Ответ дляalena2013
А потом чистить эту мелочь. Я поигралась 2 сезона и надоело.
Та викинути. Для чого чистити щоб ріс великим його треба добре удобрювати і поливати. Мені так склянка казала, в неї він дуже гарний, що без поливу і якщо земля нквдобрена клубні дрібні
Та,нормально з топінамборуром, оце весною як сходить викопувати.
Топінамбур добре рихлить грунт, після нього земля як пух. Я ним клумбу розрихлила, от так пересаджувала пересаджувала, де важко копалося . А коли десь вибється на верх, виполюю весною.
Nata.t.1970• 28 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ловіть анекдот.
путін виступає перед народом:
— Громадяни, в зв´язку з санкціями Заходу нам доведеться затягнути паски і більше працювати!
Голос з натовпу:
— Ми будемо працювати в дві зміни!
— Дякую, ось справжній патріот росії! І нам доведеться відмовитися від західних товарів і продовольства.
— Ми будемо працювати в три зміни!
— Дякую, патріот батьківщини! До речі, а де ви працюєте?
— У морзі ...
путін виступає перед народом:
Голос з натовпу:
— Ми будемо працювати в дві зміни!
— Ми будемо працювати в три зміни!
— У морзі ...

Ответ дляKvitkaliliia
Ловіть анекдот.
путін виступає перед народом:
Голос з натовпу:
— Ми будемо працювати в дві зміни!
— Ми будемо працювати в три зміни!
— У морзі ...
путін виступає перед народом:
Голос з натовпу:
— Ми будемо працювати в дві зміни!
— Ми будемо працювати в три зміни!
— У морзі ...
Прям в точку!
промокашка• 28 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Та там усього хватає. Гатять не переставая
Для чого вони то роблять? Чернігівська обл.Н.Сіверск р-н так само кожного дня обстріли , от на що? Нема снаряди куди діти? Там же взагалі нема нічого що ім було б цікаве , людей селян вбивають хати руйнують і все ну не кончені
Ответ дляok1904
В молодій кропиві віт С + кальцій, а в улюбленому мною зізіфусі в 20 р більше віт С ніж в цитрусах, спочатку з Криму замовляла, зараз в окупації, потім знайшла в Запорізькій, Херсонській (частина, що в окупації, Нова Каховка, шикарний з Асканії, смачний в Скадовську-окупація), в жовтні лиш 5 кг купила з Запорізької..., і як на зло цього року всім домашнім його треба було, мусила ділитись з домашніми, швидко з´їли.
Скажіть, будь ласка, як ви вживаєте зізіфус?
a.ostroverh• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Бидна дитина. Вот так и пригрел у себя на груди змеючку))
Оккупант)
Ответ дляok1904
Та ну, у меня вода платная. С такими тарифами огурцы с помидорами прошлым летом уже накладно было поливать. За 3 месяца дождь был 2 или 3 раза всего.
Ответ дляМария32_22
Белоу это мясо давать ? У меня девочка 13 лет. Месячные начались. Говорит живот сильно болит. Календарь ей установила на телефон. Они что-то прыгают. То два раза в месяц. То в сл.месяц нет . Но это у нее только начались
есть таблетки от болей при месячных.
Kvitkaliliia• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Я выдергиваю с корнями, а он до сих пор местами вылазит. А сажали лет 10 назад, если не больше.
Так, я восени теж витягую з коренем, але мілкі лишаються в землі і проростають навесні. Але я не ставила за мету позбавитися від нього. А якщо його по молодим паросткам гербіцидом залить? Або чимось накрити, щоб не ріс?
Леди на мопеде• 28 марта 2023
Ответ дляfetinia-s
Да, всякое ферментированное отлично. Вон комбуча популярна)
Кстати давно нас как-то угощали берёзовым квасом. В общем сок сбраживали. Я плевалась, мол, гадость.
Это уже потом поняла, что это крутой напиток
У меня и мама и свекровь так делает, еще и горсть сухих яблок бросает. А свекровь еще и окрошку заправляет кислым березовым соком, вкусно очень, как с газиками
Ответ дляKvitkaliliia
Гербицидом не хочу. Участок небольшой, там рядом смородина, ежевика растут. Потихоньку избавляюсь выкорчевыванием.
любительница• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Это где такое? Израиль что ли?
Nata.t.1970• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Дівчата, всім, всім привіт кого не бачила
Доброе утро!
А я уже хотела спрашивать в теме: Куда Вы делись....
Как настроение?
Как погода?
Как настроение?
Как погода?
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Доброе утро!
Как настроение?
Как погода?
Как настроение?
Как погода?
З донькою потрапили у лікарню. Як не в українську, так за кордоном. Тільки сьогодні вдома вже. Не до порадниці було(
Настрій звичайний.