Стервочка• 28 марта 2023

Что приготовить? Есть идеи из простого?

Зроблено у 80-х• 28 марта 2023
Блины

НетЕщеНаверное• 28 марта 2023
У нас пюре с отбивной и спаржа с грибами.
Завтра будет печенка и гречка 🙂 наверное с квашеной капустой.
Марс атакует• 28 марта 2023
Залежить від того,які є продукти.
Патріотка з дивану• 28 марта 2023
Суп, тушеное мясо, гарнир....
НуКаНаКа• 28 марта 2023
У нас утка с яблоками (в скороварке очень быстро), котлеты, пюре, булгур, творожный кекс
Ниф_ниф• 28 марта 2023
Лобио, гречка з мороженими грибами, бульйон з куркою та вермішеллю, шакшука, паелья з мороженими овочами, битки з картоплею і огірком соленим, спагеті з будь-чим, салат з консервованого тунця і всяке таке
Ухахайкина• 28 марта 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Где покупаете печенку и как готовите?
НетЕщеНаверное• 28 марта 2023
Ответ дляУхахайкина
Где покупаете печенку и как готовите?
В атб взяла куриную. Обжарю лук + морковка и перец. Туда порезанную печень. Солю, перчу. И перед готовностью добавляю сметану.
Смячиком• 28 марта 2023
Я канелоне запікаю, через 10хв будуть готові, і овочі тушила на оливковій олії: кабачок, цвітну і моркву. Завтра скумбрію запечу з картопляним пюре

Ухахайкина• 28 марта 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не вымачиваете? Я боюсь брать, думаю, что она сейчас неполезная. Уже не знаю, что готовить.
Ухахайкина• 28 марта 2023
Ответ дляСмячиком
Какая начинка?
Спасу мир• 28 марта 2023
Плов, борщ, котлети, печеню
НетЕщеНаверное• 28 марта 2023
Ответ дляУхахайкина
Нет, не вымачиваю. Нормальная
Спасу мир• 28 марта 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Мій кошмар - це качка.
Ку ка ку ка ку• 28 марта 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Колись мене вразила інформація, що печінка останнє, що варто їсти з тварини. Це ж фільтр, там лишається все накопичене. Тимпаче курка.
Так вразила, що в рот не беру печінку
НетЕщеНаверное• 28 марта 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так вразила, що в рот не беру печінку
Не знаю. Мы едим , правда редко.
Смячиком• 28 марта 2023
Ответ дляУхахайкина
Какая начинка?
Фарш з телятини, цибуля, помідор, томатний соус і спеції
Ку ка ку ка ку• 28 марта 2023
Якщо мені треба швидко, то беру щось з курятини ножки чи крила чи бедра. Вимила, заправила, пів години постояли. Тим часом картоплі начистила і салат накришила з свіжої капусти чи пекінки, морквину туди втерла, цибулю зелену чи звичайну, з морозилки перчик вже різаний.
А потім картоплю посолила, приправки і трошки олії туди. І разом з м´яском в духовку на 50 хв. І пішла тимчасом займатись другими справами
Це найшвидший варіант вечері
спальное место• 28 марта 2023
Я вчора приготувала солянку, є ще голубці.