняла держава, вона займається нашим працевлаштуванням і сказав "Виключить цю муйню".
параллельно я написала злу смску в чат що хай я хвора на голоау, бо так мені сказали вже, але не настільки як вони і я з них шоці.
все. я враг народу. обсосали мені кістки, наступного дня я з цією головною взагалі посварилася, вона сказала що пісні там були є і будуть російськи. Вона наполовину українка, втікла з Луганська після 2014 р.
І якщо не подобається що я можу не приходити. Ну звісно, я і не буду.
Мої аргументи що вони спонсорують війну в Україні не діють. Слухають через Ютуб. Я знаю що монетизації в них немає, але це піднімає їх рейтинг. І взагалі чому не можна я можу ще багато писати. Не буду. Вважаю що вже могли б дорослі люди самі допетрати, але ні......
Результат:
вже голосів: 648
302 (46.6%) 2. Звісно під русню не можна
175 (27.01%) 1. Ти гониш,гарні пісні, пляшу
100 (15.43%) 4. Свій варіант в коментах
71 (10.96%) 3. Взагалі не можна танцювати!
Domogospodarka• 21 марта 2023
Почали танцювати?)))))))))))) далі не читала))) а нах ви танцюєте коли в Україні війна???
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляBusinka_05
Вы пишете о жертвах, которые принесла Европа. А в чем ваш патриотизм? В борьбе с музыкой, которую слушают другие?
а мій патріотизм буде більший, коли я повернусь додому і мяжу на шию держави?
У мене 5 людей, зних 3 утриманців і один має бути вдома з інвалідом. Працювала до війни я. Автобус тепер ходить раз в годину-півтори, роботу мою розбомбили.
чим відрізняється патріотизм якщо я повернуся від того якщо ні? чи я перестала бути українкою?
тут ми можемо працювати вдвох, інвалід під наглядом гарним, я сьогодні відправила 3000 грн на дрон для бригади в якій служить чоловік нашої українки яка тут, і до того відправляла, ми тут вже і дрона купили восени, і машину, і дві машини гуманітарки відправили, зараз поїде третя і четверту чекаємо. Вдома я такого не зможу зробити.
nutty• 21 марта 2023
Ті руськи співаки, шо мені подобались, проти війни, в паРаші не живуть і зараз - іноагенти. Але я під них не пляшу
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
я не від сирен, я такого не писала. Я з Бучанського району, ми виїхали 24 лютого, з 25 в нас була вже окупація.
Мої мені пишуть з Києва не повертатися, бо попа.
але яка різниця звідки я?
ті шо плясали із Сходу в Вінниці....
регіон в даному випадку має значення?
Businka_05• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
Странные понятия о патриотизме. В Киеве тоже есть работа. Люди же как-то живут. Жилье у вас есть, судя по всему.
Ваша тема - очередной пример любви к Украине издалека.
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляCarin
’Я виїхала з України як всі.’

А выехали вовсе не все ).
як всі хто виїхав
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Київська
яке має значення область до питання?
є якась градація яким областям можна плясати під русню а яким ні?
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ длясуфле
Прочитала тільки перше речення.
Ви - не всі. Я лишилась в Україні як більшість українок. І від руzzьких пісень нудить, навіть не вмикаю. Слухаю українську музику і іноземну.
я-як всі хто виїхав, я це мала на увазі. Всі ж від війни тікали рік тому.
Ви молодець, всі б таке відношення мали.
Businka_05• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
але яка різниця звідки я?
ті шо плясали із Сходу в Вінниці....
регіон в даному випадку має значення?
Разница есть. Тут давно нет боевых действий. Худо-бедно, почти все работает. Да, с работой хуже, чем было. Как и с уровнем зарплат. Но люди живут и работают.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляBusinka_05
Так .і в цьому також є частинка патріотизму .
Українцям слухати кацапську музику в період війни то є 🤮
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
Київська
яке має значення область до питання?
Да, есть. Люди, которые выехали, действительно, по необходимости, не пускаются в пляс в Европе. А туристы очень даже...
