Люблю порядок• 28 марта 2023
1 триместр - забуваю, що вагітна
Привіт всім хто зайшов.
Таке питання на обговорення.
Як пройшов Ваш триместр, в кого без токсикозу і решти симптоматики вагітності.
Зараз на 9- му тижні. Про вагітність зрідка нагадує тяжіння з сторони кісти жовтого тіла, що власне як мені пояснили продукує прогестерон (його здається) - і є нормою. Узд робила на 7 тижні - серцебиття і всі атрибути на місці.
Буває забуваю про вагітність, це трохи лякає.
Ви не подумайте, нічого такого не роблю , що аж не можна вагітним. Просто йду по місту - і така думка проскочила : " о я ж вагітна". Скажіть, що я не одна така??
P.S.: Ядом попрошу не бризкати, проходьте мимо кого дратує тема😃
Давайте жити дружно)☝️
Таке питання на обговорення.
Давайте жити дружно)☝️
волосатое стекло• 28 марта 2023
У мене про вагітність нагадував лише живіт, коли почав рости.
А на 8-му місяці на мене сварилися в поліклініці, що я занадто швидко ходжу.
Все нормально з Вами, просто здоровий організм.
Бажаю й надалі легкої вагітності, легких пологів і здорового малюка.
волосатое стекло• 28 марта 2023
А, ще додам для повної картинки: на 2 місяці я літала на параплані з інструктором (ну тобто мене катали).
Попа как у Кардашьян• 28 марта 2023
Ответ дляГрабля
Я не думала что я беременная месяца до 6, пока живот не начал расти
А отсутствие месячных не смущало?
Моя знакомая так лечила воспаление, пока на 6м месяце на осмотре врач спросил: ’Вам не жмет?’ Живот начал расти как раз после.
Грабля• 28 марта 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А отсутствие месячных не смущало?
Причём тут это🤦🏼♀️
Я не чувствовала себя беременной, так как ничего не изменилось в ощущениях. Но я знала, что я беременна
Работать надо• 28 марта 2023
У меня третья беременность, ожидала что возраст и всё такое) но не было никаких признаков и это шикарно) вот уже 27 недель, пусть все так и продолжается)
Люблю порядок
• 28 марта 2023
Ответ дляволосатое стекло
Дякую 💕
Попа как у Кардашьян• 28 марта 2023
Ответ дляГрабля
Причём тут это🤦🏼♀️
Вы написали ’не думала, что беременна до 6 мес.’ Я вас поняла так, что вы не знали о беременности.
KROX@• 28 марта 2023
Вспомнила смешную фразу,когда у беременной втором ребенком спрашивают,типо,ну ты готова?ведь уже знаешь как это… она задумалась и говорит,да,это как будто ты знаешь,что будешь прыгать с самолета и по-любому сломаешь ногу