Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
PS Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1358170
Важно!
3. Комментарии только по теме.
Киев, самовывоз. Отдам комнатные растения https://www.kidstaff.com.ua/tema-33676097.html
Пожалуйста, пишите под объявкой или в ЛС, сюда не заглядываю
cherry2015• 08 октября 2023
Ответ дляДульсинея1606
Доброго дня,прийму в дар речі осінні та зимові на дівчинку 5 років.
Актуально?
Дульсинея1606• 08 октября 2023
Ответ дляcherry2015
Актуально?
Добрий день,пробачте,а які речі е,бо мені деякі речі дівчина відправила.
Доброї ночі!
Прошу допомоги, якщо то можливо, з одягом для молодшого сина. Дуже потрібна куртка, шапка і теплі штани на зріст 158 см. Він росте, як тісто на дріжджах, я просто не встигаю((( Старший син має інвалідність, тому для нього не потрібно, він здебільшого знаходиться дома, а меншому потрібно ходити до школи...
Також не відмовлюся від одягу великого розміру для себе, але то не першочергове...
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 15 октября 2023
Отдам джинсы на рост 152-158 см. На худого мальчика.
Фото1 -2 Есть небольшие недостатки, но их видно если сильно присмотреться.
Фото 3 порисованы ручкой
Синие утеплённые, темно-синие обычные.
Пересылка Укрпочтой, Новой почтой за Ваш счёт.
Фото 3 порисованы ручкой
Синие утеплённые, темно-синие обычные.
Фото3 длина 91, фото 1 и 2 -95. Ширина в талии 30-32
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 19 октября 2023
Пост 342 утеплённые забрали. Остались темно-синие, почти чёрные. Просто плотные.
Bazove.shop• 28 октября 2023
Подарую чорний довгий пуховик на худеньку та високу жінку, можливо на дівчину підлітка.
(На обхват грудей 90-93, на зріст від 170-175 і вище)
Bazove.shop• 28 октября 2023
Також подарую куртку на хлопця гоцати по двору, без дефектів, просто економ варіант
Мабуть на 7 років приблизно, подовжена модель (ПОГ 45 см, довжина 63 см, рукав 46 см)
alphabetagama• 31 октября 2023
Взуття на хлопчика осінь-зима, гуляти біля двору. Віддам, пересилка укрпошта. Пишіть в приватні повідомлення
alphabetagama• 06 ноября 2023
Комбінезон impidimpi демі. Розмір по бірці 86/92, повномірний.
Заміри:
Довжина по спинці 82см;
Рукав від плеча 31см.
Капюшон та тулуб всерединя з флісом.
Пересилка Укрпошта.
Заміри:
Довжина по спинці 82см;
Рукав від плеча 31см.
Капюшон та тулуб всерединя з флісом.
Пересилка Укрпошта.
Rafffael-ka• 07 ноября 2023
Ответ дляGala-1986
Доброго вечора, можливо в когось є светрики, чоловічки для дівчинки 86-92 зріст, зараз півтора року,або памперси 4 вже не потрібні були б дуже вдячні!
Вам для дому, чи на вихід?