Domogospodarka• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
Танцюй))))
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Автор, от нашо ви виїхали? Треба було сидіти на пособіях в Україні і тим самим піднімати економіку держави
ага
а ще споживати світло, яке просили економити.
в нашому районі і до того з ним булі вічні проблеми, не було тижня щоб не вимикали. Бувало по декілька разів на день, в сонячну погоду, попрати не можна було. і це в мирний час. Читаю наш чат, досі через день немає світла
Domogospodarka• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
Київська
яке має значення область до питання?
А взагалі можно плясати?
Олечка79• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
але яка різниця звідки я?
ті шо плясали із Сходу в Вінниці....
регіон в даному випадку має значення?
может Вы проспали этот момент , или за танцами не до новостей , но я открою Вам большую тайну : в Киеве и области никакой жопы нет. Я понимаю что пособия сами на карточку не упадут , но все же : пора домой .
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляraissa24
Ви були праві! Я Вас підтримую
На жаль, в головах людей нічого не змінилося...(((
як то кажуть ’їм як горохом об стіну’ .
да, оця ’какаяразніца досі, я в шоці
а наче ж всі такі патріоти....
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Ви впевнені?
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляnutty
Мои тоже иноагенты. Но у меня тоже и мысли нет устраивать пляски под их песни.
Евга-9246• 21 марта 2023
Ответ дляBusinka_05
’В Киеве тоже есть работа. Люди же как-то живут.’ Ви впевнені, шо автор знайде роботу в своєму населеному пункті? Чи любов до України є лише в тих, хто тут сидить? Які тільки нісенітниці не прочитаєш тут
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ви впевнені?
В нашем городе за год ни разу не было никаких танцев. Были вечера знакомств и общения. Но без плясок на костях.
Олечка79• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
ага
Девочки , кто из Киева и области , у вас что свет через день дают ?
Мне просто интересно , это правда или авторица ищет любые отговорки , чтоб и дальше болеть за Украину издалека , бо там платят
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляОлечка79
Та автора теперь из Европы не выпхаешь обратно в Киев. Будет лепить любые отмазки почему не надо возвращаться.
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляDomogospodarka
ну далі б прочитали, там було, того і писала стільки.
я згодна, ридала після першого разу і от після другого, але з причини що інші спокійно танцюють під русню.
я ж кажу-всі забули чого виїхали з України.
совість гризе страшно, але нам тут психологів виділили на декілька сеансів, вони казали що то нічого не змінить, а ми всі маємо ПТСР, треба іноді розслаблятися.
я не жаліюся якщо що, але бачу і українціс в Україні норм споживатти росіянський контент
lisulya• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
да, оця ’какаяразніца досі, я в шоці
а наче ж всі такі патріоти....
Це Ви типу з-за кордону вчите українців ’как родину любить’?
LJA• 21 марта 2023
Я перестала слухати музику російською. Якраз годину тому видаляла пісні російською з компа. Вони у мене вже десятиліття, асоціюються з якимись подіями , періодом в моєму житті. Видалила ще рік тому рамштайна, бо вони єдине що написали після вторгнення, що вони за мир і співчувають.... росіянам. Більше їх не слухаю
vihola• 21 марта 2023
Ви, автор, якась садо мазо, не знали що вас не підтримають в цьому питанні? Що тут аж зашкалює від всьонєтакадназначна.
Що відверто русню бояться підтримувати, а русскую культуру-літєратуру залюбки.
LJA• 21 марта 2023
Ответ для vihola
Я підтримую. Москальському лайну місце в унітазі.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляlisulya
А де ви побачили нотки повчання?
Людина поділилася наболілим. Створила тему.
Реакція така дивна у дописувачок.
Наче вони слухають ті москальські пісні.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ для vihola
Ви влучно сказали.
А коменти то просто дНо.
LJA• 21 марта 2023
Ответ дляnutty
От у мене промайнула думка коли сьогодні ляпіса видаляла , а вони ж за Україну. Пісні білоруською залишила а російською в смітник. Не хочу компромісів. Хоч таке відчуття що видаляю своє минуле, спогади