Вас не беспокоят такие новости или стараетесь не думать об этом?
«путін заявив, що рф має намір розмістити на території рб тактичну ядерну зброю. Бункерний каже, що про все домовився з лукашенко.
путін розповідає байки, що це буде зроблено без порушення режиму нерозповсюдження ядерної зброї і мінськ не отримає контролю над ядерними зарядами.
До цього можна додати, що рф вже допомогла переобладнати 10 білоруських військових літаків для застосування тактичної ядерної зброї та передала до Мінська ракетні комплекси "Іскандер", які можуть нести такі заряди.
путін каже, що на території білорусі до 1 липня буде закінчено будівництво сховища для тактичної ядерної зброї. Підготовка екіпажів "Іскандерів" має розпочатися 3 квітня.
За словами путіна, "приводом стала заява заступника міністра оборони Великобританії, що вони збираються постачати снаряди в Україну з збідненим ураном". рф обурена постачанням Україні снарядів із збідненим ураном. 🤷♀️
Раніше влада Британії підтвердила, що серед артснарядів для танків Challenger-2, які отримає Україна, будуть боєприпаси зі збідненим ураном.
Crazy_lady• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Тактична ЯЗ ніяк не вирішить війну, а стратегічна це не для нас.
Ніяка ядерна зброя не вирішить цю війну. Але рашка, то не про логіку і мислення.
Возрастная• 25 марта 2023
Мені цікаво - а британцям обов´язково потрібно було такі подробиці говорити про снаряди, які збираються постачати? Для чого це? Постачали б їх мовчки.
Ответ дляCrazy_lady
Вони придурки але ядерка це геть вже зовсім інше. Це скринька пандори. Застосування його вкрай мале. Так лякалка. Щоб змусити перестати допомогати. Але ніхто вже не ведеться на це.
ведьменятко__• 25 марта 2023
Ответ дляFashion_besties
На фоне этой проблемы если она случится все остальные померкнут
Смотрите, автор.
Вот что толку от ваших страхов и беспокойства? Вы просто теряете настоящий момент... Тратите время,силы и нервы на страхи...
Тут два варианта.
Или забить.
Или не бояться в пустую, а грести лапками и принимать меры - уехать в безопасную страну, например.
Больше никаких идей...
Тут два варианта.
Или забить.
Больше никаких идей...
Ответ дляведьменятко__
Смотрите, автор.
Тут два варианта.
Или забить.
Больше никаких идей...
Тут два варианта.
Или забить.
Больше никаких идей...
Автор і так не в країні
Fotografkiev• 25 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Утомилась боятись
Те ж саме хотіла написати. В мене вже боялка атрофірувалася майже.
ведьменятко__• 25 марта 2023
Ответ дляkoreshk9
Вони не будуть бити по Україні, немає сенсу, якщо і вирішать, то буде по крупному, країни Європи чи США, а там вже всім буде пофіг. У мене таке враження що ми живемо в часи апокаліпсису, і вже давно засурмив третій янгол і вже хтозна які вершники їдуть...
Не. По Европе и США они зассут бить. В ответ прилетит.
А по Украине бить они не боятся, ибо ответочки не будет. Нам нечем.
А вписываться за нас никто не станет. Как показал этот год - выразят обеспокоенность и все.
и-рина 1981• 25 марта 2023
Ответ дляFotografkiev
Отож який в цьому сенс
Так на початку було страшно,зараз вже ні
Fotografkiev• 25 марта 2023
Ответ дляNat-li
Вы ж вроде закордоном, если не ошибаюсь. Чего боитесь то?
Бо закордоном найстрашніше.
ведьменятко__• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Автор і так не в країні
Ааа. Тогда вообще не понятен смысл темы. Чисто понегативить))
Ответ дляВозрастная
Дійсно, це недолуго зовсім, наче навмисно розголошують
Ответ дляведьменятко__
Ви не розумієте особливості застосування яз. Це впливає на весь світ і розв´язує руки іншим державам, і наступним кнопку натисне хтось по рашці.
и-рина 1981• 25 марта 2023
Ответ дляведьменятко__
Що їм мішало вдарити раніше ?
ведьменятко__• 25 марта 2023
Ответ дляBad.girl
Ага, верьте. Наивно максимально.
Никто. Ни одна страна не станет растевать ядерную войну из-за Украины.
На словах нам много чего могут пообещать. На деле - совсем иное.
Ответ дляведьменятко__
Ага, верьте. Наивно максимально.
Україна тут зовсім ні до чого. У ядерного клуба є свої правила. Ядерна зброя це зброя стримання а не нападу. Це зовсім переверне всі правила щодо неї.
Ответ дляведьменятко__
Смотрите, автор.
Тут два варианта.
Или забить.
Больше никаких идей...
Тут два варианта.
Или забить.
Больше никаких идей...
Толку нет конечно, наверное, просто хочется услышать, что это все пугалки лишь.
Хочется верить что не эскалируют до такой точки
Ответ дляведьменятко__
Ага, верьте. Наивно максимально.
До чого тут це. Державу, що застосує ядерку знищать, бо зробила раз - зробить і інший. Це для всього світу буде мавпа з гранатою, і ризики будуть зводити до нуля. Тому лякати парашівцям вигідніше ніж застосовувати.
ведьменятко__• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Ну что тут сказать...
Блажен, кто верует.
ведьменятко__• 25 марта 2023
Ответ дляFashion_besties
Да кто ж его знает.
Ситуация абсурдная... Происходит прямой геноцид, убийства мирных, бомбежке жилых домов, военные преступления, терроризм...
А весь мир просто наблюдает с попкорном...
Если бы это было выгодно, и нам оказали поддержку на деле а не на словах, война бы закончилась за неделю.
Но... Война у нас выгодна многим, к сожалению.
Ответ дляBad.girl
Поки що ні одна країна не захотіла війни на своїй території. Чому ви вважаєте що вони підставлять свої країни і населення під російські ядерні ракети?