Меряю линейкой• 25 марта 2023

Кто в Германии, давайте поговорим

Скоро год, как мы в Германии (сразу укажу, ехали изначально просто в никуда, так и остались, изначально я не рассматривала ехать на перспективу, не выбирала ни место, ни страну, ничего) а сейчас задумалась, что делать дальше. Понимаем, что домой возвращаться не хотим, даже когда прекратятся ежедневные обстрелы, там уже и сейчас полная разруха...
Язык зашёл, страна в целом нравится, есть свои моменты, но считаю они есть везде
Какие у вас сложились отношения с Германией? Тема просто поговорить, "на подумать "Понимаю, все мы разные, у каждого все индивидуально. В моем окружении друзья, знакомые стали разъезжаться, кто куда, Канада, Америка, Англия, не понравилась Германия, каждый столкнулся со своими трудностями, как у Вас?
Перша на селі• 25 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Я б дуже хотіла в США, але у мене дитина до року, тому мені треба соціальну країну. Мені здається Німеччина дуже гарний варіант.
Колись думала про США, але якось розкрутилися в Україні, все було добре. Зараз в Німеччині. Все добре. Але розумію що буде важко знайти не фізичну роботу. Дитині 11. С тут знайомий пише що в нього ранчо, і він в іншому штаті знайшов роботу, треба хтось щоб доглянув двір, собак. Наче ось воно, спитати чи допоміг би оформитися по програмі, але я промовчала. США так далеко ......
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляничевока
А в Азии что не так? Где вы? Если не секрет! Просто думаю уехать в Индию, Таиланд или Шри Ланка!
Сейчас на Шри. Пытаемся делать бизнес, если не получится, то в Польшу уедем
AnnaOst• 25 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
так кем работает ваша сестра? так и не признались
Я пропустила ваше питання. Вчителем для українських дітей. За професією вона дефектолог, спеціалізація аутисти. Великий практичний досвід. В Німеччині це дуже затребувана професія. В Україні також
оксюморон• 25 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Так ті у кого свій бізнес і в Німеччині меньше платять
Ну так і в Україні податків з зп 19,5 % саме з робітника
Пенсійний це ща рахунок роботодавця. Працівник до цього податку немає ніякого відношення
AnnaOst• 25 марта 2023
Ответ дляПерша на селі
Якби у мене не було дітей або діти були вже підлітки я б поїхала. Хоча кажуть їх ковід потріпав сильно
Я тут с краю постою• 25 марта 2023
Ответ дляМуууумие
Молодежь с Германии уезжает?
Німецька, маєте на увазі? Та не те,щоб прям їде, просто наростає проблема ненароджуваності тої молоді. Це ж не перший рік суспільство почало в пріоритет ставити ’навчання-робота-кар’єрний ріст- і десь колись потім -діти’. А діти не завжди хочуть народжуватись,коли парі 40+,і часто це одна дитина. Тобто, це не вчора виникла проблема, просто підійшов той період, коли демографічна криза почала бути відчутною.
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляничевока
В Индию не уедете, украинцам с марта 2022 не дают визы. Не подавайте онлайн на их визу, потеряете деньги.
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
а я думала, что выехали те, кому НУЖНА была защита, так как дома разрушены, город в опасности и т.п. А оно вот как)
Одно другому не мешает.

Или вы думаете, что если нужна защита, значит человек не должен жить полноценной жизнью? Работать, учиться, отдыхать и т.д...
AnnaOst• 25 марта 2023
Ответ дляоксюморон
Та ви що? Тобто розмір податків не впливає на розмір зарплат які в кінцевому рахунку пропонуються працівникам?
Khmelnichanka• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
я в курсе, что Германия дорогая. Как только закончатся пособия все сразу поймут и вернутся обратно
Ну, те що тут манна небесна з неба не падає, це ясно. Але все ж таки: в чому саме Німеччина супер- дорога? Наскільки бачу з дописів біженців в інші країни, то та ж Швейцарія чи Бельгія - значно дорожчі. Про Канаду чи США взагалі мовчу...
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
На Шри куча русни, вам комфортно там?
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
На Шри куча русни, вам комфортно там?
Я не на юге. И хожу только на пляж через дорогу помочить ноги. Все остальное Убер.
Б´ю байдики• 25 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Одно другому не мешает.

