Їжак в панчохах• 22 марта 2023
Чоловік Мовчан ,окрема тема має бути
Що робити з ним,вже неділю мовчимо,кожен тихо робить що мусить. Але мене бісить я завжди йду перша на примирити,тепер не хочу,чекаю поки здасться. Чи йти миритись? Як же важко ,а йому ніби байдуже
Смячиком• 22 марта 2023
Жаль якось вас
Невже не хоче вас ніколи ущипнуть за попу
Погладить
Поцьомати
Ну якось так має бути
Треба щось міняти кардинально
Погладить
Поцьомати
Ну якось так має бути
Треба щось міняти кардинально
Їжак в панчохах
• 22 марта 2023
Ответ дляСмячиком
Жаль якось вас
Погладить
Поцьомати
Ну якось так має бути
Треба щось міняти кардинально
Погладить
Поцьомати
Ну якось так має бути
Треба щось міняти кардинально
Коли не всрарці то так і робить (
Ранковий базар• 22 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
я б не змогла з вашими тараканами й хвилини
Все остальные люди в мире с вами тоже
Сяду на шию, дорого!• 22 марта 2023
Вам він потрібниший ніж ви йому. Тому і не витримуєте сварок. Або змиритися, або...
Творческий типаж• 22 марта 2023
Подумала что муж какой то Мовчан, что то такое натворил, что обязательно на него надо завести отдельную тему и обговорить этот подлый поступок))
Говорю відверто• 22 марта 2023
Скільки ви разом?
Я свого за пару років перевчила. Як так мужик мовчить?! Треба навпаки розмовляти, щоб дізнатися в чому справа і хто винен.
ПолБатона• 22 марта 2023
У меня такой отец. Это пипец, я в своих отношениях всегда предупреждала, если замолчишь, могу уйти. Не умею так жить, не понимаю как так можно. Меня во всех скандалах хватает минут на 30😀 и то, чтобы остыть
Санта Барбара• 22 марта 2023
У меня такая подруга была, теперь она мне не подруга, жаль много всего ей рассказывала, теперь язык держу при себе
Шкідлива молекула• 22 марта 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Коли не всрарці то так і робить (
Чи в ср.ці, чи в сварці. У вас опечатки в тему.
Пффф 100%• 22 марта 2023
У мене таке ж,15 років. Вчора сказала щоб шукав квартиру,я вже не витримую. Як на мене це прояв байдужості. Скільки я сліз виплакала
Невидимка Майя• 22 марта 2023
Подумала, что муж какой то известной личности что то натворил, думаю, кто такая эта Мовчан
Завжди мало• 22 марта 2023
Отвлекайтесь, гуляйте, смотрите комедии. Пусть видит, что вам пофиг и Вы без него нашли развлечение. Терпите, притворяйтесь, что отдыхаете без него, но не идите первая на контакт. Тогда переучите. Он перестанет, если Вы не будете давать реакцию, которую он ждёт. Ну это при условии, что вы любите друг друга и не хотите разводиться
Коли мовчу- приємна жінка• 22 марта 2023
Жінки дурепи, живуть з мужиками яким вони байдужі
найкращі роки про@@рають з аб´юзерами.