Огірок та Помідорчик• 22 марта 2023
Чоловік оформлює всю нерухомость, так щоб нам з дитиною нічого не дісталось.
Є дитина.
Купляє за свої гроші та родичі його допомагають, але врізаючі наші сімейні розходи.
В мене нема нерухомості. Якщо щось трапиться, то ми залишимось без нічого. Хвилююсь не за себе , а за дитину. Мені батьки залишать будинок і мені цього достатньо.
Як бути і як це розуміти?
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
Э! Погодите -минимальные алименты) Для этого нужно признание отцовства сперва)
Вот именно) какие алименты,он не отец)))
Инфотуфелька• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Але не хоче, бо йому це не вигідно.
Але все обітцяє. Хоча я не бачу сенсу умовляти і не роблю вже цього. Якщо хотів бы , то давно зробив
А дитина точно його? Якщо так, то не розумію, чому Ви досі не примусили його визнати батьківство?
Тріль підпільний• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Але не хоче, бо йому це не вигідно.
Я б не примушувала записувати дитину на нього. В мене теж був тяжкий період, важке розлучення. Щось вдалось відсудити...хоч там точно була більша половина вкладане мною і моєю сім’єю...Ну то таке. Розлучились, я старалась заробляти, паралельно підвищувати кваліфікацію. Стала нормально заробляти. На аліменти не подавала. Воно мені треба...Хоч гроші не були б лишні. Але в мене все вийшло. Квартиру купили, вивчила сина, купила йому квартиру. Ну батько потім питався з’явитись в житті сина. Коли в нього стало все краще чим добре. ’ Я ж твій батько, то мати не давала нам зустрічатись...’
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Интересно как можно заставить? И законных механизмов таких нет.
Поміркована думка• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Одружились пізніше. Дитина не записана.
Що вам заважало записати його батьком дитини, навіть якщо ви не були одруженими?
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вважаєте що повинні жити разом і не мати право з дитиною ні на що?
Зараз він купив за свої і мами гроші. І ми врізаємо свої розходи , щоб він це купив.
Ну, сейчас вы живете с малышом на правах домашних животных. За еду и красивую подстилочку. Простите.
Хвець-тець• 22 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А яка ще може бути причина щоб жити з батьком своєї дитини і навіть не вписати його батьком? Для вас може 2 тис то єрунда, но я особисто знаю жінок які так і роблять щоб отримувати допомогу.
Наприклад, на момент пологів він ще був одружений офіційно з першою дружиною. Чим не варіант? Скоріше всього так і було.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляПоміркована думка
Может хватит нести чушь и почитаете законы? Что бы это ей дало?
Чарочка діда• 22 марта 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Нащо вам нерухомість? Вам є куди йти до батьків. В чому проблема тоді?
А вы не семья чтоли? У вас не общее имущество? Очень странная, несправедливая позиция...
ОхиИВздохи• 22 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Он неадекватный и уже говорит,что если разведется,то ребенку ничего. Вы меня извините,но если его завтра машина собьет,то ребенку тоже ничего
Поэтому нужно нести ответственность женщине за свою жизнь и поступки. Все решения были приняты ей же, в частности и те, которые привели к сложившейся ситуации.
Начиная с выбора партнера.
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви вкладаєте свої сили, молодість та свої гроші (!), хай і менші, в спільне існування, не отримуючи ніякої підстраховки. Закінчуйте. Це ненормально.
Так я також вкладаю, але по іншому і тому мені не приємно і від цього псуються стосунки.
А куди іти?? В гірші умови?
Я можу проявити гордість свою?
А для дитини яке буде майбутнє?
А куди іти?? В гірші умови?
Я можу проявити гордість свою?
А для дитини яке буде майбутнє?
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Одна я не понимаю, что автор пишет
Одна вы
Ms. Похвала• 22 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А сейчас что ваше?
Если посмотреть на ситуацию со стороны, мужчина на свои деньги и деньги родителей покупает недвижимость, и так вот каждая будет приходить и забирать половину.
Поставьте себя на его место.
Если он адекватный, ребенка не оставит без ничего. Если не адекватный, ну вы сами виноваты в своем выборе. Начинайте зарабатывать на свою недвижимость.
Поставьте себя на его место.
У мужчины в браке нет своих денег, если это не полученные в наследство
Kusalochka• 22 марта 2023
Какие ’свої гроші’ в браке?
