Голодаю• 22 марта 2023

ЗСУ зарплата

Дівчата чи отримали ваші чоловіки премію вже?
Мій каже ще немає, такого ніколи не було.
Бреше чи правду каже?
Джем Шакіри• 22 марта 2023
Если он не на передовой,то правду говорит

Анонимба• 22 марта 2023
Не було.
Добродійка• 22 марта 2023
Чоловік - офіцер, з березня вже немає премії, зняли, бо служить по місцю служби, але підвищили зарплату, майже у 2 рази.
Анонимба• 22 марта 2023
Якщо будете так до чоловіка відноситись,то в нього буде інша.
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Було 13 тис плюс 30 тис
Дали 21 400.
Все
автор Голодаю • 22 марта 2023
Ответ дляДобродійка
В нього вже інша, ось і думаю бреше чи ні.
Добродійка• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Якщо не в гарячій точці, то не обманює.
Чумачечая_• 22 марта 2023
А он на нуле или в тылу?
Все знаю від і до• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Було 13 тис плюс 30 тис
Дали 21 400.
Все
у мого теж так

Міняйловна• 22 марта 2023
Спасибо за тему. Тоже непонятно с этой премией. Был на передовой, сейчас уже нет.
Lena Sht• 22 марта 2023
ні не дали навіть тим хто на передовій
автор Голодаю • 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
А он на нуле или в тылу?
Прифронтова зона, але не на 0
Lena Sht• 22 марта 2023
в цьому місяці платять за лютий, мій чоловік в лютому був на нулі, поки премії не було. Зараз їх відвели на доукомплектування.
Чумачечая_• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Прифронтова зона, але не на 0
Тогда, если не было выходов на ноль, боевых больше не будет.
Алгонавт• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Прифронтова зона, але не на 0
30000 премії має бути, можливо, затримують
Чумачечая_• 22 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
А ну да - 30000 будут по-любому. 90000 - не будет
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Було 13 тис плюс 30 тис
Дали 21 400.
Все
Вчора Порох просив повернути

Порошенко в Раді закликав повернути виплати 30 тис. грн військовим та погасити борг перед родинами загиблих.Суспільство не розуміє, чому на виплату тридцяти тисяч кожному українському воїну грошей бракує, а на будівництво доріг є – зауважив п´ятий Президент. ’І на фінансування приватних, наголошую приватних телеканалів, які вміють любити Україну лише за бюджетні гроші. В марафоні, який цензурується чиновниками, в якому складені чорні списки заборонених ньюзмейерків, до якого повно претензій у суспільства. І навіть у сьогоднішньому звіті Державного департаменту Сполучених Штатів наголошується на порушенні стандартів свободи слова. А він фінансується з державного бюджету’, – додав Порошенко.

’Ще хочу наголосити: неможливо в це повірити, але держава має заборгованість перед родинами загиблих Героїв. Загиблих, на жаль, багато. Заборгованість – астрономічна. Як ми, живі, допускаємо таку наругу над пам´яттю Героїв?! Та ще й тих, хто віддав своє життя за Україну? І нам з вами треба зараз докласти зусиль для того, щоб негайно погасити цю заборгованість’, – вважає Петро Порошенко.
https://gazeta.ua/articles/donbas/_poroshenko-v-ra...
Баррикадница• 22 марта 2023
Моєму сьогодні прийшла зп , премія зазвичай в кінці місяця.

Дівчата, хтось вже отримав посвідчення УБД ?
автор Голодаю • 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Премія 30 повинна бути, вони підписують рапорт на премію

Lena Sht• 22 марта 2023
Ответ дляБаррикадница

ні посвідчення теж не дали нікому
Міняйловна• 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Премия и выход на ноль- это разные выплаты.
Премия должна быть.
Lena Sht• 22 марта 2023
Ответ дляМіняйловна
Премия должна быть.
я про це знаю і розумію, за лютий місяць моему чоловіку не заплатили поки ні премії, ні бойових. До змін оплачували ЗП через два-три дні премію в 30 тис, а вже після 20-25 числах бойові
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
На прифронтову має бути БР-ка теж тепер.
Якщо немає - то не буде 30 тис
Міняйловна• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Якщо немає - то не буде 30 тис
Что такое брка?
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Ответ дляМіняйловна
Что такое брка?
Бойове розпорядження.

І кому мали виплатити по 30 тис в цьому міс, вже виплатили (так звичайно не всім й може частинам, а тим , чиї фінвідділи подали розрахунки в казначейство)

До речі, премії, є теж різні. І по рапортах теж.
Кнопус• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Вчора Порох просив повернути

Удалено администрацией...
Малявка ще та• 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
будет, 30 000
Добродійка• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
А он должен? Это не Порох поставил армию на колени, между прочем, а нынешняя власть.
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Справа громад і Порошенко відвезли на Донеччину допомоги військовим на 13 739 714 гривень. Майже 14 мільйонів.
Це результат тижневого збору, половина наша з вами, половина суми від ПП.
І так щотижня. Не рахуючи мережу майстерень і сто, які працюють у три зміни для ремонту військової техніки.
Не рахуючи людський капітал: не секрет, що на ’Рошені’ круті логісти і юристи, кращі з кращих, і от вони викручують знижки на воєнні поставки.
Не секрет, що весь центральний офіс Справи Громад і регіональні відділення займаються цією волонтеркою. Але одне - знати, а інше - бачити на власні очі. Це постійний конвеєр, атмосфера як на фондовій біржі, потік інформації, цін, оплат, торгів не зупиняється ні на секунду.
Може хай ще квартал-95 долучається?А то від жиру пики пухнуть,а толку 0
НичеНипанимаю• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Вчора Порох просив повернути

И он на 100 % прав