Киця-бриця• 21 марта 2023

Якою мовою ви робити пошукові запити при купівлі речей?

Тема не для мовного срачу, цікаво з точки зору продавця. Наприклад, та ж Шафа зараз пропонує при додаванні оголошення окремо додати опис рос мовою, мотивуючи це тим що багато хто шукає так і ніби так охоплення будуть більші. Мені завжди здавалось що переклад робиться автоматично, хіба ні? Також проголосуйте якою мовою ви робите запити саме на сайтах з продажу речей (кідстаф, шафа, олх і тд), коли хочете щось придбати
Результат:
вже голосів: 121
69 (57.02%) рос мовою
30 (24.79%) укр мовою
21 (17.36%) коли як, по різному
1 (0.83%) інший варіант/тиц
Вакцениро Вона• 21 марта 2023
Так більше варіантів коли російською, коли укр багато чого не знайдеш. Думаю з часом все ж таки все зміниться
Лиса Патрикевна• 21 марта 2023
И так , и так ищу )
автор Киця-бриця • 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
шкода, бо я давно вже роблю оголошення лише українською, а воно от як(
Шальная коклетка• 21 марта 2023
Можна в тексті дублювати, можна давати на сайти, де є 2 мовні версії.
А так то всі розуміють
Я наприклад вдома говорю мовою, яка ніби українстка, а на слух для людей з інших областей здається білоруською.
Я з півночі Житомирщини.
А пишу літературною українською.
Пожарник• 21 марта 2023
Як покупець шукаю рос мовою
Як продавець пишу заголовки укр і рос мовою, якщо це іграшки, то плюс англ мовою
ДА да да• 21 марта 2023
Если я ищу сережки и женскую обувь, то я буду искать именно их, может быть наберу запрос ’взуття’
Кульчики и мешти искать не придет в голову, потому что в моем обиходе таких слов нет
автор Киця-бриця • 21 марта 2023
Ответ дляПожарник
Як покупець шукаю рос мовою
тобто ви вміщуєте в один заголовок одразу на двох мовах?
Печенюшка• 21 марта 2023
На Шафе, ОЛХ и тд не покупаю, просто смотрю вещи на разных сайтах, на английском в основном
Обстановщица• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Принципово шукаю українською першочергово.
Більш того, перевагу надам саме україномовному опису ))

(Спілкуюсь обома мовами, але як покупець чи отримувач послуги виключно українською)
Первая ласточка инфляции• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Багато хто до сих пір пише оголошення кацапською, тому така проблема є(((
ДА да да• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Да, так же делают на АлиЭкспресс
В заголовке пишут все слова, которые подойдут под поисковый запрос. Я стала делать так же, мне понравилось)
автор Киця-бриця • 21 марта 2023
Ответ дляДА да да
українською це сережки і взуття ) кульчики і подібне неграмотність
Amira-a• 21 марта 2023
И ищу и продаю на русском языке
Вакцениро Вона• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Так. З часом я розумію що навіть року мало повністю перейти на укр контент, але так. Я навіть коли пишу українською мені видає російські сайти і оголошення російською мовою. Я переклала всі оголошення в олх, і в інстаграм. На українську
Пожарник• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Так, я продаю тільки на олх, таке, залишки від сп
Наприклад, сорочка рубашка old navy р. L
Електропростирадло электропростынь Medisana
Тумба-юмба• 21 марта 2023
ищу только на русском. на украинском ищу только если не нахожу на русском ничего подходящего. хотя чаще все-таки пользуюсь фильтрами, поэтому респект продавцам, которые размещают вещи в правильных категориях и выставляют их параметры.
ДА да да• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Это диалектные слова
Гуру троллинга• 21 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
А так то всі розуміють
Я з півночі Житомирщини.
А пишу літературною українською.
Я родом из Овруча, сейчас живу в центральной области, ой, некоторые мои слова до сих пор тут не понимают )))
Пожарник• 21 марта 2023
Ответ дляДА да да
Впервые слышу кульчики и мешти )))
Тумба-юмба• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
в заголовке можно дублировать на русском ключевые слова, а описание только на украинском делать. описание поймут все, а так охват по поиску будет выше.
Kidstaff Bot• 21 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор brandomania • 21 марта 2023
Ответ дляДА да да
Это диалектные слова
так, однак в жодному офіційному інтернет магазині так не напишуть)
CatyK• 21 марта 2023
спочатку російською, як не знахожду - українською, іноді ще англійською, коли бренд/модель.
автор brandomania • 21 марта 2023
Ответ дляCatyK
і пошукова видача зовсім різна?
CatyK• 21 марта 2023
Ответ дляbrandomania
і пошукова видача зовсім різна?
не зовсім, багато хто дублює ключовики кількома мовами
neortoju• 21 марта 2023
Ответ дляДА да да
Когда то на ОЛХ видела Продаю серіжки
автор brandomania • 21 марта 2023
Ответ дляCatyK
зрозуміло, дякую. а мені здавалось сайти самі перекладають якось, мда
4мама• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Принципово українською.
Якщо бачу нєадназначність і дописи расєйською - шукаю іншого продавця. Товар з етикетками і написом в тому числі расєйською також не купую.
Lizzzzz• 21 марта 2023
На русском всегда больше подходящих вариантов, да и в жизни я русскоязычная, как то даже не задумывалась кстати
Lizzzzz• 21 марта 2023
Ответ дляКиця-бриця
Ну вы же знаете в какой стране живете, многие сейчас дублируют и русский и украинский вариант