зря за себя не волнуетесь. Звчем жить с таким мудаком мне не ясно. Люди что-то в браке нажтивают, а ваш думает, как жену с ребёнком обокрасть.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Начиная с выбора партнера.
Ну да а мужик непричем,молодец и можно постоять в сторонке. Когда бабы прекратят оправдывать всех уродов?
Инфотуфелька• 22 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Жінка, яка реально дбає про майбутнє дитини, знає як примусити батька визнати свою ж дитину. Ну або не живе з тим, кого треба примушувати.
Законних механізмів нема? А тест ДНК? Не чули про такі випадки, коли батьківство визнають через суд?)
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляБлагоуханочка
1. Зараз його дитина має все, що має її батько
2. Дитина зможе отримати свою частку,якою дійсно зможе розпоряджатися після смерті батька
3. Не треба лукавити,ви думаєте про себе, про те, що витрачаєте роки на обслуговування людини, що вам не вірить і витрачає ваші спільні гроші на себе.
Можливо і так . Але більше за дитину
Ну не зможу я одна йому заробити на квартиру
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А куди іти?? В гірші умови?
Я можу проявити гордість свою?
А для дитини яке буде майбутнє?
А куди іти?? В гірші умови?
Я можу проявити гордість свою?
А для дитини яке буде майбутнє?
Тогда непонятна ваша тема. Муж очертил рамки соглашаться или нет ваше право. Согласились значит молча и не ноете живете.
ОхиИВздохи• 22 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Где я оправдываю?)
Все это должно было изначально насторожить, но автора ничего не смущало. Можно было и месяц подождать мужа, потом зарегистрировать ребенка на него. Все это ее решения. Как и роспись после рождения ребенка.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
Есть. В суд подать. Суть, что мужчине необходимо доказывать, что он -не отец. Не докажет- устанавливается отцовство. Решением суда.
Не гоните. Нельзя насильно заставить сдать тест днк. Нельзя. Только добровольное согласие. У нас презумпция невиновности и мужику ничего не нужно доказывать. Это суд должен показать что он отец. Но на этапе добровольной сдачи теста днк мужик откажется и суд закончится.
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Выставит к родителям? И что? Автор, так там хата или дом с бассейном? Как отношения с родителями
Отношения нормальные, но мама думает только о своей выгоде. У нее ещё есть сын и у этого сына нет ничего с недвижимости. Сын с врождённой болезнью. И понятно она хочет в случае чего лучше оставить ему , а не нам.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Не знаю. Чтоб насильно признавали отцовство? Ну киньте номера дел почитаю
Хвець-тець• 22 марта 2023
Я бачу цю ситуацію так- автор гуляла з одруженим, на її думку перспективним чоловіком, завагітніла. Вдома скандал і розлучення (там мала дитина до року, на хвилинку). Відповідно великий відкуп. Поки йде процес розлучення, автор народжує. Всі в шоці. Автора і її дитину ніхто не хоче, вважають авантюристкою, ласою до майна і стараються її залишити без нічого. А дитину- без ьаттківстства. Що теж має пояснення.
При цьому всьому мужик однозначно мудак, як не крути. Але яке їхало- таке здибало.
Чогось присмак не дуже від цієї всієї історіі.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Где я оправдываю?)
Ну и куда бы беременная автор пошла бы? Если бы да кабы
Чаклунка-ведунка• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ні нам нічого не буде і вони це зробили спеціально. Якщо будемо разом , то він дасть дитині щось. А якщо не дай бог щось трапиться, то нас родичі його залишать без нічого
І якщо розлучимось , то він так і каже що нічого не дасть нам. Каже тільки сину дорослому, але і в цьому сумніваюсь.
Значит муж не хочет почему-то разводиться, и пригрозил что если разведетесь то ничего не получите. Ему выгодно быть с вами в браке.
Хвігура мічти• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Чостина до одруження, інше через дарственную чи взагалі на маму
Знаєте, майно, то ще пів біди. Але якщо він не хоче записати дитину на себе, то через це б я точно розлучилась. По вашим словам, то сім´ї в Вас нема.
Задолбулька• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
І після цього ви пишите, що він нормальний чоловік? Серйозно?
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Я настаивала. Тогда ещё родственник заболел раком и умирал, он очень переживал. Я вошла скрипя зубы в положение. Точнее выбора даже не было. Я была беременна. Можно было уйти или сделать аборт,бросить ребенка . Но это не мой вариант.