Незнакомлюся• 25 марта 2023
В чім тримаєте питтєву воду з криниці?
Купили будинок в селі і з початку війни в ньому проживаємо.
Вожу набираємо в відро, яке купили в місцевому магазині, но через рік воно уже починає ржавчину пускати.
Порадьте на що замінити. Щоб не менше 10 літрів.
english book• 25 марта 2023
Емаліроване відро нове.
До речі ми воду з криниці доочищуємо. Возили на аналіз, рекомендували дофільтровувати.
Незнакомлюся
• 25 марта 2023
Ответ дляenglish book
Емаліроване відро нове.
Розкажіть будь ласка як доочищуєте?
Харчовий тріль• 26 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
З бутля не дуже зручно.
Удобней всего. Подошел, наточил и нормально.
Харчовий тріль• 26 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Розкажіть будь ласка як доочищуєте?
Фильтры ставят очистительные. Вколодцах везде плохая вода. Чистой миллион лет, как нет. Нитратов немерено, солей, примисей разных.
english book• 26 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Розкажіть будь ласка як доочищуєте?
Так, вам нижче написали. Фільтруємо ту що будемо пити.бо аналіз показав перевищення по солям. Тобто вода занадто жорстка,це ми бачили по накипу, тому і возили воду на перевірку.
А неглибокий колодязь у чоловіка в селі, взагалі перестали використовувати. Бо там і нітрати , і жорсткість, і мікробіологічні показники значно вищі за норму. Це із за того, що він не глибокий(до 10м),і вода природньо не може відфільтруватися. Там довелося зробили глибоку скважину, і воду з неї можна пити так. На глибині вона вже відповідає всім показникам