Красота неземная• 22 марта 2023
Скільки можна заробляти в Глово пішки?
Львів.
Робота для студента.
Ірина-51f2• 22 марта 2023
Канал ЧУШ на YouTube, там хлопець знімає про доставки їжі та скільки можна заробити в залежності від транспорту
Кумедна• 22 марта 2023
Напишіть в Глово.В нашому районі багато саме піших або ж -мото приїжджає. Якось їх розподіляє програма певно? В центрі багато замовлень на Мак. Особисто завжди лишаю щедрі чайові (бо живу на пагорбі)і, хоча й доставка подорожчала + збір сервісний+ завжди погана погода у Львові:(
Ответ дляКумедна
Погулянка? В мене сестра там живе, мені страшно взимку на ту гору їхати