Чучало яблуні• 28 марта 2023
Поділіться рецептом снікерса, але пляцок, саме цікавить
Знаю зараз буде купа питань від тих хто не знає рецепту пляцків ))))
Або ще якісь смачні та цікаві рецепти
Як ухурделю• 28 марта 2023
Вы считаете, что Сникерс может быть ’простішим у виконанні’, чем торт??)
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Де ви прочитали про моє « счітаєтє»?
Гладиолус• 28 марта 2023
Как вариант, можно сделать песочную основу, а потом по типу сникерса карамель, орехи шоколад. Вот нугу не знаю.. Надо подумать)
Як ухурделю• 28 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Де ви прочитали про моє « счітаєтє»?
В вашем скрине
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
В вашем скрине
В. Думаєте що я це вікіпедія?
Дідова баба• 28 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Де ви прочитали про моє « счітаєтє»?
Забийте в гугл пиріг снікерс і обираєте по інгредієнтам і вашим вмінням готувати.
Як ухурделю• 28 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
В. Думаєте що я це вікіпедія?
Я понятия не имею кто вы. И говорю исключительно по сути вашего поста.
Вам нужен торт Сникерс, который есть достаточно непростым в приготовлении, но именно в виде пляцка, который в приведенной вами вырезке определяется как торт, но в более простом изготовлении.
Вот я и спрашиваю - как вы представляете себе сложный в виде примитивного пляцка?
Намажьте печенье ’до кави’ сгущенкой и посыпьте арахисом может)
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Мені не потрібен торт снікерс, мені потрібен пляцок. Все
Ви вважаєте своїм обов‘язком дати нерозумну пораду?
КоролеВешна• 28 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Вы сами пишете так, что ничего не понятно. То ли пляцок, то ли сникерс
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Чудово. Тому не варто і відповідати на запитання не зрозумілі для вас. Хто в темі той знає що таке пляцок Снікерс
Тра Ля Ля• 28 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
В. Думаєте що я це вікіпедія?
Ви в Вікіпедії ’пляцок Снікерс’ знайшли, а в Гугл піти і ютуб відкрити віра не дозволяє? Там безліч рецептів на будь-який смак і кишеню.
Не дякуйте.
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Не дякуйте.
Слухайте, от яка вам різниця дозволяє/ не дозволяє?
По темі є що сказати?
Тра Ля Ля• 28 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
По темі є що сказати?
Так там по темі купа рецептів. Ви якась дивна. Чи які ще рецепти ви хочете? Не в відеоформаті, а в печатному варіанті щоб були ?
Яка різниця? Ви просили рецепти - ось вам рецепти з Гуглу. Залишилось перейти й подивитись.
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Дивна ви, яка вам різниця подивлюсь я в інтернеті чи ні?
Мурзилка• 28 марта 2023
Якщо Вам потрібен ще пляцок/торт то в ютубі є Кулинарим с Таней, робила по її рецепту - дуже смачний, тільки як на мене трошки засолодкий
Чучало яблуні
• 28 марта 2023
Ответ дляМурзилка
Дякую
Госпожа Белладонна• 28 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Браво, я бы лучше не сказала. Автор с претензиями на русский, на торт и на считаете. Предлагаю уйти из темы, пусть купит Сникерс и растопчет его в корж
Пускаю бісики• 29 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
На дрімфуд дивилися?
Пускаю бісики• 29 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
По темі є що сказати?
Глянула на dreamfood повно варіантів пляцка Снікерс навіть для незареєстрованих користувачів