Ms. Искренность• 26 марта 2023
цей сон не відноситься до війни. я не постраждала від війни і не переймаюсь вже
і не переймаюсь вже так сильно, як інші
мені останні 3 дні сняться сни з ракетами. що зверху на небі вибухають. а сьогодні сон, що я від цього постраждала, я сховалась під щось, зверху мене вибухнуло, і маленькими кусками вогню місцево ошпарило шкіру
що означає?
Добродійка• 26 марта 2023
шо цей сон відноситься до війни, ви постраждали від війни і переймаєтесь нею.
Роздратована шкіра• 26 марта 2023
Мне снились сны про войну еще до 2013 года, я понять не могла что они значат и к чему. Сейчас уже все стало понятно.
Я натуралка• 26 марта 2023
Это к неожиданному известию.
Каким оно будет, зависит от обстоятельств.
Ms. Искренность
• 26 марта 2023
Ответ дляДобродійка
ні, мені абсолютно байдуже
Сердючка• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
Тернопіль
Ааа, мы рядом, но в разных городах. Меня просто тоже иногда накрывает. Но не сны, а паника какая-то. Как будто может прилететь. Я тут уже год, но такое чувство впервые появилось
Ms. Искренность
• 26 марта 2023
Ответ дляСердючка
ви не в Хмельницькому, випадково?
Сердючка• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
ви не в Хмельницькому, випадково?
Нет, И-Ф. Была в вашем городе - топ. Речка классная, набережная
Natal_ka91• 26 марта 2023
Ответ дляСердючка
Я з ІФ, якщо потрібна якась допомога чи інформація, звертайтесь))
Автор, в мене теж бувають такі сни, вплоть до ядерки. І інколи паніка, буває, накриває.Я думаю, так я
чи інакше ви краєм вуха чуєте новини, і т.д., а мозок - це штука дуже загадкова. Будемо надіятися на краще, від нас, на жаль, нічого не залежить.
Сердючка• 26 марта 2023
Ответ дляNatal_ka91
Спасибо
Ms. Искренность
• 26 марта 2023
Ответ дляNatal_ka91
просто у мене був такий сон вперше деякий час назад, і за пару днів був масовий обстріл України, і у Хмельницькому (у мене там батьки) , була два вибухи
і тому я хочу, щоб ці три сни не були попереджувальними віщими
Natal_ka91• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
Можливо, варто тоді на всяк випадок обдумати варіант піти в надійне укриття при наступному можливому обстрілі, і підготуватися