Nata.t.1970• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Проблемні ми
Глупости....
Он так о Вас и дочке заботится
-это дорогого стоит
Он так о Вас и дочке заботится
-это дорогого стоит
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Не наговаривайте, у всех дети болеют.
Мои, как в садик пошли, так болели по 2 недели постоянно. Сначала один заболеет, а через 3-5 дня второй. Я потом уже сразу двоих дома оставляла.
Поки що не ходимо у садочок. Хворіли ми, но щоб ось так, то це вперше.
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Глупости....
Он так о Вас и дочке заботится
-это дорогого стоит
Он так о Вас и дочке заботится
-это дорогого стоит
За це йому і дякую. Я не з ляканих, але коли почало трусити, то розгубилася( Кожен день по відео спілкування, пазли їй передав, знову лего, скоро дівати його не буде куди.
Ответ дляLudaSHS
Да .утром попался пост, прямо усладм для глаз
И что украинский продукт
Це ж Ярослави пост? Теж на фотці залипала вчора)
Читали там коментарі, що гроші «внікуди» і звіти на united24- то таке шось?
Блін, таких людей за усього світу залучають відомих, проект розкрутили і тупо красти, не хочу в це вірити..
Як думаєте, чергові «кругом зрада» чи таки дійсно не все там чисто?
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
И лучше, чтоб в последний, ттт.
Вы уже в Румынии?
Сподіваюсь і щоб без ускладнень. Може на серце дати
Так, ми тут.
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Обязательно через время сдайте анализы, чтоб не было осложнений на сердце и суставы. Все сейчас лечится, не переживайте.
Ой, мне пора убегать. Тоже, кстати, на анализы
Дякую.
Вдачі вам.
Леди на мопеде• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Доброе утро. Надеюсь, голову не мыли?))
Завтра буду, по графику
Ответ для Просто я
В этом году, уже можно отличить. От грома так стекла не трясет. Та тут у нас уже на слух определяют прилёт или сбили.
Та, тепер всі експерти, де були прильоти. А того року було в КО гроза без дощу, блискавиця. Кірпічів тут вночі навалили всі в темі))
Ответ дляZelenkа
Было. Помню, читала. Ну думаю, е моё, люди, ну если так шарахнуло, а дом не тряхнуло, значит гром же, чего кипиш наводить
Ответ дляrybka21
в нас зранку щось вибухнуло, відразу ввимкнули тривогу, є різні версії - розмінування чи ППО, чула кілька глухих далеких бахів.
зараз бенеерія активізувалась, шмаляють по Богодухівському району.
давно в підвалах не сиділи, напевно. сьогодні посидять.
Как вы там выживание, хз. Реально стальные яйки
Ответ для Просто я
да нормально виживаємо. навіть живемо майже нормальним життям
он я взялася нарешті за переклад контракту, одна сторінка залишилась, в мене руки не доходили два тижні.
вчора в парку дітей було повно на майданчиках.
в ресторанах людей багато, навіть нові заклади з’явились. крамниці відкриваються кожного дня ті що зачинені були. вуличне освітлення є.
та все ок.
сирена тікі виє прям зараз.
та все ок.
сирена тікі виє прям зараз.
Ответ дляrybka21
та все ок.
сирена тікі виє прям зараз.
та все ок.
сирена тікі виє прям зараз.
Я когда такое читаю, всегда хочется плакать.
Куда эти ублюдки решили сунуться, суки, хер вам, а не Украина. Таких людей как у нас нет нигде в мире.
Леди на мопеде• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так, ми тут.
Здоровья малышке