Пишу, не читаю• 28 марта 2023
Выдали повестку на блокпосту
Мужу. Я настаиваю не идти в военкомат, он пока думает. Есть те, кому выдавали на улице и не явились в военкомат? Штраф как-то выписали? Через какой срок? Или если не явится ждать следом повторную по адресу?
Ответ дляvenus
Моєму племіннику видали біля супермаркету,пішов зараз на навчаннях.Говорить так,краще не йшов би.
Повітряна тривога серед ночі просто виходять на вулицю,немає навіть укриттів.Короче два тижні тільки навчання а вже розуміє,що жопа.
Ну ви ж самі маєте розуміти, що в казармі залишатися не можна.
Ждуни і тд це ж реальність.
Важко, але що робити?
Ждуни і тд це ж реальність.
Важко, але що робити?
HelloKitty18• 28 марта 2023
Ответ дляСвята
А автор слилась. Какой то вброс
Що нового вона хотіла взнати ще?.
Вже скільки було тем про повістки.
катерина12009• 28 марта 2023
Ответ дляFilomena
У мого знайомого була операція на коліні. Дали час на реабілітацію.
Він атошник, офіцер. Вже пів року служить, правда не на передку. Але ж то як кому пощастить.
Мені його жалко бо досвіду ніякого, от грижі видаляли,ще й 2 по лавкам.
Arven-Ring• 28 марта 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А какие у вас предположения?
Наверное, петицию нужно подписывать, чтобы приехал на фронт батальон Монако из за заграницы)
Я уже тут писала, сыну мужа выдали и его другу, не пошли оба. К сыну мужа где то через пару недель по месту прописки явились полицейские для принудительной доставки в военкомат, но им сказали,что он тут не проживает,те написали какой то акт или как оно там называется у них, и ушли, больше не напрягали. Друг тот тоже не холил, не знаю что и как у него было.
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляValentina0701
А що за прикол про без анонімів?
Нічна трільна зміна
LIANA171185• 28 марта 2023
Ответ длякатерина12009
Директор не пішов, в нього операція на попереку 2 міс тому. Не знаю як зараз таких беруть чи ні.
У свекрови мужа подруги забрали.Он не мог отвертеться,есть какое-то воинское звание.Говорит,что служит у них в части мужик с энурезом.И взяли его абсолютно нормально-годен.
Valentina0701• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Нічна трільна зміна
Щооо? Не в тему звичайно за питання, але вже не вперше бачу такий комент, що тепер без анонімів, що це означає, хтось знає? Я недавно на Порадниці
Forever_young• 28 марта 2023
Ответ дляArven-Ring
Петицию надо подписывать снова про демобилизацию через год или возможность уволиться.
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляValentina0701
Ну адмін бачить провокативну неоднозначну тему і реагує
Valentina0701• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Ну як на мене - тема актуальна і нічого дивного тут
Arven-Ring• 28 марта 2023
Ответ дляForever_young
давайте писать еще раз петицию, я ее обязательно подпишу, нужно что-то делать
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляValentina0701
Теми після 23 часто трільні. В надії, що адміни вже відпочивають
Arven-Ring• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
может, у админов есть ночная смена?) график работки 1 через 2)
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляValentina0701
А що за прикол про без анонімів?
щоб з 0 рейтингом боти не розганяли такі теми
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляMoco
Мой брат после двух недель уже в Бахмуте был , не служил никогда
угу, 0 рейтингу, свіжа реєстрація
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляkvitanka
Как он сейчас, все в порядке? Очень неспокойный участок фронта...
Ви на її рейтинг подивіться, потім вірте тому, що вона написала
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ для6755346
Чем дальше, тем массовее не являются люди
Пора нашим властьимущим задуматься, а почему же так?
ще одна 0 рейтингу, реєстрація 2 місяці тому, як же ви боти з рашки задрали вже
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляArven-Ring
Случайно не с Одессы были учения? У нас та же история... Только с одногруппником... Я что то думала, что он кафедру в универе заканчивал, а оказалось , что нет... Тоже 2 недели и вперёд на передок...
ще одна з 0, адміни закривайте тему!
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Тоже не понимаю , здесь все равно все анонимы :)))
це ви так думаєте
Киев_Елена• 28 марта 2023
Ответ дляViktoryjaG
Можете смело не идти, никто искать не будет. А вот после медкомиссии уже не отвертеться)
+1000
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляСвята
А автор слилась. Какой то вброс
звісно, відкрила срачну тему, щоб набігли тролі розповідати як забирають усіх, ніхто не хоче йти, повістки викидати треба, на нуль відправляють через три дні та решта бла-бла, скільки тут людей зі свіжими реєстраціями усе це пишуть!
рашка не спить, а порадниця там - відомий ресурс