Потішаюся• 22 марта 2023
Какой крем-сыр купить для крема в торт?
Любительшаурмы• 22 марта 2023
В метро по кг продают,выходит демократично по цене. Часто на торты и чизкейки беру развесной хохланд или польский.Если тирамису тогда маскарпоне.
Любительшаурмы• 22 марта 2023
Ответ для4мама
Мені маскарпоне зажирний, я на торт беру грецький йогурт у літровому ’відрі’
Можна на ніч його відкинути на сито, щоб сироватка зайва стікала. Можна не відкидати. Дивлячись з чим змішувати і на який торт.
А с чем смешиваете йогурт?он густой выходит? Если для бисквитов форму держит?Для салатов активно в заправку использую, в крем ещё не додумалась.
Малинка• 22 марта 2023
Я вобще для чизов только крем сыр беру, в остальные торты отвешиваю сметану
Ответ дляЛюбительшаурмы
Саме грецький - густий. Як правило з збитими вершками змішую.
На тірамісу, смерекову хату використовую. Досить стабільний крем виходить.
Любительшаурмы• 22 марта 2023
Ответ для4мама
Благодарю за идею💐