Губной рояль• Изменено 21 марта 2023

Як правильно поступити? Торт на ДН

Замовила у кращої подруги торт на ДН дитини.
Подруга тож гість з донечкою і вона вирішила, що торт буде її подарунком, грошей брати не хоче.
Але одне «але»
Подруга постійно спізнюється, на 1-2 години.
А я хотіла дитину пофотографувати з тортом раніше, бо потім гості, бігатимуть, моя буде вся розтрясена, мокра, з аквагримами.
Ну таке..
Тепер як мені бути?
Торт наче і замовлення, а наче і подарунок.
Якщо я попрошу його раніше, то подрузі незручно з пустими руками вітати (хоча я вважаю що це норм)
А вона спізниться 100%, виключень не було, і гарних фото на пам‘ять не буде.
Що робити?
Ситуація не серйозна, ну не буде і не буде гарних фото, будуть смішні, веселі, і тд
Але, знаєте, хотілося б і гарних)
Не всі зрозуміють, можливо)

Це перше день народження доні в кафе, з тортом (не домашнім) і коли багато гостей, аніматори.
Досі робила вдома, минулого року було вщагалі скромно, бо війна і недоречно. Тепер також війна, але не можу всі свята від дитини забрати.
От порадьте, будь-ласка
СкокоМнеДадите• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Спершу думаю про інших, а потім про себе. Тому і створила тему. Бо хотіла почути чи точно це норм. Подруга ж не відмовить, але чи не поставлю в незручність
Ну, власне, зрозуміло чому вона завжди запізнюється.
Ну, а що такого, вам же нормально.
Туфли в чешуе• 21 марта 2023
Ответ дляМиззери
А чем не подходит фото когда дочка будет свечи задувать? Просто фото с тортом ну такое…
Потому, что у мамы так было в детстве. Традиция...
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну, а що такого, вам же нормально.
Та вона ж не тільки до мене спізнюється, а всюди
Що я зроблю?
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
З дітьми і свічками це найгарніше. Але уявіть що на місці зачіски у дівчинки висять мокрі пасма))

А у нас так буде, моя невгамовна
Платье Длинное бальное• 21 марта 2023
скажите подруге, что торт нужен на 14-00, потому что будет фотограф и он будет не больше часа, а для фото торт обязателен
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Але це обман, бо фотографом буду я)
Крихітка на всі• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Дякую!
Вона зрозуміє бо сама любить фотки)
Але чи не поставлю її в незручне становище тим що прошу))
Я сама заберу його, не треба таксі
Нет, конечно не поставите) просто не требуйте, это ж дружеские отношения, а не пожалейте 2-х минут, чтоб объяснить свою позицию - и тогда не будет неудобного положения ни для Вас, ни для нее.
Платье Длинное бальное• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Але це обман, бо фотографом буду я)
ну замените слово фотограф на слово фотосессия. ’Маша, в 14-00 у нас запланирована фотосессия, на которой обязателен торт и вы с дочкой тоже, потому что мы хотим фото со всеми гостями’. Фотосессию проведете вы сами, но это уже несущественный нюанс
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Дякую) ❤️
Щебетуха• 21 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
О, так думати не тільки про себе і прийти вчасно на день народження.
Мы тему автора обсуждаем. Автор на это повлиять не может.
jabka ya• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Нормально буде?
Для мене це було б ідеально
Тим більше їй буде не зручно нести великий торт, а авто немає.
Запропоную за годинку наперед я її і торт заберу, а якщо вона не готова то тільки торт. Можу і ії дитину забрати і нафоткаю обох наших
Точно це не буде грубо?
найкращий варіант! забираєте її доньку і торт, а подруга потім підїде
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляjabka ya
Дякую)
Барвіночка• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Нормально буде?
Для мене це було б ідеально
Точно це не буде грубо?
Звісно нормально
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Не. Проще тему создать. Я вообще прозреваю какие у людей бывают проблемы. Нет фото с тортом- др на смарку
Ого, скільки вас підтримало.
А ви не фотографуєте дітей на ДН?
Взагалі?
Чому?
Не думала що стільки люлей відносяться до цього негативно..
Це ж діти, свято. Багато хто і фотографа замовляє
Звоночек• 21 марта 2023
Забирайте торт раніше просто, фотографуйте. А подруга під‘їде пізніше вже з гостями. Як спізниться, то нічого такого. Так і казати «Машо, я хочу гарних фото своєї дитини з тортом, доки вона не розхристана і в спокійній обстановці».
Але я би не змішувала ніколи дружбу та робочі стосунки і у подруг торти не замовляла б. Бо якщо це замовлення і ви платите гроші, то все має бути на ваших умовах, а якщо це стає «подарунком»- то тут вже можливі нюанси. В тому числі і некомфортний для вас особисто таймінг. Ну і навіщо? Тільки додаткові нерви.
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляЗвоночек
Вона найталановитіша, інші так не вміють. Та і підтримувати її конкурентів - не комільфо
Звоночек• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Ну тоді набирайтеся сміливості і кажіть, як є.
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляЗвоночек
Так і скажу, дякую)
Це ж не звучить якось дико?
Бо он вище мене висміяли за бажання фоток і порадниці залайкали той комент. Відчуваю себе якось по дурному
Звоночек• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Так і скажу, дякую)
Це ж не звучить якось дико?
Автор, ви хіба перший день на порадниці? Тут аби яка тема, завжди «баб Яга проти» знайдеться. А ви переживаєте. І за подругу переживаєте. І за всіх переживаєте, але ви також існуєте і маєте в тому числі враховувати свої інтереси та спокій. Ні, це не буде звучати погано чи образливо. Тим паче, якщо ми говоримо про дружбу, то з друзями можна говорити як є, можна говорити про те, що турбує і бути впевненим, що тебе зрозуміють. Бо дружба- це в тому числі про довіру та підтримку.
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляЗвоночек
Щиро дякую
СирОжино пирОжино• 21 марта 2023
Автор, научитесь озвучивать свои желания, опасения, сомнения, тем более близким людям.
hrystia• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Нормально буде?
Для мене це було б ідеально
Точно це не буде грубо?
Точно. Я теж так зробила. Все норм.
автор Губной рояль • 21 марта 2023
Ответ дляhrystia
Точно. Я теж так зробила. Все норм.
Ластоноша• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Нормально буде?
Для мене це було б ідеально
Точно це не буде грубо?
Лучше скажите что заберете за 3 часа до др.Тогда если она опоздает с работой ,все равно успеете за час до др