не очень поняла ваш ответ. Вы перечитайте внимательно) Я думаю, что Германия как и Англия в итоге оставит только тех, кто сможет получить рабочую визу, либо тех, кто действительно пострадал от войны и возвращаться особо некуда. а остальные-отстраивать страну)
ТигрЛьвович• 25 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви ж в курсі,що Польща зараз відмовляє у прихистку, якщо вже був в іншій країні.І ваше легальне перебування лише до 23.08.2023
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
На Шри куча русни, вам комфортно там?
Кстати, знаю многих украиноязычных, которые прекрасно живут с ’русней’ на югах
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Мне без разницы. Мне приют не нужен, есть польская фирма, и я там, как рыба в воде, 4 года жила.
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Я так не думаю.
Зачем Германии вкладывать столько денег в беженцев, если эти беженцы не будут приносить им прибыль в будущем?
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
оксюморон• 25 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Впливає розмір податку звичайно.
Але не тільки в Україні рівень податку впливає на розмір зп
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
А что за дата 23.08.? Спасибо за ответ.
Надо на карту подавать беженцам?
Ковбой Хагис• 25 марта 2023
Ответ дляDistel
Вже рік живемо в Німеччині, я так і не зрозуміла - люди навколо мене чи роботи.
Ух ти, поясніть будь ласка
Валерия2121• 25 марта 2023
Кваліфіковані кадри залишать. Некваліфікованих скоріше за все не залишать. Під роботу на складах і т.д навряд вийде лишитись . Хоча хто зна як воно буде. Коли я дивлюсь які тут мігранти і як себе поводять ( сруть на дооозі). то може наших навпаки будуть лишать хто хоч де працює. Я планую на Київ додому . Чи іншу країну. Подивимось.
ТигрЛьвович• 25 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ну то ,ви ж своє внж вже в Польщі втратили,а нового не зробите,бо не можна вам буде подати на карту,бо не маєте прихистку
ТигрЛьвович• 25 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А что за дата 23.08.? Спасибо за ответ.
Надо на карту подавать беженцам?
Просто дата,до якої люди мають тимчасовий захист
Жена сантехника• 25 марта 2023
Переїхала в Німеччину не так давно, але планую залишитись поки діти школу закінчать, це десь 10 років, далі буду дивитись
ХаДиДиШь• 25 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Мне не нужен приют, а основание на подачу - предпринимательство. Но закон поищу на gov.pl
Ковбой Хагис• 25 марта 2023
Ответ дляПушап Мі мі
живу в Німеччині з 2018го. Зробила Ausbildung, вийшла на роботу. Життя казкою не здається, але повертатися не хочу. Поступово звиклася з мінусами, хоча деякі моменти досі невимовно бісять. Поспостерігайте за собою, якщо вам ’відкликається’ життя тут - шукайте, як залишитися
Розкажіть, будь ласка, що бісить, не подобається
Валерия2121• 25 марта 2023
Ответ дляБезлім на все
Мене дуже бісять велика кількість мігрантів з де яких країн. Я не очікувала, що матиму таку реакцію на цих людей. До цього в мене було нейтральне відношення до всіх людей…

Тут дуже з ними носяться РОКАМИ, а вони просто засирають все навколо. Я в Гамбурзі. Німців тут залишилося вже меньше половини. Це жирний мінус. Все інше для мене прийнятно.
Я вас розумію . У нас під дюсельдорфом вони як мавпи просто сруть на тротуарах … йдеш ранком а там Кучи гівна…. Мусор кидають то кидають . Але серти… і криси . С маленькими дітьми … хотілось зразу додому Поїхать : але остила- думає пів року ще посидимо
ТигрЛьвович• 25 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
На карту,можна подаватися лише тим в кого є песельukr,які заїхали після 24.02.2022 .А ті хто заїхав,після цієї дати,але немає песеля ukr на карту взагалі не може податися,ні по бізнесу,ні по роботі.Це нове розпорядження,в січні цього року вийшло
З царем в голові• 25 марта 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
У меня с точностью наоборот, пожив в Германии поняла, насколько в Украине лучше.
И милостыню здесь просят тоже на каждом шагу, и летают частенько, мою племянницу сбили на пешеходном переходе. К счастью, отделалась испугом и ссадинами.
Но у нас дома классный жилищный комплекс современный, комфортный район, хороший ремонт, квартира большая, здесь дах вонунг 35 кв. на двоих с ребенком, уставший довольно.
В мене також в Києві квартира в новобудові, є об’єкти жилого:нежилого фонду, які здаю. Мій матеріальний рівень в Україні досить привабливий.
Але давайте будемо чесними - за парканом вашого же, як і за парканом мого - старі обшарпані будівлі, злидні пенсіонери і тотальна корупція. Це в столиці.
Будучи в Німеччині, я дуже хотіла додому, бо все здавалось кращим. Зрозуміло, що ця ідеалізація батьківщини і змусила мене забути про те море проблем, яке є вдома. А повернувшись, я з цим зіштовхнулась, тільки все набуло глобального рівня.